Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

От: От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

то по принцип тоя репорт как се формира? чрез семи-събмит софтуер ли? или? като е манюъл как :shock:
 
От: От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

ти лично за 30 събмитваш в 200 директории
а за 1000 ще ми искаш 150 и това е цена като за наши хора нали
разликата е очевадна не знам какъв робот трябва да си

не те разбрах, аз ли събмитвам за 30 ? не си се изразила правилно или аз неразбирам нещо... ?

profusion
по принцип съм чувал за няколко вида репорт:

мануал
-лист с директориите+емайл
-лист с директориите+емайл+screenshots

ауто
-лист с директории+емайл+screenshots+данни за удобрените събмити
-някакви сложни листове, от който се разбира че е ауто/семи ауто
:)
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

18 за 200 съм писал/нищо че е от половин година/
иначе неразбрах защо, обсъждаме мен/а и не ми стана ясно в + или - насока :d / а не пича пуснал темата... офертата му е интересна, а и за тези пари може да се пробва

аз го питах за руски директории, но ми отказа... ако има друг да ми пише че ми трябва човек за руски директории

п.с.
добре че добавих това последното изречение, че иначе като спам би могло да се смята :d

p.s.2 вярно че на 2-ра страница толкова съм написал, ценя си труда просто :)
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

точно настоящата оферта обсъждам
CrAzY-MaST твоите цени ми попаднаха за сравнение

та като правило когато някой дава доста по ниска от пазарната цена то тя трябва да е обоснована иначе най-малкото може да се приеме нелоялна конкуренция
друг пример ще дам ако кубик бетон струва 100 лв на пазара към момента , а някой ви каже аз ще ви го продам за 20 лв.няма ли да се замислите или пак просто ще кажете "интересна оферта".Да наистина офертата е "интересна".
 
Последно редактирано:
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

ще ви информирам скоро, аз платих оня ден за едно от всичките нива, и ще ви дам feedback, аз се надявам човека да е сериозен наистина и да си свърши работата
 
От: От: От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

Report-a включва списък със директориите в които е събмитнат вашият сайт

то по принцип тоя репорт как се формира? чрез семи-събмит софтуер ли? или? като е манюъл как :shock:
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

то остава и да почне скрийншоти да пуска ...
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

Ами мисля че има софтуер който с натискане на копче прави скрийн, мисля, че е проблем да натиска по едно копче преди да пусне submit :)
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

Първата поръчка е изпълнена:) чакам нови поръчки ако някой има желание
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

мога да кажа, че има реален събмит, но колко ще ме одобрят и доколко е добър списъка с директории не мога - просто защото не мисля да ги обхождам и разглеждам. От няколко са ми отказали, след месец пак ще ви кажа как се развиват нещата. Аз платих план 250.
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

ee няма да пуснете тоя итрейдър..
 
на пероизволен принцип решава кога да работи и кога не :( вечде бях писал не правя никакви промени в нищо :( и незнам къде е проблема чакам нова версия на плъгина...

ако ти даде че не работи пробваи след минута пак и си работи.... доакто пиша отговор си работи предималко не работеше
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

пуснах ти лично :)

Ако имаш въпроси ми пиши

И аз мисля да се възползвам от офертата ти. :) Може ли на лично да ми пратиш (ако имаш възможност) тази голямата за $30. Мерси предварително и успехи.:)
 
От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

Това са оставащите промоции Възползваите се БЪРЗО от тях!!!

Валидни ПРОМОЦИИ:

1250 Directory Submissions (PR6-0) ------- $35 - ЗА ПЪРВИТЕ 2-ма $5 discount ($30)
1000 Directory Submissions (PR6-0) ------- $30 - ЗА ПЪРВИТЕ 2-ма $4 discount ($26)
500 Directory Submissions (PR6-0) ------- $16 - ЗА ПЪРВИТЕ 1-ма $3 discount ($13)
 
От: От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

Това са оставащите промоции Възползваите се БЪРЗО от тях!!!

Валидни ПРОМОЦИИ:

1250 directory submissions (pr6-0) ------- $35 - ЗА ПЪРВИТЕ 2-ма $5 discount ($30)
1000 directory submissions (pr6-0) ------- $30 - ЗА ПЪРВИТЕ 2-ма $4 discount ($26)
500 directory submissions (pr6-0) ------- $16 - ЗА ПЪРВИТЕ 1-ма $3 discount ($13)

Важи ли още офертата от $16? Мисля да се възползвам.
 
От: От: От: Manual directory submission НА НАЙ - НИСКИ ЦЕНИ

Важи ли още офертата от $16? Мисля да се възползвам.

Да офертата е валидна.

Това са събмишаните които предлага. Пиши ми на ЛС

1250 Directory Submissions (PR6-0) ------- $35
1000 Directory Submissions (PR6-0) ------- $30
500 Directory Submissions (PR6-0) ------- $16
 

Горе