Javascript

От: Javascript

Айде бе смешко, дай да видим код да се посмеем не се прави на велик, защото не си (е в твоято село може и да си).

Оценка на моя код (дали е впечатляващ или не) можеш да правиш като ми стигнеш нивото. :)
Не можеш да ми стъпиш на доунлоадите дори :)
http://sourceforge.net/projects/dclassifieds/files/stats/timeline?dates=2013-01-01+to+2014-06-03
https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&ei=iRmOU_jzBO_c8gfCs4DIBQ#q="powered+by+dclassifieds"


Подкрепям, може и по - този път да тръгне има бъдеще голямо.
Тамън и аз си проверих даунлоудите на оупън сорс продукцията :)
Над 700 000 :-o
 
От: Javascript

Боже, човек ти или си сляп ли си ил на такъв се правиш?
Смешен си ти, не аз зад мен стоят много неща, зад драсна за седмица има няма.
Може и да съм от "село" ама поне не съм тиквеник като теб.
Ходи си прави другата система, тоя път за друго я намисли и я пусни пак, да ти се радват хората.

п.с. Сваляне на едно нещо не значи използването му.....

Айде бе смешко, дай да видим код да се посмеем не се прави на велик, защото не си (е в твоято село може и да си).

Оценка на моя код (дали е впечатляващ или не) можеш да правиш като ми стигнеш нивото. :)
Не можеш да ми стъпиш на доунлоадите дори :)
http://sourceforge.net/projects/dclassifieds/files/stats/timeline?dates=2013-01-01+to+2014-06-03
https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&ei=iRmOU_jzBO_c8gfCs4DIBQ#q="powered+by+dclassifieds"


Подкрепям, може и по - този път да тръгне има бъдеще голямо.
 
От: Javascript

Ето ти моя, система писана през 2011, социалка с сумати му и екстри чатове и матове и глупости и простотии (загубено време) http://younotepad.com/ .
Ама нали си много оперен давай, аз от тогава не съм я и пипал, а я направих от нулата за седмица и малко. Хайде да видим сега провинцията срещу софето "гелоемото добрютро". Циркаджия написал ми система за обави и ми се хвал;и, пиклеш аз когато бях с четвъртия най-голям сайт за обяви в бг, ти не си знаел какво е това.

Имам и в момента 4 ама няма да ти ги показвам, бяха ми 6 за обяви. С това ли ще ми се фукаш?

Покажи нещо по-добро, щото , аз мога още много да дам!!!!
 
От: Javascript

Ето ти моя, система писана през 2011, социалка с сумати му и екстри чатове и матове и глупости и простотии (загубено време) http://younotepad.com/ .
Ама нали си много оперен давай, аз от тогава не съм я и пипал, а я направих от нулата за седмица и малко. Хайде да видим сега провинцията срещу софето "гелоемото добрютро". Циркаджия написал ми система за обави и ми се хвал;и, пиклеш аз когато бях с четвъртия най-голям сайт за обяви в бг, ти не си знаел какво е това.

Имам и в момента 4 ама няма да ти ги показвам, бяха ми 6 за обяви. С това ли ще ми се фукаш?

Покажи нещо по-добро, щото , аз мога още много да дам!!!!

Смешен си. Напусни. Слаб 2.
 
От: Javascript

Напускам оставам те да дерзаеш, смешник шопски..... :lol:
 
От: Javascript

може ли да покажеш.
Предпочитам да не показвам. По-комфортно ми е едно такова да не знаят форумджиите абсолютно всичко дето съм правил.

Тая тема доста се подпали обаче :)
 
От: Javascript

Предпочитам да не показвам. По-комфортно ми е едно такова да не знаят форумджиите абсолютно всичко дето съм правил.

Тая тема доста се подпали обаче
Колегата се мисли за велик, а всъщност е леймър :) аз също предпочитам да не показвам. Казваш 700к доунлоади покажи поне да се порадваме и ние на нещото.
 
От: Javascript

Смешен си. Напусни. Слаб 2.

Ти ти трябва да напуснеш, защото си пълен смешник колегата във форума се е доказал като програмист и съм сигурен, че разбира повече от тебе. Виждал съм негови проекти и мога да ти кажа, че са 100 пъти по добри от тези които ти даде и от към функционалност и от към дизайн.
 
От: Javascript

Ти ти трябва да напуснеш, защото си пълен смешник колегата във форума се е доказал като програмист и съм сигурен, че разбира повече от тебе. Виждал съм негови проекти и мога да ти кажа, че са 100 пъти по добри от тези които ти даде и от към функционалност и от към дизайн.
Ти също може да напуснеш. :) Не знам как се доказал, като гледам какво пише и как ги мисли нещата си е чисто и просто леймър. Докато не видя код и ти и той сте такива за мене.

Ще ми пишете чат с ajax, mysql, apache през 2014 абе вие добре ли сте? За HTML5 socket чували ли сте?
 
От: Javascript

Много ми са щеши да са намеса и аз у сеира :) , ама за съжаление не разбирам много от жаваскрипт... само чат-пат от jQuery.
 
От: Javascript

вие сте пълни идиоти
карате се както не го правят и децата

като искате да се мерите - даваме идея и почвайте :)
 
От: Javascript

Много ми са щеши да са намеса и аз у сеира , ама за съжаление не разбирам много от жаваскрипт... само чат-пат от jQuery.
То и аз не разбирам, даже не мога и да програмирам, само поддържам огъня :)
 
От: Javascript

Колегата ти къде е казал, че е велик?
Тук гледам само твоите хвалби, аз дори и не исках да пускам нищо мое, не щото не можеше да видиш от подписа ми, ами просто защото ти си "голямата работа". ;) Продавай си темплейта за обяви, аз мога да си правя по 2 поне различни за месец, съвършено различни, ама нали съм от село в село така правим......
После да ме питат, що мразя шопите.....
 
От: Javascript

Колегата ти къде е казал, че е велик?
Тук гледам само твоите хвалби, аз дори и не исках да пускам нищо мое, не щото не можеше да видиш от подписа ми, ами просто защото ти си "голямата работа". Продавай си темплейта за обяви, аз мога да си правя по 2 поне различни за месец, съвършено различни, ама нали съм от село в село така правим......
После да ме питат, що мразя шопите.....
Колега ти си абсолютно неадекватен. Какви темплейти те гонят, какви дизайни какви 5 лева? Нали ти казах да напуснеш. Не си в час по темата.

вие сте пълни идиоти
карате се както не го правят и децата

като искате да се мерите - даваме идея и почвайте
нямам си друга работа, аз пред който трябва съм се доказал.



п.с. най ме кефи, като почнеш да ревеш как си имал топ сайт за обяви и тия от ало.бг са те провалили :lol::lol:
п.с.2. проектите не съм ти ги видял, защото са в дясно. но като гледам в единият от тях пак перкаш ключови думи от търсене и пак ще ревеш

Здраве :)
 

Горе