Maksoft Net - your opinion

Ella

New Member
здравеjте, може ли да ми кажете какво мислите за компанията Максофт (maksoft.net). 6ефа иска да работим с тях за оптимизацията на един саит, но аз някак си не мога да им се доверя. Някоj работил ли е с тях? Какво мислите?

Бихте ли могли да предложите друга компания която предлага линкове и увели4аване на ПР ?


PS:Izvinqvam se za maimunicata, no nqmam kirilica i polzvah on line kirilizator!
 
От: Maksoft Net - your opinion

Максофта, в другия форум дори не изчака да ти постнат отговорите - толкова бързо си правиш ПР-а

айде сега ни светни какъв е тоя "алгоритъм без аналог", че да се посмеем
 
От: Maksoft Net - your opinion

:) Шефа ти нашето мнение ли иска по въпросите?
Ако не, на негово място направо ще те уволня .
 
Последно редактирано:
От: Maksoft Net - your opinion

Заглеждайки сайта им, диагнозата е, че са шайка некомпетентни кратунковци, на които някой е дал пари за офис.
Да оставим всичко останало настрана, онпейдж оптимизацията на сайтчето им е смехотворна.

ПС: Чакам някой представител да се появи от нищото с намерението да ме съди.
 
От: Maksoft Net - your opinion

ей братче какви сте, за 1 час изядохте човека с парцалите, ква вина имат, това могат това правят :)

"Бихте ли могли да предложите друга компания която предлага линкове и увели4аване на ПР ?" да можем да ти предложим, 50% от тук присъстващите предлагат тези услуги
 
От: Maksoft Net - your opinion

Е ние чакаме с чифтетата на входа и ги отстрелваме в полет.
Булблогър беше прав - щом зачезна лъже-секретарката на "шефа" толкоз скоро...
 
От: Maksoft Net - your opinion

Едва ли е някой от въпросната компания.... 10 годишна фирма, предлагаща изброените на сайта им услуги, по този начин да тръгне да се "рекламира" по вебмастерските форуми. Не може да са чак толкова залюхани, нали ? :)

По скоро са деца, на които име скучно и се чудят какво да правят.
 
Последно редактирано:
От: Maksoft Net - your opinion

поне пиши/ пишете на кирилица
 
От: Maksoft Net - your opinion

Ама нищо общо нямаш наистина, и ония тримата, които изяхода бананите в уебмастъра също нищо нямат ни с максофт ни с тебе. Ма моля ти се, ние доматите с колците ги ручаме и един мармот ми свива шоколада в станиолче.

Тактиката ви е хлапашки прозрачна и издава краен непрофесионализъм. Явно претендирате да бъдете рекламна агенция - отворете два учебника по маркетинг и реклама, дори написани от български доцент, чието докосване до реалния пазар, се изчерпва с пазаруването в Кауфланд. Хубаво се опитвате за правите guerilla marketing (не знам дали сте гледали някое филмче или просто нямате пари за друго и откривате топлата вода) обаче вие правите някакъв гурелив маркетинг.

Разберете, че бледото подобие на оферта описано на сайта ви може да заблуди само някой чичо, който си мисли, че мишката е дистанционното на компютъра. Всеки, който има бегла представа от интернет бизнес ще иска да знае какво се включва в тази оферта. В интерес на истината всеки с малко житейски опит би искал да знае какво купува. Ще се самоцитирам от другия форум: това е нещо като "сега ще ти дам нещо много хубаво за ядене - затвори си очите и си отвори устата а аз ще го натикам право в гърлото ти, пък после и ще ми платиш за удоволствието"

