Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

jooorooo

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
gnachev.net

Полупрофесионална или професионална изработка на web сайтове и инсталиране на готови системи. Изработване посредством php, ajax, mysql, javascript, perl, (X)HTML, css
 
От: Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

gnachev.net

Полупрофесионална или професионална изработка на web сайтове и инсталиране на готови системи. Изработване посредством php, ajax, mysql, javascript, perl, (X)HTML, css

Какво значи "полупрофесионална изработка" на web сайтове? :shock:
 
От: Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

veselin.us, всичко зависи от желанието на клиента както и сумата готов да заплати. Полупрофесионални - това означава, че може да не са например с уникален дизайн.
 
От: Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

Не съм сигурен, че тази дума се използва с подобен смисъл. По-скоро означава, че страницата се изработва от полупрофесионалист, поне по мое му. Иначе темата е за категорията Пазар, защото очевидно, че предлагаш някакъв тип услуги :)
 
От: Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

Преместен...добре дошъл тук и приятен престой тук. ;) Ако пуснеш и някакви ценови листи ще бъде супер. Аз лично имам интерес да проуча цените. Пне на примерни проекти, ако няма твърди за определени услуги или периоди. ;)

Успехи от мен. ;)
 
От: Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

Благодаря за посрещането, поради интереса от ваша страна, скоро ще има примерен ценоразпис :)
 
От: Jooorooo - Изработване на уеб сайтове с php , html , css , ajax

Вече има секция с примерни цени.
 

Горе