KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Днес реших да разгледам по-подробно още една програма за шерване на файлове - KeepFile.
Нещата не изглеждат зле, затова и пускам тази тема, който реши може да опита тук, но по-добрият вариант за мен и за вас е да се регистрирате като реферали, понеже ви дава 1000 точки бонус (аз нямах това щастие) :)

Регистрация с реферал

Ето малко повече информация за плащанията:

United States, United Kingdom
Points*
File Size
$$$ per every 1000 downloads

1.40 1-50 Mb 7$
2.20 50-100 Mb 11$
3.40 100-250 Mb 17$
4.80 250-400 Mb 24$
6.00 400+ Mb 30$

Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Gibraltar, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland, Japan
Points*
File Size
$$$ per every 1000 downloads

1.00 1-50 Mb 5$
1.60 50-100 Mb 8$
3.00 100-250 Mb 15$
3.60 250-400 Mb 18$
4.60 400+ Mb 23$

Other Countries Worldwide**
Points*
File Size
$$$ per every 1000 downloads

0.20 1-50 Mb 1$
0.40 50-100 Mb 2$
0.60 100-250 Mb 3$
0.80 250-400 Mb 4$
1.00 400+ Mb 5$

Явно пак сме последна глуха, което си е нормално.

Използват същата практика като FileSonic. Т.е. можете да си изберете дали да продавате премиум или да печелите от downloads.
Успех! :)
 
От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Някакви потвърждения за плащане със скринове ?
 
От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Някакви потвърждения за плащане със скринове ?
Не знам още niks, днес я разглеждах за първи път. Мъчих се цял ден да кача нещо на файлсоника през ФТП, но без успех и се чудих, каква алтернатива да измисля. В момента ъплоада от уеба им тръгна и качвам там. Дано да се завърши качването.
 
От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

И аз тръгнах да се регистрирам, но какво е това Coupon Code ?
 
От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Уф, май е същата мизерия като FileSonic. FTP-to e тука има тука нема. Вчера работеше, днес и аз не мога да се логна...
Ако някой има алтернативи, ама свестни нека да пише, че покрай тия постоянни трудности независещи от мен, направи ми пада мерака за работа...
 
От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Здравейте,

Аз съм нов във форума. Нов съм и в това начинание днеска започнах и искам да изкарам някой лев като допълнителен доход. Ако може колеги да кажете как е сайта, всичко както трябва ли е. Плащат ли си редовно.
Ако пък знаете някой друг сайт ще очаквам да ми го кажете, за да почна и вадя някой лев.

Благодаря Ви много за помоща.:)

Приятна Вечер Ви Желая.:)
Поздрави.:)
 
От: От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

За момента наи-стабилно ми работи Fileserve
Най-добре плащат FileSonic , но в последно време са супер зле. Аз поне не мога 1 файл да ъплоадна.
Все пак, ако решиш, можеш да се регистрираш, като мой реферал, че нямам нито един :D
За FileServe от тук, а за Filesonic от тук.
Аааа и още нещо, ако правиш продажби на премиум акаунти, можеш да ползваш и Hotfile, но ако сега започваш се съмнявам :)
 
От: От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Аааа и още нещо, ако правиш продажби на премиум акаунти, можеш да ползваш и Hotfile, но ако сега започваш се съмнявам :)

Какво общо има СКАМ Хотфайла с продажбите ?

Тези цървули когато ти дадат процент от продажбите на премиум акаунти ела ми се обади на Бахамите(изключвам мизерните 5% за собствениците на сайт)
 
От: От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Какво общо има СКАМ Хотфайла с продажбите ?

Тези цървули когато ти дадат процент от продажбите на премиум акаунти ела ми се обади на Бахамите(изключвам мизерните 5% за собствениците на сайт)
Наскоро един колега от форума ми се похвали, че най-доволен бил от тях...
Гледам, че доста от колегите, които се занимават с музика също ги ползват и то от доста време. Би трябвало да са коректни ... Аз лично не разчитам на продажби, а само на даунлоуд и ги ползвам само в краен случай.
 
От: От: KeepFile - Още един файл шаре сайт с добра аффилиейт програма!

Тия keepfile май и те са мошеници...
вижте за 12 сваляния - $0.02, което си е абсурд, понеже на мен свалянията са ми от primary страните
2010-09-12 12 0 4.20
0.021$ 0.00
0$ 0.00
0$ 0.00
0$ 4.2
0.021$

Не се хабете с тях...
 

Горе