Linx.bg - българска система за link building услуги

cybervn

New Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Представям ви linx.bg - българска система за link building услуги.

Съвсем накратко за системата :

Linx.bg представлява платформа за обработка на поръчки за link building услуги с основни функции :
  • Пускане на поръчка
  • Плащане ( paypal, банков превод )
  • Следене на прогреса по изпълнение
  • Получаване на отчет
  • Последващ мониторинг на резултати ( следене на позициите на сайта за дадените ключови думи ).
  • Вътрешна система за съобщения
  • Възможност за RSS / XML отчет, уведомления по email и един куп други неща.


Предимства :

  • Гарантирани срокове за изпълнение
  • Прозрачни и поддържани списъци ( можете да ги видите тук )
  • Възможност за процентно разпределение на заглавия
  • Подробни отчети за свършената работа
  • Приема поръчки 24 / 7


Услуги

За момента са само Добавяне в Социални мрежи, Директории за сайтове и сайтове за обяви даващи линк. Ето списък с цени и услуги в сайта.

  • 50+ Социални мрежи : 3.50 - 5.00
  • 50+ Директории : 4.20 - 6.00
  • 50+ Сайтове за обяви : 4.20 - 6.00
  • 100+ Социални мрежи и директории : 7.00 - 10.00
  • 100+ Социални мрежи и сайтове за обяви : 7.70 - 11.00
  • 100+ Директории и сайтове за обяви : 8.40 - 12.00
  • 150+ Социални мрежи, директории, сайтове за обяви : 10.50 - 15.00


Първите цени са ако ни предоставите ваши описания, които да използваме. Всички цени са с включено ДДС, при плащане можете да заявите фактура, тя ще е в електронен формат подписана с електронен подпис.

Приемат се Заглавия, Описани, Етикети в стандартен spin формат ( {Иван|Петър|Манол} е {добър|превъзходен} {слушател|читател|учител} )

Предлагаме 5 безплатни събмита срещу ревю за първите петима записали се в темата. Условие да получите ревю е акаунта ви тук да е поне на 4 месеца.

И линк към сайта : Linx.bg
 
  • Like
Реакции: bizz
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Ако може да взема аз едно ревю
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Браво! Приятен е сайтът.
Ако в безплатен събмит влиза и събмит в директории взимам 1.
 
Я и аз да се вредя за едно ревю. ЛС ли да ти пиша или искаш друг метод да се ползва?
Впрочем имате леки проблеми със стилизирането.

Screenshot from 2012-07-04 15:52:21.jpg

Виж под-менюто. Fedora 17 с firefox 13.01
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Браво, идеята на сайта е добра. Сега ще го разгледам като дизайн и функционалност.
Ако не е късно ще може ли и едно ревю за мен : )
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Леко ми се губи (не се чете ясно) текста в сайдбара

New Bitmap Image.jpg
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Вземаш последното ... за сега. Само ми прати потребителското име с което си се регнал.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Аз ползвах услугата още когато беше в процес на разработка и останах доволен от сроковете и от качеството. Препоръчвам.
Успех!
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Аз взех събмит в директории. И поръчката ми е завършена.
Харесва ми, че във всеки един момент може да видите статусът на поръчката. Накрая получавате Отчет за работата.
Доволен съм от услугата и ще я ползвам в бъдеще.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Идеята на сайта наистина е много добра!

Поръчах 3 сайта за публикуване в сайтове за обяви за проба :)

Промяна/допълнение на мнение:

Виждам че вече са започнали да работят по едната ми поръчка, работят си както трябва... :)

...един съвет за хората, които се регистрират в linx.bg - при регистрация в сайта, като мейл по-добре напишете някой мейл за спам, защото после на него ще си получавате и потвържденията за активации на обявите :)
 
Последно редактирано:
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Аз все още чакам, но може би това се дължи на факта, че не съм направил поръчка през системата им, а само споменах на ЛС потребителското ми име там :)

Е, вече я пуснах и предполагам, ще има и развитие по въпроса :)
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

ktomov - писал съм ти лично, извинявай още веднъж за закъснението. Относно стилизирането, гледах го мъдрих го и не разбрах от къде идва проблема. Пусни ми на лично дали дава някакви javascript грешки, благодаря предварително.

snux - вдигнах малко шрифта на сайдбара, така по-добре ли е ?

ma57er - подкарахме и твоята поръчка

тео - мерси за доверието

bormanbg - всъщност не е точно така относно мейла и въобще не препоръчвам да се ползва някой спам мейл за регистрация, понеже може да ви потрябва за възстановяване на парола, за уведомления ( започната / приключена поръчка ) и т.н.

