Link Request: Google PR

IndArt.Org

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
пускам темата тук, защото в другата само модератори могат да пишат.

И така Ъпдейта на Гууглето за ПР наближава. С някой от вас спретнахме на бързо една размяна...
Кой още иска да се включи.

Аз не обещавам да линквам към всеки.. първо ще проверявам лично всеки сайт преди да сложа линк към него.. целта ми е по-скоро добрия контент отколкото високия ПР.

indart.org
top.indart.org
funny.indart.org

това са местата към които бих желал линкове.
 
Да хубаво е да се разменят линкове със сайтове с уникален и добре информационен контент. Наистина такива сайтове са с голям потенциал.
А темата за Link Exchange я пазим за линк партнъори, които искат да разменят линкове с нас - да ги сложиме там, вие нямате нужда тъй като линковете са ви в подписите :lol: Още един повече е все тая. Успехи с набирането на линк партъори, успех.
 
Абе аз бях писал тука за такова нещо ама нещо не си виждам темата :?:
Явно не се харесвам на модераторите. А ако не се лъжа това е основната идея на този форум, да си помагаме за да увеличим уникалните посетители. А може и да не съм разбрал нещо, щот вече съм изкуфял.
Трабва да ви кажа че имам пове4е разменени линкове с чуждестранни сайтове отколкото с Български, ама кво да се праи това сме си ние българите
 
wowfan каза:
Абе аз бях писал тука за такова нещо ама нещо не си виждам темата :?:
Явно не се харесвам на модераторите. А ако не се лъжа това е основната идея на този форум, да си помагаме за да увеличим уникалните посетители. А може и да не съм разбрал нещо, щот вече съм изкуфял.
Трабва да ви кажа че имам пове4е разменени линкове с чуждестранни сайтове отколкото с Български, ама кво да се праи това сме си ние българите
Никой нище не е трил или е преместена в по подходяща тема. Никой тук не си позволява да трие, банва и т.н. И да форума е със слава на такъв, в който всички си помагаме. ТРрият се теми, които са насочени към други с лош и неучтив тон (и думи), тези теми не са качествени. Но теми за линкове, никога не са трити - няма и да бъдят. Виж дали не е това темата: размяна на банери. :wink:

Гаранция, че никой тук не е слоши намерения. Само успехи и подобни пожелаваме се стараеме да даваме на останалите, ако случайно някой се почувства засех=гнат от нас по една или друга причина, не е било умишлено. Мерси за разбирането. :wink:
 

Горе