job board website

georginp

New Member
Здравейте,

Имам идея да инвестирам в създаването на профилиран job board website.И бих искал да попитам дали някои от форума се е занимавал със съответното нещо?
Има ли фирма или лице която/което бихте ми препоръчали за създаването на сайта?

Благодаря.
 
Бих ти препоръчал да измислиш друга идея. Мастодонтът Jobs.bg колкото и грозен и орязан да е откъм технологии, си е мастодонт. :)
 
Наскоро правих един набързо. Може да е от сравнително лесен до мегапроект с много функции. Има и (полу-)готови решения дето може да се ползват за база.
 
Бих ти препоръчал да измислиш друга идея. Мастодонтът Jobs.bg колкото и грозен и орязан да е откъм технологии, си е мастодонт. :)
Сайтът ще е строго профилиран и ще е за потребители от чужбина.А в сферата към която ще е насочен няма толкова голяма конкуренция,каквато е jobs bg например.Затова нещо грозно и орязано даже и като Jobsa би свършило чудесна работа.
 
Благодаря за отговорите. Ако има някой заинтересуван да се заеме с направата на съответния сайт може да ми пише на лично.
 
Благодаря за отговорите. Ако има някой заинтересуван да се заеме с направата на съответния сайт може да ми пише на лично.
Пусни си направо тема в Freelance Jobs, но само да ти кажа, че са ти нужни едни 7 поста още + 9 дни тук прекарани. За да може да пишеш в тази секция. :)

Поздрави,
 
Имах сайт за обяви преди в Англия, ползвах тези https://www.smartjobboard.com/?utm_...MIs4yfz7325QIVBbTtCh0rxwNdEAAYAiAAEgJ4xvD_BwE, добри са и цените са им прилични, лесно се модифицира.
Проблема с този тип сайтове ( сайтове за работа ) е че ти трябва трафик, как ще си докараш клиенти един господ знае. Аз имах нишови, работа за шофьори на камиони и работа в хотели, с добри домейни, но не е лесно. Фирмите обикновенно си работят с познатите сайтове.
 

Горе