Linx.bg - българска система за link building услуги

От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Как да се възползвам от безплатните 10 поръчки регистрирах се в сайта.

Промоцията за безплатни поръчки беше за вчерашния ден. Все още можеш да се възползваш от кода за отстъпка 20% - 1year

Забравил съм да кажа, че кода важи за 1 седмица т.е. до 11 Юли.

П.С. Добавих и по-рано споменатият бутон за изискване на повторно изпращане на фактура.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Не сме писали отдавна тук, основното което сте пропуснали, е че пуснахме услуга за събмит в български бизнес каталози - идеална е за трупане на цитати на име / адрес / телефон за google+ local-a. По подразбиране услугата е с включено разсрочено изпращане, като максимума дни е 90. Повечето от каталозите дават и линк ( анхор = урл ), което е допълнителен бонус.

Тъй като не сме я обявили тук, предлагаме и промо код за остъпка специално за потребителите на predpriemach.com - pbussines 15%. Кода е валиден до 25.11.2013 включително.

П.С. Услугата е насочена към фирмени сайтове
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Да допълня, че системата е така направена, че може да се пусне сега поръчка с кода за отстъпка, а да се заплати в бъдещ период ( с включеното намаление от кода )
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Здравейте!
Бих желал да попитам функционира ли все още сайтът (преди близо 2 месеца платих, а все още статусът на поръчката ми е "Чакаща приемане")?
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Функционира нещо, ама какво и как никой не знае. Дал съм една поръчка от 15.01 - видях, че има някакви регистрации по сайтове за обяви, а за останалото от поръчката дали се прави нямам представа. Никаква информация. А пък за спазване на някакви срокове, зададени от тях и дума не може да става.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Здравейте,

Да попитам и аз - ще продължава ли да работи linx.bg ?

Поръчки, които съм пуснал на 4 май са все още "В процес на обработка", а трябваше да бъдат приключени за 6-7 дни...други поръчки, които съм пуснал на 3 юли, все още са "Чакаща приемане" .... ?!????!?!?!
Ако ми проверите акаунта, ще установите че доста поръчки (96 поръчки общо, като половината от тях са за 2-3 неща комбинирани) съм пуснал.
Досега забавяхте с 1-2-3 седмици, ок - НО забавяне вече с 1-2 месеца...знаете, че е НЕДОПУСТИМО когато човек разчита на някакъв план относно оптимизация или каквото и да е.
Ясно е, сега е сезон на отпуски и почивки, но Ви моля да ми отговорите (писах писмо и в контактната форма на linx.bg, писах и на човека, който е отворил тази тема - отговор няма). Последна активност на 22-11-13 20:08
- Имате ли хора, които да изпълняват поръчките ни? Колко време максимално забавяне предвиждате за една поръчка в следващите месеци?

Питам, и от това дали ще има някакъв отговор, зависи моето (а предполагам и не само моето) участие с поръчки във Вашия сайт.

Прилагам снимка на последните си 20 поръчки...

linxbg.jpg
 

Горе