Kolko davate za tozi site?

при мен го отваря пробвай с другия бразузер където си го захапал на аватара :), батка ти нямя ли да закаснееш за изпита, после звъннете да се видиме оки :)
 
абе този скрипт мога да го сваля от един торент за 10 $ е ваш :)
 
Давам го за 10$ без домейн от това по изгодно няма!
 
Защо за $10 долара подбиваш цената на човека. Не те ли е срам :) Вместо да си я вдигнете изкуствено, като обадите за някакви фийчърс, които другия ги няма, вие сами секано си правите ;)
 
амо щот другия тряаше да напрайм комби да ми даде 15$ и щях да наддавам даже но той не се обади а мога да си изтрия постовете не е късно :D
 
като сменя футера ше го лапат :lol: :lol:
 
я да вида няколко реда може ли копирай няколко от кодираните редове ама да не ме излъжеш да дадеш dahghdasgdsgdsagdasg :D
 
скрипта е толкова мършав тоя е по-добре скоро се сдобих с един такъв сайт и сега съм написал 2 страници с това какво трябва да му се оправя , не знам дали ще ми издържат нервите :)
супер тъпо инклудват цели страници хтмл във вариабли и ги пльоскат в темплейта .Скрипта е правен доста на бързо и е нещо като чертеж поне тоя който аз имам не го знам коя версия е . Само едно ще ви кажа който го ползва :) отива в Supplemental Result на Гугъл отма :)
 

Горе