Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Blinky

Owner
Търсачката ни предоставя най-търсените личности, като аз лично реших да преразкажа новината, намера в Yahoo, като се старая да пренаса данните 1:1. Исках да а публикувам, защото ми направи как да кажа....странно впечатление, но нали все пак той и приятелката му са новите поп идоли.

Първо ще започна с Десетте най-търсените личности през 2011 г. в Bing (коментарите са си мои):

Justin Bieber - новият поп идол, който се наложи с лигавите си песнички.
Kim Kardashian - някаква си звезда, която се пръкна от някакво реалити в Америка. Както е Зара за БГ.
Jennifer Aniston - приятелката, която бе обявена за най-секси жена на хилядолетието. Аз лично я харесвам и като актриса и като жена.
Lindsay Lohan - една от жените, които много харесвам като визия. Не мога да я оценя като актриса, тъй като играе предимно в блуткави драми, които не гледам.
Jennifer Lopez -бившата жена на Марк Антъни, една от най-красивите жени и изпълнителки на планетата. Сега май се е загаджила с секс символа Bradley Cooper.
Britney Spears - бившата поп кралица, която леко загуби популярност, но пак се върна със сетни сили, за да покаже, че все още е върха. никога не съм имал конкретно мнение за нея.
Katy Perry - красива, талантлива и много екстревагантна певица, която преди 1-2 години се ожени за английският комедиен актьор - Russell Brand.
Megan Fox - тук да си призная, аз също съм част от хората търсили нещо за нея, предимно пикантерии и снимки. Много красива жена и добра актриса, за пръв път я мернах в Двама мъже и половина. Останах без думи още тогава.
Lady Gaga - всички знаем за нея. В момента е поп иконата, която е на върха и благодарение на Ейкон (rapper) тя успя да пробие и да превърне в най-печелившата певица за 2010 и 2011-та година.
Miley Cyrus - красива актриса и певица, която за мен е много сладко. Повечето я знаят от сериала Хана Монтата.

Ето и информация по случая:

Поп звездата Джъстин Бийбър е най-търсеният човек в търсачка на Microsoft, Bing, през 2011 г..

Канадски поп певец Джъстин Бийбър се класира на шесто място в списъка през 2010 г., но успя да стигне първото място, измествайки Ким Кардашиан през 2011 г. благодарение на нашумелия му и все още текущ коцерт - My World Tour през Европа, Азия и Америка; издаването ми на втория му студиен албум - Under the Mistletoe, както и заснемането на филма Never Say Never (Никога не казвай никога).

Търсачките в интернет през 2011 г. продължава да са очаровани от американски телевизионен идол - Kim Kardashian. Въпреки, че тя се срина от завидното и място през 2011 г.. Нейният краткотраен брак с играч на НБА - Крис Хъмфрис и последващо развод са били плътно следени в интернет, и за това тя си подсигури и добър интерес.

Дженифър Анистън, приятелката о обевения за най-добър сериал на всички времена, се премества от номер девет през 2010 г. към номер три през 2011 г., докато Katy Perry, Дженифър Лопес, Линдзи Лоън, Бритни Спиърс, Меган Фокс, и Майли Сайръс направят своя дебют на най-търсени знаменитост едва през 2011 г., според Bing, за сметка на много отпаднали: Сандра Бълок, Джеси Джеймс, Майкъл Джексън, Тайгър Уудс, Барак Обама и Кейт Gosselin.

"Дженифър Лопес, която не минаваше топ 50 за миналата годин, рязко скочи на № 5 през 2011 г.. Katy Perry, които отиде от № 26 през 2010 г. до № 7 през 2011 г.; Селена Гомес, които през 2010 г. скочи от № 50 до № 11 тази година ", каза Microsoft, допитвайки се до търсачката си Bing.

Миналата година Джъстин Бийбър, Кати Пери, Селена Гомез (гаджето на тазгодишния победител - Джъстин Бийбър) и Ким Кардашиан са споделяли първите мяста в списъка най-бързо издигащи се хората на Zeitgeist Google 2010.