Ella, дори съвсем хипотетично да нямаш нищо общо с максофт замисли се:
- някаква невинна девойка на която е разпоредено да завърти един телефон започва да разсъждава аджеба, дали това ще е дъ бест чойс фор ауъ биг къмпъни ръйшли
- вместо да зададе логичния въпрос "абе шефе аз може да съм руса, тъпа, неквалифицирана и каквато още кажеш ама в офертата на тия катили пише само за някакъв хипер секретен метод, ти действително ли си сигурен, че не искаш да се поровя за други оферти?"
- след това обикаляш форумите като пеперуда в разплоден сезон, посяваш по едно мнение с бегла закваска на герила маркетинг (не позитивно, почти критично целящо да породи любопитство и действие)
- след като зададеш въпроса, от който сега се опитваш да ми обясниш, че едва ли не зависи кариерата ти зачезваш
- има няма няколко минути след теб се регват разни типове които хитряшки обясняват как сайтовете им се ранквали на първо място в гуглата и ги изпреварвали само сайтове на техни конкуренти, които "както подочух" използвали също услугите на максофт
- по някакво странно стечение на обстоятелствата и четиримата явно сте стоели в едно и също нет кафе защото айпитата ви са еднакви

Ти още ли си вярваш?

Не те знам максофт си ли не си ли ама трудно можеш да убедиш някой с повече от две мозъчни клетки в главата си, че нямаш нищо общо с тях.

С поведението си в двата най-големи форума за онлайн бизнес в България буквално казвате на потенциалните си клиенти - вие сте дебили, елате да ви оцуцаме парите. Обидно и пренебрежително е от ваша страна.

Знаеш ли кое е най-лошото. Никой не беше чувал за максофт. Ако бяхте ръчнали една статийка. После още една. И тихо и кротко си бяхте пуснали преференциална оферта във всеки форум със специални промоционални условия за членове на форума, щяхте да спечелите симпатиите на по-голямата част от съфорумците. Да не говорим, че с бюджет от стотина лева щяхте да си купите по едно прилично ревю в няколко тематични блога (не, това не е оферта).

Толкова ли е сложно да го направите КАКТО ТРЯБВА!!!
 
Единственото хубаво нещо в цялата история е, че не спами 10 мнения за да пусне активен линк към сайта. :D
 
От: Maksoft Net - your opinion

Аз им предложих да им пооптимизирам сайтчето, ама май нямат бюджет хората ... :(
 
От: Maksoft Net - your opinion

Вече имам кирилица, извинявам се за предния пост. За пореден път се уверих, че в български форум може да се намери всичко друго , но не и това което ни трябва. Аз не ви упреквам- има всякакви ПР "гении", които измислят какви ли не стратегийки да си пробутат продуктите, че ви е писнало от такива. Аз се занимавам с оптимизация и просто ми се искаше да знам дали въпросните хора са стабилна компания или продават въздух под налягане. Благодаря все пак и се извинявам, ако съм обидила някой.:):)
 
От: От: Maksoft Net - your opinion

Вече имам кирилица, извинявам се за предния пост. За пореден път се уверих, че в български форум може да се намери всичко друго , но не и това което ни трябва. Аз не ви упреквам- има всякакви ПР "гении", които измислят какви ли не стратегийки да си пробутат продуктите, че ви е писнало от такива. Аз се занимавам с оптимизация и просто ми се искаше да знам дали въпросните хора са стабилна компания или продават въздух под налягане. Благодаря все пак и се извинявам, ако съм обидила някой.:):)
Ако се занимаваш с оптимизация, много добре ще знаеш кои са стабилните и кои не :)
Не тука тия...
 
От: От: Maksoft Net - your opinion

Сигурно си някой травистит и се представяш за момиче или пишеш от името на приятелката ти. Абе нещо не е както трябва поне тея да дадът някой лев на спбствениците на тоя форум. То да се занимаваш 11 години с сайтове направа, оптимизация и други такива и никой да не е чувал за теб . Не е лесно.
П.П. Извинявам се ако езика ми е груб.
Вече имам кирилица, извинявам се за предния пост. За пореден път се уверих, че в български форум може да се намери всичко друго , но не и това което ни трябва. Аз не ви упреквам- има всякакви ПР "гении", които измислят какви ли не стратегийки да си пробутат продуктите, че ви е писнало от такива. Аз се занимавам с оптимизация и просто ми се искаше да знам дали въпросните хора са стабилна компания или продават въздух под налягане. Благодаря все пак и се извинявам, ако съм обидила някой.:):)
 
От: От: Maksoft Net - your opinion

Сигурно си някой травистит и се представяш за момиче или пишеш от името на приятелката ти. Абе нещо не е както трябва .....То да се занимаваш 11 години с сайтове направа, оптимизация и други такива и никой да не е чувал за теб . Не е лесно.