При пускане на поръчка има секцийка "Друга информация", където се въвежда информация, която ще използваме за съответния събмит (име/фамилия/мейл и т.н.), за удобство е направено да извлича информация от профила ти и да я попълва автоматично, най-вероятно и затова си започнал да получаваш писма за потвърждение. Не помня вече точно как беше, но мисля че след първата поръчка се появява и едно падащо меню "Копирай 'Друга информация' от предишна заявка", чрез което можеш да копираш цялата информация от стара поръчка, отново за улеснение.

И последно, една идея да не ти се пречат много писмата за одобрение. Направи си един етикет в gmail-a примерно "За одобрение" и направи филтри за писма съдържащи следните думи да им добавя етикета. Ето ги и думите : Потвърдете / Potvardete / Потвърди / potvarjdenie / aktiviraite

П.С. До края на дена всички поръчки взети като ревюта ще са готови.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Имал съм удоволствието няколко пъти да работя с автора на темата и мога да гарантирам че е изключително коректен - Пожелавам му успех в новото начинание
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

И моята поръчка е готова - описанията са добри, бързо свършена работа на много добро ниво!
Има пълна информация относно състоянието на поръчката, отчет, колко са успешните събмити.
Препоръчвам силно!

Само 2 забележки, които нямат общо с работата на момчетата
1. site-directory.eu (е моя по принцип) - не е редирект, а е директен линка - заглавието е линк, може би затова сте се заблудили по принцип.
2. Шрифта, използван в сайта е отвратителен, особено по-малките му размери са изключително нечетливи - това е мое мнение и не задължавам никой с него :)

Успех с проекта и много клиенти!
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Поръчах си пакета с 50 социалки. Беше изпълнен за по-малко от 1 ден. Подаването на информацията за събмита е изключително лесно, като за всяко нещо си има поле + хелп. Относно ключовите думи, имах опция да сетна съотношението им - коя повече, коя по-малко. Услугата може да се използва от начинаещи уебмастъри, всичко е максималко улеснено. Довелен съм от услугата и ще я ползвам отновно.
 
Re: От: Linx.bg - българска система за link building услуги

ktomov - писал съм ти лично, извинявай още веднъж за закъснението. Относно стилизирането, гледах го мъдрих го и не разбрах от къде идва проблема. Пусни ми на лично дали дава някакви javascript грешки, благодаря предварително.

Няма никакъв проблем. Направих поръчката :)
Относно стилизирането - не знам какво си гледал и мъдрил, но явно е имало ефект, защото вече го няма горният проблем.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

<offtopic>
@ktomov, защо такъв аватар? Тъй се напънах да го разчета (че се и зарадвах, че успях), пък то ко излезе... :D
</offtopic>
 
Съжалявам за закъснението с ревюто ми, не е заради забавена поръчка - нямах достатъчно свободно време за да го напиша.

Ще карам по примера на Fozzy:
1. Впечатления - добрите впечатления първо идват от сайта. Направен е супер юзър фриендли и дори новак в бранша би се ориентирал лесно. Има цялата нужна информация за да си направиш поръчката, а за отчетите - еми какво да кажа, хората са се постарали повече от нужното за да бъде всичко ясно и открито. Не съм попадал на по-добра услуга съпроводена с уеб интерфейс.
2. Време - поръчката ми беше изпълнена за около 5 часа след като я бях направил, което е доста бързо предвид избора ми на 2 услуги. Конкурентите ще трябва да вдигнат темпото, ако желаят да не изостанат прекалено много.
3. Анализ - ами анализа май го включих в първа точка, но тук мога да спомена качествената кореспонденция със cybervn за да изясним част от условията по поръчката. Всичко премина гладко и точно, от въпросите ми преди поръчката до пристигането на имейла, че поръчката ми е изпълнена.
4. Заключителни думи - няма какво друго да кажа освен, че горещо препоръчвам услугата на всички. Ще останете очаровани от бързото и качествено изпълнение.
5. Рейтинг - няма как да дам по-ниска оценка от 10/10 :)

Успех на cybervn, наистина са се постарали да предложат една качествена услуга. Сигурен съм, че ще продължат с добрата работа.
 

Горе