JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

SmartBusiness

Active Member
JV Zoo според мен е най-добрата афилиейт програма. Причините са следните:


1. Изпращат ти 5-те най-продавани оферти всеки ден. Това е добре, защото може да се ориентираш кое върви на пазара най-добре и да започнеш да промотираш именно него.

2. Дизайнът е много добър, а сайтът е лесен за ползване.

3. Поддържат "global vendor cookies" , което ще рече - когато изпратите купувач към продукт на съответният продавач все едно изпращате купувач към всички продукти на съответният продавач, които той предлага чрез JVzoo. Така ако купувачът си купи още нещо от тези продукти, вие ще получите комисионна и за него.

4. Моментална статистика за продажбите. Можете да видите не само продажбите си, но и колко хора се изпратили към офертата, както и съотношението кликове/продажби за всяка кампания.

5. Много афилиейт програми искат от вас да продадете минимално количество продукти, за да си вземете комисионната. При JVzoo няма такова нещо. Дори да продадеш само един продукт, получаваш комисионната си.

Ето и линк за регистрация към JV Zoo ако искате да се пробвате там ---> клик (афилиейт линк)

Няма смисъл да казвам, че са проверени и плащат.

EDIT:

Имах малък проблем с изплащането на една комисионна, но го разрешиха.
 
Последно редактирано:
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Направих първата си продажба, отчете я в JVZOO, но не съм получил пари в PayPal акаунта?
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Продажбата е Wordpress тема. Ще поизчакам да видим какво ще се случи.
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Ако може малко да разясниш въпроса с изплащането на комисионните.

JV Zoo според мен е най-добрата афилиейт програма. Причините са следните:

1. Може би най-важната за мен - парите идват веднага след продажбата в paypal акаунта ти. При повечето други програми - като ClickBank например може да чакаш седмици и дори месеци. В момента на продажбата на афилиейт продукт на JVzoo - комисионната е вече в сметката ти.

2. Изпращат ти 5-те най-продавани оферти всеки ден. Това е добре, защото може да се ориентираш кое върви на пазара най-добре и да започнеш да промотираш именно него.

3. Дизайнът е много добър, а сайтът е лесен за ползване.

4. Поддържат "global vendor cookies" , което ще рече - когато изпратите купувач към продукт на съответният продавач все едно изпращате купувач към всички продукти на съответният продавач, които той предлага чрез JVzoo. Така ако купувачът си купи още нещо от тези продукти, вие ще получите комисионна и за него.

5. Моментална статистика за продажбите. Можете да видите не само продажбите си, но и колко хора се изпратили към офертата, както и съотношението кликове/продажби за всяка кампания.

6. Много афилиейт програми искат от вас да продадете минимално количество продукти, за да си вземете комисионната. При JVzoo няма такова нещо. Дори да продадеш само един продукт, получаваш комисионната си и то веднага.

Ето и линк за регистрация към JV Zoo ако искате да се пробвате там ---> клик

Няма смисъл да казвам, че са проверени и плащат.
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Здрасти,

Комисионните обикновено идват веднага в paypal акаунта. Доколкото разбирам при теб това не е така. И аз имах подобен случай - продавачът беше казал на JVZOO да задържи комисионната докато не мине периода за refund (офертата му беше такава). Но периода мина (беше 30 дни) и си получих комисионната. Виж дали не е това и причината при теб. Пиши на съпорта на JVZOO - отговарят бързо и компетентно. Може и да е нещо друго. Пиши как са се развили нещата, за да не се чувствам гадно, че съм те подвел.

Между другото сега се сещам, че тогава ми предложиха ако искам да пиша директно на продавача и че той може ако реши да им каже да ми изплатят комисионната веднага. Но - тя не беше голяма и реших да не се занимавам повече. Изтече си refund периода и си получих парите.

Пак казвам - при теб може да е друг случая. Пиши на съпорта. Но щом ти е отчело продажбата, мисля, че няма да има проблем.

Поздрави
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Казаха ми, че продавача определя кога да бъдат изплатени парите.
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Прочетах информацията ти и се регистрирах през линка, сега какво да правя ? Какво ще ме посъветваш като за начинаещ в JV Zoo? С кои продукт да опитам? :)
 
Последно редактирано:
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

Започни с продукт, който е нужен на по-голя кръг от хора. Например има продукти, които ще вършат работа само на уебмастъри - това е малък кръг от хора.
Прочетах информацията ти и се регистрирах през линка, сега какво да правя ? Какво ще ме посъветваш като за начинаещ в JV Zoo? С кои продукт да опитам? :)
 
Изтрийте темата или я хвърлете в кофата, защото JV Zoo явно си променят условията, както им хареса, а не искам да заблуждавам хората.

чеки де, чеки - мрежата не изглежда толкова тъпа. има доста добри отзиви в уориъра за нея. мен живо ме интересува като продавач на услуги и на първо четене мисля, че има хляб в нея

кажи сега защо писа, че си променят условията както им хареса - какво притесняващо намери, защото аз поне досега нищо фрапиращо не открих. егати, вчера тъкмо си я заплюх за проучване и ти направо ми изпари целия ентусиазъм
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

BullBlogger, имах проблем с едно плащане на комисионна, но набързо го разрешиха. Даже учудващо бързо. Затова си връщам доверието към тях и си посипвам главата с пепел, че реагирам толкова бързо и емоционално :)

Уточнение:

Въвели са някаква опция от 22 Февруари за която не знаех, че продавачът може да ти задържи комисионната докато реши. За да се увери, че си надежден и не се опитваш да го прецакаш. Та може да ти задържи комисионната до 60 дни, което е кофти. Задържаха ми и моята и аз разбира се писнах, защото не знаех за тази опция. Но продавачът ми одобри комисионната веднага и си я получих. Промених си първоначалният пост, в който бях писал, че парите ти идват веднага в paypal акаунта, защото за съжаление и в JV Zoo вече не е така. Но това не прави мрежата scam или нещо подобно. Стабилна си е.
 
Последно редактирано:
аз имам въпросче, като получавате пари в пейпал акаунта си кой ги праща?

- jvzoo
- клиента

конкретно питам от кого получавате парите - от един и същи мейл или от клиентите
 
От: JV Zoo - най-добрата афилиейт програма

От известно време използвам JV Zoo. Вие какво продавате чрез него, имате ли добри продажби? :)
 

Горе