magento , presstashop или opencart ?

Аз лично съм фен на opencart но в последно време чувам много добри неща за magento , presstashop вие какво ще кажете ?
Магенто била най - добрата за оптимизация. Опенкарта не бил добър .... А какво е вашето мнение ?

Благодаря предварително
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Драсти,
инсталирай и трите и която ти хареса нея вземи.
Аз съм на опенкарт може да погледнеш магазина от подписа ми.
С малко повече време и желание се оптимизира страхотно.
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Благодаря ви много.
Ако не е тайна 2fast4you можеш ли да ми кажеш каква тема ползваш ?
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Може ли някой да ми препоръча коя версия да ползвам за Български ? И темплейт хубав откъде да си взема за presstashop ?
Реших ще пусна 2 сайта единия опен карт и един престашоп :) опен карта е готов но не е довършен....
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Може ли някой да ми препоръча коя версия да ползвам за Български ? И темплейт хубав откъде да си взема за presstashop ?
Реших ще пусна 2 сайта единия опен карт и един престашоп :) опен карта е готов но не е довършен....

Езиковите пакети за PrestaShop-a са достъпни тук, но имай предвид, че за БГ версията не е довършен на 100% и ще трябва ти да си превеждаш или някой колега от форума ако го има преведен при желание да го сподели с теб. За темплейти потърси из нета, има доста сайтове които ще ти предложат безплатни такива. Ако имаш бюджет за магазина (надявам се да се така), може да помислиш и за платена тема, с която ще имаш доста повече функционалност и регулярни ъпдейти.
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Може ли някой да ми препоръча коя версия да ползвам за Български ? И темплейт хубав откъде да си взема за presstashop ?
Реших ще пусна 2 сайта единия опен карт и един престашоп :) опен карта е готов но не е довършен....

За версия на престата препоръчвам 1.4.10 а за теми : тук
 
От: magento , presstashop или opencart ?

тези теми responsive ли са ? И превода как се осъществява ?
Благодаря много за помощта ви колеги.
 
От: magento , presstashop или opencart ?

тези теми responsive ли са ? И превода как се осъществява ?
Благодаря много за помощта ви колеги.


Back Office --> Tools --> Translations и от падащаото меню там си избираш сектора за превод. След 1.5.Х Front Office има превод на БГ
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Ако искаш нещо по-лесно за употреба Open Cart , но е калпава от гледна точка на модификация - доста ядове съм брал с нея. Ако имаш желание да се занимаваш по-задълбочено и имаш познанията и уменията въобще не се чуди, а слагай Magento, като минус му отчитам че структурирането на кода във файловете му куцаше на някои места на предишните версии с най-новите не съм си играл, но е много сериозно животно и има много функции.
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Аз го преведох магазина директно от темплейтите и базата данни. Ще сложа един престашоп на поддомеин да видя как е :) интересно ми стана.

Може ли някой да ми обясни защо сложих robots.txt webmster tools ми изкара едно жълто триъгълниче , че еди си кои страници няма да се индексират защото съм ги рестриктнал. А от 10 дни съм изтрил въпросния робот и неще да ги индексира много бъгаво ще се оправи ли само или да звъня в гугъл :) Благодаря ви за помоща.
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Кои страници не иска да ти индексира и на коя CMS ?
 
От: magento , presstashop или opencart ?

Системата е Open Cart бях сложил някой рестрикции. Изтрил съм robots.txt и въпреки всичко от седмица насам google webmaster tools ми показва , че има забравнени от роботс.тхт страници за индексация. Как да оправя нещата ? сега сложих нов роботс от няколко дни в който съм написал: User-agent: * Allow: / но все още никакъв ефект.
 

Горе