Напротив от заяждането по лесно няма ... Това че ти не си чувал не означава, че никой не е чувал :)
Иначе с ник Ella сякаш наистина пишат различни хора и ако кажат честно какъв е проблема ще е най- добре ..защото никой не харесва да го правят на глупак :)
 
Последно редактирано:
От: От: Maksoft Net - your opinion

Виж тази тема http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=9805
не ми говоерте глупости. Помисли поразсъждавай малко.
Напротив от заяждането по лесно няма ... Това че ти не си чувал не означава, че никой не е чувал :)
Иначе с ник Ella сякаш наистина пишат различни хора и ако кажат честно какъв е проблема ще е най- добре ..защото никой не харесва да го правят на глупак :)
 
От: Maksoft Net - your opinion

Ми там го решиха набързо проблема с банове, ама тука не е вебмастера.
liani а ти що не вземеш да прочетеш правилата на тоз форум и после още веднъж какво съм написала у цитата, щот така правиш лошо впечатление.
 
От: Maksoft Net - your opinion

Абе научете се да храните качествено бре. Има си 6 важни фази, по дяволите:

1) Анализираш поста и откриваш къде точно е failure-a. Провери дали наистина това обективно си е издънка (не само в твоите очи).
2) Помисли защо тоя човек е допуснал да фейлне - изказал се е прибързано, не е искрен, или чисто и просто е куха лейка. Отговорът на тоя въпрос е ключов при планиране на следващата фаза...
3) Опитай се да предвидиш ответния отговор. Планирай как ще се аргументираш/посрещнеш защитата/ответната реакция/жалките опити за контраатака.
4) Nail him!
5) Затвори темата и дай 1-2 часа за реакция/събиране на още участници в сеира. Жертвата трябва да има възможност да се осъзнае и да се засили да си го връща. Обикновено в отговора можеш да откриеш слабостите му и да решиш къде по-точно да удариш, та да не може да се надигне. Изчакай да се поуспокои, да клекне и чак тогава:
6) ... го довърши.

Примерно liani почна безразборна стрелба по неопределена въображаема цел... Много слабо изпълнение.

ПС: Алтернативен метод е просто да привлечете никс на своя страна в спора и да наблюдавате отстрани акта на словесно изнасилване...
 
Последно редактирано:
От: Maksoft Net - your opinion

Класика, класика това е то професионализъм. Направо ми се дохейтва като го чета ама не ми ходи някак си вече

само няколко ремарка:

"чисто и просто е куха лейка"
"жалки опити за контраатака"
"изчакай да се поуспокои, да клекне..."
"акта на словесно изнасилване"

реп

Абе научете се да храните качествено бре. Има си 6 важни фази, по дяволите:

1) Анализираш поста и откриваш къде точно е failure-a. Провери дали наистина това обективно си е издънка (не само в твоите очи).
2) Помисли защо тоя човек е допуснал да фейлне - изказал се е прибързано, не е искрен, или чисто и просто е куха лейка. Отговорът на тоя въпрос е ключов при планиране на следващата фаза...
3) Опитай се да предвидиш ответния отговор. Планирай как ще се аргументираш/посрещнеш защитата/ответната реакция/жалките опити за контраатака.
4) Nail him!
5) Затвори темата и дай 1-2 часа за реакция/събиране на още участници в сеира. Жертвата трябва да има възможност да се осъзнае и да се засили да си го връща. Обикновено в отговора можеш да откриеш слабостите му и да решиш къде по-точно да удариш, та да не може да се надигне. Изчакай да се поуспокои, да клекне и чак тогава:
6) ... го довърши.

Примерно liani почна безразборна стрелба по неопределена въображаема цел... Много слабо изпълнение.

ПС: Алтернативен метод е просто да привлечете никс на своя страна в спора и да наблюдавате отстрани акта на словесно изнасилване...
 

Горе