Ivbux

AssA

New Member
Здравей те намерих един сайт за кликане, които наистина плаща вече имам две плащания скоро надявам се и трето плаща не. Хората са коректни има и live chatroom.
Мога да покажа и снимки с плащания: ) ако някои се интересува. Не се печели много около 2 долара за 2 - 3 дена... Зависи как аз лично ги правя може и по малко зависи от колко реферали имате, но аз лично за първи път получих плащане от такъв сайт.
Ето ако искате да опитате и вие (линка е с реферал) http://www.ivbux.com/?ref=assa
 
От: Ivbux

Нормално е да плащат, докато наберат определен брой клиенти. Дано не възлагаш големи надежди ...
 
От: Ivbux

емоямбол за половин час без реферали ги прави тези долари с добавяне на статии в соц.мрежи

за три дни смятай калко са ...защо си губиш времето :)
 
От: Ivbux

Бате Бойко като беше кмет само за това си мечтаеше, да пълни, пълни кофите, а те все да могат да съберат още :)
 
От: Ivbux

а можеш ли да обясниш по подробно какво трябва да се прави,че аз нищо не разбрах от твоето обяснение
 
От: Ivbux

Всеки, който напише в гугъл "пари от интернет" и първото нещо, което му заковава погледа е кликни тук, ето ти стотинка. Всички сме минали през това, поне аз. В началото беше с некво нео, или как беше там нз. Сега тези стотинки ми изглеждат смешни. Има неща, които носят наистина голяма печалба.
Но за да се увериш сам, първо трябва да го преживееш. С времето ще се обедиш, че е така:)
 

Горе