Аз тази година не знам какво съм търсил най-много, но определено е било едно от посочените:

Affiliate Marketing News
Affiliate Marketing Tips
New Affiliate Programs
SEO after Panda
SEO Tricks

...и подобни. :)

За личности, както споменах:

Selena Gomez
Megan Fox

Colin Farrell
Bradley Cooper

има и още, но не мога да се сетя в момента. :)
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Само глупости търсят хамериканците.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Само на мен ли ми е чок противен тоя Justin Bieber? Аз по принцип съм непукист ама тоя не мога го изтърпя.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Миналата година купих един домейн с неговото име, с намерението да направя сайт за това нещо, но тъй като синът ми категорично отказа да пише статии за него на английски, а на бг не знам доколко ще има смисъл, домейна така си остана неизползван...преди няколко часа го поднових даже още не бях видяла тази тема :) Значи имам усет - точно това си помислих, че това момче ще дръпне яко напред и така и стана. Сега ще взема да направя един сайт на руски - може би форум или фен страница, да се пълни от потребителите с мнения, кой знае...
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Бих ти дал червена точка заради нещата, които си писал за хората, но ще се въздържа и няма да ти дам зелена.
Първо > щом тия хора са търсени, струвало им е много да станат толкова известни, не си мислете, че става тъй лесно, много неуважение към тия хора виждам, пък не мисля, че има смисъл, а пък точно от блинки не съм го очаквал. Не е хубаво така да се говори за успели хора.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Алън това че един човек е станал известен не значи че трябва непременно да му се кланяш.
Още повече че съответните хора са си разпрали задниците за да станат богати и известни а не за да ми е кеф на мене или някой друг конкретно тоест действали са в собствена изгода. Говориш за тия като за опълченците на Шипка.

Относно темата един от сайтовете ми започна да излиза на ключови думи свързани с Бийбър и Селена Гомес и няма да ви казвам по какви думи влизат :)
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Манете го лапето бе, нека диша :) Аз съм почти сигурен, че до 25 вече ще е изперкал, както стана с Бритни - едва ли ще издържи тая работа. Дето викаше Шамара - като си малък и славата като те тресне у главата и незнаеш къде си :)
 
Re: От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Бих ти дал червена точка заради нещата, които си писал за хората, но ще се въздържа и няма да ти дам зелена.
Първо > щом тия хора са търсени, струвало им е много да станат толкова известни, не си мислете, че става тъй лесно, много неуважение към тия хора виждам, пък не мисля, че има смисъл, а пък точно от блинки не съм го очаквал. Не е хубаво така да се говори за успели хора.

Принципно избягвам да пляскам червени точки, но това ти изказване си го просеше.
Не може този келеш да каже, че се чувства като Кърт Кобейн на това поколение. Трябва да си сляп, глух, а и американец, че да си достатъчно тъп, за да приемеш подобно изказване.
Хлапака, с вид на грозна девойка, може да има 12 годишни фенки, но дори и сестра ми не го понася (тя е на 17).
Грозно е, когато музиката се опорочава от такива "изпълнители". Ако имаше възможност, съм сигурен, че Фреди Меркюри, щеше да се извърти в гроба си, ако беше чул кавъра на Бийвър.

Нищо лично, знаеш. Това май е първата ми червена ряпа, която ти бия, ама подобни изказвания са смешни. Музиката се обезличава, а и колкото повече такива изказвания има, толкова по-зле.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Е не е толкова лош Джъстин Бийбър. Не става номера само с 12 годишни фенки да си най-популярният изпълнител (човек) в Twitter и с 40 милиона фена в фейсбук и един от най-продаваните изпълнители. Всеки си има вкус и мен лично ми харесват повечето негови песни, но най-много може би в положителен план ми се е издигнал със своите постоянни дарения. Наскоро дари 100 000 $ долара и като му погледнах сайта много често пее благотворително. За него тези пари може да не са изключително много, но доколкото следя за разлика от много други популярни изпълнители не даряват нищо.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Ако дарителството на певците в УСА е като у нас бая ще да е "дарил" - участвал съм в организирането на няколко кампании в които родните певци са пеели "безплатно" и "благотворително" - както казват американците няма нищо безплатно на този свят

И всичките тези локуми за благотворителността са маркетингови схеми на имиджмейкърите им за да може хората да си викат абе не е лошо момчето а и работи благотворително.
 
От: Re: От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Принципно избягвам да пляскам червени точки, но това ти изказване си го просеше.
Не може този келеш да каже, че се чувства като Кърт Кобейн на това поколение. Трябва да си сляп, глух, а и американец, че да си достатъчно тъп, за да приемеш подобно изказване.
Хлапака, с вид на грозна девойка, може да има 12 годишни фенки, но дори и сестра ми не го понася (тя е на 17).
Грозно е, когато музиката се опорочава от такива "изпълнители". Ако имаше възможност, съм сигурен, че Фреди Меркюри, щеше да се извърти в гроба си, ако беше чул кавъра на Бийвър.

