iTreid - форекс платформа

nortrant

Well-Known Member
по телевизията рекламират iTreid (99% съм сигурен, че така се изписва)
мисля, че беше .com

но не мога да намеря сайта...на itreid.com няма нищо
 
Имат и доста голяма активност във Facebook: ITrend Bulgaria е страницата. Абе трите фирми нещо доста агресивно рекламират последно време (последно време, имам предвид последните 3-4 месеца) - Трейдър.бг, Итрейд и Айтренд.
 
От: Re: iTreid - форекс платформа

Имат и доста голяма активност във Facebook: ITrend Bulgaria е страницата. Абе трите фирми нещо доста агресивно рекламират последно време (последно време, имам предвид последните 3-4 месеца) - Трейдър.бг, Итрейд и Айтренд.
Скоро в тубата май не сте влизали?
А и колкото повече огладняваме повече такива шмекерии се появяват.
 
Re: От: Re: iTreid - форекс платформа

Скоро в тубата май не сте влизали?
А и колкото повече огладняваме повече такива шмекерии се появяват.

Хахахаа. Верно са предимно там и във Фейса. Имаше едно време, в което само чаках още преди да почне клипа в Тубата, да си заредя мишката долу в дясно за Skip Ad. Не знам колко са зарибяваки и шарлатании, но като игра един мои приятел на демо акаунта, супер, после като почна, нещо не бяха точно така нещата. И не говоря за поемането на риска, а за нещо със съотношенията и %. ;)
 
От: iTreid - форекс платформа

Тия trader.bg и itrend са едно и също - Авус Капитал. Не знам откъде имат пари да наливат за толкова реклама, те са навсякъде и постоянно, месеци наред...а това са ужасно много пари. Ако ги инвестират в обучение или нещо с добавена стойност, няма да се налага да си лъжат клиентите.
 
От: iTreid - форекс платформа

Мажоритарният собственик на ИП(инв. посредник) Евър АД, или trader.bg има 50% ИП Авус Капитал, като последните купуват и платформата на trader.bg. Променят си за itrend и пускат успореден проект.

Като изключим факта, че всяка 2-та реклама ми е на itrend/trader-а стават за основният си таргет - хора искащи да са трейдъри. Това, което предоставят не може да задоволи нуждите и на 50% на един професионален трейдър ...

Андрей, не знам, защо да лъжат клиентите си .....
 

Горе