Продава се: Katq.net + 8K Instagram Профил към сайта.

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.

Пускам за продан посоченият сайт. В него са качвани продукти за котки - играчки и други подобни.
Продуктите в магазина са на дропшипинг.
Всеки от продуктите си е получил уникално описание. Не е копирано от никъде (я се пробвайте вие да намерите такава простотия някъде другаде :D )
Домейна изтича 21 Март 2020. Намира се в Goddady.
Има ли продажби магазина - 1,2 някъде. Както и с много от нещата, които продавам, зарязан е, развивах последно само инстаграм страницата. Добре се получи, просто нишата не е за мен. Сайта получава някакви посещения, но от както съм се отказал и от инстаграм профила, те още повече замряха.
Ще получите и фейсбук страница с някъде към 600 харесвания, която е имала реклама.
Ето линк към инстаграм профила - https://www.instagram.com/katqnet/
Сайта е направен с идеята да се рекламира в инстаграм. Всички постове са репоствани, но са с много преглеждания.
ВАЖНО - не съм купувал или търгувал за последователи в нито една от страниците! Всичко съм правил на ръка (селд мейд ръиш ли) и всеки от последователите е реален.
Цена - 150лв. Банка или PAypal.
Плащате повече за страница в инстаграм с котки, но не се продава само тя! Продава се всичко комплект.
Ако нещо съм пропуснал - пишете ЛС.
 
Здравей, можели малко повече инфо на ЛС.

- От къде вземаш продуктите(доставчик)?
- Ако закупя проекта, ще продължа ли да работя с него?
- Имали продажби този онлайн магазин?


Поздрави,
Станимир
 
Здравей, можели малко повече инфо на ЛС.

- От къде вземаш продуктите(доставчик)?
- Ако закупя проекта, ще продължа ли да работя с него?
- Имали продажби този онлайн магазин?


Поздрави,
Станимир
Здравей

Придуктите са от алито. Естествено, ще направя и списък с линковете.
Не виждам проблема с продължаването на работата на магазина. Аз просто не се занимавам.
Имах няколко, но нищо сериозно.

Поздрави.
 

Горе