Нищо лично, знаеш. Това май е първата ми червена ряпа, която ти бия, ама подобни изказвания са смешни. Музиката се обезличава, а и колкото повече такива изказвания има, толкова по-зле.
Въобще не се интересувам от тоя, важното е че е търсен, известен, как мислиш, пляснал е с ръце и е станал известен ли бе томов? Така става, нали? Ще станем известни и ставаме, няма никво проблеми ,няма трудности, няма борба, всичко лесно, нали, дай като е на 15-или там 17 години да го убием с камъни а? Аре осъзнайте се малко с тия комплекси, какво ме интересува, че сестра ти не го харесва? И въобще кой го интересува кой не го харесва?

Аз пък сега гледах някакакъв клип как тоя тумбак преди си е пускал аудио записи в ютуб как пее на 11 ил и 12 години, евала на пича, че е пробил, само аплодисменти за такива типове, пък тая сестра ти... на 17 години хм.... ще си замълча :twisted:
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Хлапака, с вид на грозна девойка, може да има 12 годишни фенки, но дори и сестра ми не го понася (тя е на 17).


И какво от това? Нещо пречи ли на сестра ти? Обезличавал музиката? Затова ли го търсят толкова много хора или всички са луди и тъпи като него а????????????????? Не знам дали си чувал, но музикалната култура постоянно се мени, ако очакваш тийновете да слушат още меркюри и лени, объркал си се жестоко, приеми реалноста и се извини за глупостите си заедно с автора на темата / блинки или кулайс/ че не си спомням точно кой е писал тия простотии за 3-4 души от списъка.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Алъне като е търсен и известен какво предлагаш на Блинки да почне да му звучи като Павароти ли.
Като е търсен какво трябва да му направим по един люлюн ли - успял е да пробие евалата му ама значи ли това че трябва да го харесваме лично него или музиката му.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Не, разбира се, че не, аз въобще не го слушам, не виждам защо трябва някой да ми обяснява какъв глупак и идиот бил, а? Или, че НА НЯКОЙ СЕСТРАТА НА 17 ГОДИНИ НЕ ГО БИЛА ХАРЕСВАЛА!?!? Какво го интересува, че еди коя си не харесвала тоя човек след като е най-търсения в гугъл и не знам си колко процента от сърварите на туитър работят само за него? Проявете малко респект за човека и замълчете, а не хранете като простаци и комплексари по успелите хора, независимо на какво приличат и каква прическа имали и така нататък. Но предлагам друг път като се правят такива класации да викнат сестрата на ТОМОВ, тя явно е някакъв естет в тия неща, да каже тя, да посъветва кои харесва, кои не харесва, за да изберат други хора, явно тия хора дето го търсят са идиоти, оставете ги тях, сестрата на томов трябва, тя ще избере точните хора.
 
Последно редактирано:
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Момчето е станало известно на 15 и вероятно като навърши 20 ще има толкова милиони, че ще може да се пенсионира и да не му се налага да работи до края на живота си. Освен това може да има почти всяка мацка, която си пожелае. Определено заслужава поне уважение, тъй като по честен път е стигнал до върха и се очертава да се задържи дълго там. Харесването и нехаресването вече е субективно за всеки човек и няма връзка с темата за личностния успех.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Четох някъде, че двамата с майка му започнали да качват негови изпълнения в интернет и да събират почитатели. Значи човека е станал звезда благодарение на интернет предприемачество, със собствен труд.
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Много се вживяхте нещо в тема дето трябваше да е лека и за ръсене на глупости основно.

Бийбър е известен основно заради майтапите по негов адрес в англоезичния свят.
Нещо като нашенското "Кен Лий".

От женския списък на Блинки горе само Katy Perry е била някакъв 'интерес' от мене, проявен у търсачките - Ютубата основно.
Даже ме е малко срам да призная че слушам таквиз лигни, ама то е по изключение :oops: .
За гледане също - като махнем Кейти (и евентуално Анистън), другите са ми някакви безлични кифли всичките...
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Известен е и печели, но него го използват - на негов гръб печелят много повече тези, които се опитват да го наложат и го рекламират. Както и да е - на мен ми е безразличен, нито го мразя, нито го харесвам. Не мога да мразя човек, който не познавам - за това се чудя защо повечето сте така озлобени. Успял е човека, печели си - да е жив и здрав :)
 
От: Justin Bieber е най-търсената личност за 2012 г., според Bing.

Алъне ти по Коледа почваш да изтрещаваш добре че мина вече.
Първо ако си забелязал ти си писал в темата на Блинки а не той в твоята - за това изразът че някой ти обяснява нещо по скоро важи за теб защото ти започна да обясняваш на Блинки колко е велик и известен, а той просто е изказал лично мнение и едва ли много държи някой да му обяснява колко е велик ДБ.
Второ ако теб не те интересува мнението на 17 годишни тинейджърки на мен ми е интересно да чуя че има и такива дето не се прехласват като тебе по него.
 

Горе