Joomla за редакция на сайт, правен с друг софтуер - става или не?

Asen Popivanov

Active Member
Заглавието мисля, че говори достатъчно за същината на въпроса ми.Но все пак: става ли Joomla за редакция на сайт, който е правен с друг софтуер и дали не крие рискове за класирането на сайта по фрази и ключови думи?
 
От: Joomla за редакция на сайт, правен с друг софтуер - става или не?

Ако се запази структурата на URL адресите и мигрирането от Custom решение към Joomla се извърши правилно - не крие риск за класирането на сайта по ключови фрази и думи.
 
Заглавието мисля, че говори достатъчно за същината на въпроса ми.Но все пак: става ли Joomla за редакция на сайт, който е правен с друг софтуер и дали не крие рискове за класирането на сайта по фрази и ключови думи?
Да, определено става. Ето някои неща, които трябва да вземеш в предвид, ако искаш да мине безаварийно - кодинга на къстам дизайна да е адекватен със системата и всяка промяна в CMS-а да се отразява правилно на фронт визията. Това е най-важното. След това ти споменаха за URL адресите. Важно е да се запази структурата, както каза Poltargaista. Всичко е възможно, само без паника, защото знам какво е да мигрираш, правили сме го много пъти. Може да питаш другия админ. Даже, той мигрираше от phpbb на vbulletin. Ще стане, само малко донагласяне ще е нужно. Каквото те затруднява, пусни едно постче да дадем по едно мнение тук.

Не манипулирай сайта в реална среда, ползвай изолирана - или локално или в директория или на поддомейн. Това не важи, ако си много бърз де, но пак не ти го препоръчвам. Все пак мигрираш, не сменяш едно-две заглавия от някоя страница. А и го има момента с "нещо се обърка", така, че прави го в изолирана среда това.
 

Горе