Maksoft Net - your opinion

От: Maksoft Net - your opinion

Класика, класика това е то професионализъм. Направо ми се дохейтва като го чета ама не ми ходи някак си вече

На мен съвсем не ми ходи пък и не разполагам с нужното търпение :)
 
От: Maksoft Net - your opinion

...Направо ми се дохейтва като го чета ама не ми ходи някак си вече
....
На мен съвсем не ми ходи пък и не разполагам с нужното търпение :)
Е то основната цел на "ръководството" е да е забавно. Не е нужно да го вземате насериозно, нищо че съм го написал с такъв поучителен тон :wink: .
 
От: Maksoft Net - your opinion

Абе научете се да храните качествено бре. Има си 6 важни фази, по дяволите:

1) Анализираш поста и откриваш къде точно е failure-a. Провери дали наистина това обективно си е издънка (не само в твоите очи).
2) Помисли защо тоя човек е допуснал да фейлне - изказал се е прибързано, не е искрен, или чисто и просто е куха лейка. Отговорът на тоя въпрос е ключов при планиране на следващата фаза...
3) Опитай се да предвидиш ответния отговор. Планирай как ще се аргументираш/посрещнеш защитата/ответната реакция/жалките опити за контраатака.
4) Nail him!
5) Затвори темата и дай 1-2 часа за реакция/събиране на още участници в сеира. Жертвата трябва да има възможност да се осъзнае и да се засили да си го връща. Обикновено в отговора можеш да откриеш слабостите му и да решиш къде по-точно да удариш, та да не може да се надигне. Изчакай да се поуспокои, да клекне и чак тогава:
6) ... го довърши.

Примерно liani почна безразборна стрелба по неопределена въображаема цел... Много слабо изпълнение.

ПС: Алтернативен метод е просто да привлечете никс на своя страна в спора и да наблюдавате отстрани акта на словесно изнасилване...

Реп++ за страхотния анализ който направи! :)

Аз предлагам да се направи мрежа от блогове в блогспот където да ги листваме такива с конкретната им простотия и подходящи анчори към въпросните сайтове :)
 
От: Re: Maksoft Net - your opinion

И една поправка за "анчорите"

anchor - изговаря се с "К"

Е да ама ние понеже сме СЕО маняци и не го "изговаряме", а го транслитерираме :)
 
От: Re: Maksoft Net - your opinion

Тази тема няма ли да се заключи вече? За 21947235-345-0 път казвам, че нямам нищо общо с тях, но нее все пак е български форум ...

Е хубу де що се лющиш. Да ти кажа и по английските форуми е трудно да разпоредиш на администраторите да заключат тема - все пак форума се управлява от собствениците, а не от потребителите

отвори друга тема за нещо различно и карай нататък - имаш нямаш общо с максофт какво те е еня, че някаколко души от някакъв форум мислим така. Най-добрият начин да подхранваш една клюка е да отричаш - в тая връзка ще споделиш ли какъв е тоя "уникалният алгоритъм на Максофт Нет" или ще продължаваш да отричаш?

ЕДИТ: да не кажеш, че се заяждам - приятно прекарване във форума и гледай по-неангажиращо на мненията на други потребители
 

Горе