lesni pari ot neta

badkiki

New Member
Печелете, работейки на компютър! ИСКАТЕ ДА УВЕЛИЧИТЕ ДОХОДА СИ, работейки на компютър в удобно за вас време!!!
Здравейте! Мисля, че след като прочетете текста по-долу ще намерите отговорите на вашите въпроси.
Правене на пари в интернет ! Как да стане това? През февруари 1999 година в САЩ стартира първата компания,
която започна да плаща на Интернет потребителите за прекараното от тях време on-line, за им гледат рекламите.
Какво ще рече това? Това значи - регистрираш се към тази компания с уникално потребителско име и парола,
след това изтегляш един малък софтуер - под формата на лента, която се разполага в долната или в горната част на
монитора и по нея започват да текат реклами, докато си в Интернет.
През това време ти може въобще да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа - например да си
пишеш е-mail или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на земното кълбо.
Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът да свети в зелено.
Аз наскоро се “прикачих” към човек, регистриран там от 2001година, от който научих,
че и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща обещаните чекове!
След една година време откакто човекът е регистриран там, вече месечният му доход надхвърля 600 лева!
реферала - достигнал над 600 ЛЕВА МЕСЕЧНО И С ТЕНДЕНЦИЯ ТАЗИ ЦИФРА ДА РАСТЕ! Как може да направите и Вие това!

Принципът е много лесен:

1.Отивате на посечения от мен линк долу и се регистрирате - име, адрес, телефон, е-mail и
пр.,попълват се всички прозорци иначе не приема регистрацията. Много важно е да посочите точен адрес - улица,
номер, град, тъй като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!!
cashfiesta.com/php/join.php?ref=badkiki

2.Отивате на графа Member - кликате там, пишете в кутийките името и паролата,
с които сте се регистрирали, натискате Login - и влизате във вашия Account.

3.Намирате графа Download - от там изтегляте една малка програмка, която колкото и лоша да е връзката Ви,
в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути. Ако не можете да изтеглите програмата значи че в антивирусната
си програма имате стена, която блокира всички програми със СПАМ или лоши. Изключете стената и ще изтеглите програмата.
Програмата много добре работи с антивирусната програма Norton Internet Securiti 2005 и с NOD32.

4.Когато влизате в Интернет или по-скоро включвате вашият компютър винаги първата Ви работа ще е да стартирате
тази малка програмка - пишете името и паролата си, после Login - в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата
с едно човече, което като започне да върви на място - значи вие вече правите пари! Когато човечето не върви на
място - то вие не правите пари! (От бутона Settings можете да смените местоположението на лентата, както и цвета й.) За да върви човечето с показалеца на мишката щракнете върху него а,
след това показалецът трябва да е върху лентата с рекламите. На лентата горе се появяват и точките,
които вие заработвате от вашия престой в Интернет.

Необходимо е упоритост и постоянство.
Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във виртуалното пространство! Следвайте указанията и стъпките
ми и ще успеете! И така, регистрирайте се към следния линк, а след това следвайте останалите стъпки, описани по-горе.

P.S. Има много начини за спечелване на допълнителни бонус точки. В раздела Special Offers можете да си харесате оферта и да се регистрирате в съответния сайт, като това естествено ви дава точки, а съответно и пари. Чрез привличане на реферали /хора, привлечени към Вас/ също се печелят много точки. Как да ги привлечете? С натискането на бутона "Refer your friends" на лентата с банерите се отваря страница, на която в най-горната част излиза Вашият линк. Като го пращате на свои приятели, които прекарват доста време пред компютъра, или разпространявате в Интернет, за всеки регистрирал се Вие трупате реферали, които ви дават точки. В графата Member, Вие можете по всяко време да проверявате колко точки имате до момента,
колко реферали имате до настоящия момент,
колко точки от рефералите сте спечелили и т.н. В следващия месец ви се изпраща чек за заработените от Вас и
Вашите реферали пари през предходния месец. Но тъй като знаете, че у нас всичко се бави, имайте търпение и не се отчайвайте!
Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА !
Трябва да изискате чека след като направите минимума от посочената от вас сума - напр. 50 долара!
Изискването на чека става като направите минималната сума /50 долара/, след това излиза
бутон "request check" - натискате го и чекът пристига. Или пишете по е-mail,
че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски чек /запис/. " В графa Info Center, Fiesta Calculator можете да
изчислите каква би била печалбата Ви в зависимост от хората под Вас и времето,
което се отделя.

P.P.S. След като пуснете банера, много е важно да следите човечето,
което се намира в лявата му част. Когато то ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки /по точка на 5-6 секунди/ и
иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА. Когато човечето си почива или почне да се разхожда из банера,
иконата с долара е червена и НЕ трупате точки.
Тогава просто трябва да кликнете на човечето и то почва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена.
Между другото, ако сложите показалеца на мишката върху някоя от двете реклами на лентата,
докато ви няма пред компютъра, то не сяда да почива и ви трупа точки. CashFiesta намира изключително удобно приложение,
независимо дали използвате рекламната лента вкъщи или на работа. Достатъчно е да имате връзка с Интернет.
Лентата застава най-отдолу или най-отгоре на екрана ви, така че да не скрива нищо друго.
Вие продължавате да вършите това, което обикновено правите, с тази разлика, че ви се заплаща!
Регистрирайте се на адрес: cashfiesta.com/php/join.php?ref=badkiki и започнете да печелите реални пари още сега!
Опитайте нищо не губите, само може да спечелите! Поздрави! ...И успех!
 
Последно редактирано от модератор:
Що да няма :) единствените които съм срещнал аз са (ВНИМАНИЕ Реферал Линк)ТЕЗИ.. Малко но от сърце :)

Чист линк

Имайте предвид, че до сега не са ми плащали защото не съм искал :)
Плащат през Google CheckOut..!
че тез някога пускат ли линкове за дигване :D ?
 

Горе