KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Тука говорим и за единия кеф :) Много газирано съм изпил, ама като тоника друго нема... Шшшшшшш
Офф: да не решите че правя няква реклама :)
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Спрях да ям такива боклуци. Колата замених с вода, а вместо да дам 15лв. за да се наям в киефси, давам 7лв. за 200 грама телешко месо, 200 гр ориз, 1 варен картоф, 200гр салата от зеле, червено цвекло и 50гр краставици и домати. Това ядох вчера на обяд. Всичко е приготвено и не е някакво ГМО, но като се замисля си е скъпичко. Ама 2 часа по-късно изригваш от сила в залата. :p
П.Т. Pepsi Twist е най-приятната кола, която съм пил. Скоро не съм пил, но преди 2 месеца като реших да си купя 150мл кока-кола (ония малките кенчета) ме заболя корема. Смятай к'ви боклуци има вътре.
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Аз до колкото си спомням KFC е собственост на Пепси и ми е доста странно да продават Кокакола
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Аз до колкото си спомням KFC е собственост на Пепси и ми е доста странно да продават Кокакола

На Yum! Brands (основана след отделянето от Пепси) е сега според Уики-то, ако може да й се вярва.

"Yum! Brands has a lifetime contract with PepsiCo, with notable exceptions the contracts of franchisees such as HMSHost and college-operated locations with Coca-Cola which override Yum's lifetime PepsiCo contract, along with some scattered KFC franchises across the United States which continue to maintain Coke fountain rights."
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Не бих пил нито Пепси, нито Кола, дори да ми плащат. Ужасно вредни са.
Още повече, че храната от KFC, McDonalds, Burger King etc. е отвратителна като качество, а на всичкото отгоре е пъти надценена. Малко като Apple и Microsoft.
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Абе с Майкрософта не е баш така - Я пробвай да свалиш от някой торент едни крилца с кола :)
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Нека да е вредна колата. Ревете а половината ако не и повече тук пушат цигари, е що не откажете и тях?
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

отдавна не пия кола, пия си бира :D

И аз така станах, онзи ден гледам в кауфланда кенче астика 94 стотинки, колата един и нещо ? Кола ли ще пия :lol:

Ходя на кафе, бира си вземам ...
 
Re: От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

И аз така станах, онзи ден гледам в кауфланда кенче астика 94 стотинки, колата един и нещо ? Кола ли ще пия :lol:

Ходя на кафе, бира си вземам ...
Не бях се сещал са тази схема. И да, една бира или Кола. Не е чак такъв кръстопът. :)
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

за съжаление или не ми се налага постоянно да се храня в kfc, burgerking и mcdonalds. всичко е хем скъпо, хем не става, ама какво ли в този живот става за употреба и не е вредно.

къде по пътя да ядеш бързо, просто няма избор.

а кола пия много и не се чувствам зле знам че е вредна, видях и аз че в кфс вече предлагат и кола и се радвам, защото по ми харесва.
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Всичко хубаво на този свят или е незаконно или е неморално или от него се дебелее :)
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Всеки обича готвеното, но трябва да има кой да го сготви и най-важното КАК да го сготви. Иначе ако пробвате едно истинско телешко месо (може би с малко сос барбекю :?) ще се откажете тотално от Макдоналдс, ама то в града ще ви излезе по-скъпо... :(
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

пийте shevpssssssss
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Аз от тази случка преди стотина години, спрях редовното ходене в кфц.

http://trimata.com/kfc-obrnaha-pitkata/

най много два пъти годишно да ги посетя за две филета.
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

Принципно в световен мащаб мисля, че Пепсито е доста по-напред, но аз лично мога да говоря за това само, което аз съм видял с очите си в USA, нямам впечатления от други държави, просто не съм се задържал толкова и не съм обръщал внимание. Но докато живях в Щатите, обиколих доста градове и се убедих, че Пепси е доста по-предпочитаната напитка. Кока Колата я имаше само в Мак Доналдс и Jack in the box веригите, може и в други да я е имало, но аз това помня. Всичко останало беше Пепси, навсякъде, където да отидеш, поръчваш си Coke, те ти носят Пепси, в самолета искам Спрайт примерно, 7ъп дават и такива неща... :). Ама даже там в щатите в тия сиромашките вериги като макдоналдс колата имаха някви супер продукти на машините им като Фанта Ягода например много хубава беше си спомням. И другото, което е, че плащаш за една напитка, като я изпиеш и си наливаш колкото пъти искаш после. Имаше и едно Dr Pepper и то беше яко.
 
От: KFC смениха Pepsi с Coca Cola

... някви супер продукти на машините им като Фанта Ягода например много хубава беше си спомням. И другото, което е, че плащаш за една напитка, като я изпиеш и си наливаш колкото пъти искаш после. Имаше и едно Dr Pepper и то беше яко.
:lol::lol: ти ако сипредприемача отворил кръчмата хубаво ли ще ти е да си наливат безплатно колкото могат в стари чаши...

А доктора го има и тук по магазините... пия само ако Кро е наблизо и да не ми пипа чашата :)
 

Горе