Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Хаха аабе пичове !

Първо, Зукербърг най-много да отделя 2 минути на седмица за да влезе в сайта. Как така му е съсипал живота ? Вие знаете ли колко хора работят за Фейсбук ? Поне над 1000. Така че, в този момент Зукербърг може да си е на карибските острови и воубще да не се занимава с фейсбук. Вие мислите, че той сам е в някое мазе и управлява сайта ? Боожееее...

Колко години сте ?
 
Re: От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Не е ли малко рано за 1ви Април? Ще ме прощавате, ама да вярвате на новина публикувана в сайт, в който втората по популярност (коментари) новина е озаглавена "Меган Фокс е мъж", е все едно да повярвате на новина в българска медия, как минималната заплата в България ще стане 3к евро.

От 15 март :Dразбирам да не беше на печалба по скоро youtube ще затвори а не фб:) долу слагам сполседните новини които са ми попадали от няколко дни са

http://www.investor.bg/news/article/110648/261.html

Facebook с 1 млрд. долара печалба през 2011?


Изтекла в медиите информация показва, че нетната печалба на социалната мрежа за 2010 е била 400 млн. долара при приходи от 2 млрд. долара

Докато инвестиционната банка Goldman Sachs се нареди сред частните акционери във Facebook чрез своя фонд със специална инвестиционна цел, данни, публикувани от няколко медии, показаха финансовото състояние на социалната мрежа, разкривайки са първи път достоверни сведения за печалбата й, предаде BusinessWeek.
На база на прогнози за растежа на приходите на Facebook печалбата на сайта може да достигне близо 1 млрд. долара през тази година, пише BusinessWeek. Инвестицията на Goldman Sachs във Facebook през тази седмица даде на компанията пазарна капитализация от 50 млрд. долара.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Би трябвало Марк да направи изказване тази седмица но първо ще почака да налее малко трафик.Тогава ще разберем
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Някой тук не се ли сети, че Марк З. притежава само 24% от компанията и какво той иска няма никакво значение.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Някой тук не се ли сети, че Марк З. притежава само 24% от компанията и какво той иска няма никакво значение.
Ще го кажа по най-простия начин "тцъ". Тая тема е нещо като историята за сестрата к*рва, която нямаш.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Няма страшно:) По телевизията казаха, че акаунтите във фейсбука са вечни:)
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Няма нищо вярно в това, а и да има няма кой да му позволи да направи подобно нещо. Ще вкарам малко конспирация, но не сте ли се замисляли че този "Марк" може да е само поставено лице. Много отдавна фейсбук не е просто социална мрежа .. замислете се малко
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Да но забравяш да споделиш и че използва идеята която дадоха няколко поста по рано да си напрвиш група против спирането на фейса
http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=117327538340680
това е твоя група и доколкото виждам и от тук дърпаш трафик
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Да но забравяш да споделиш и че използва идеята която дадоха няколко поста по рано да си напрвиш група против спирането на фейса
http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=117327538340680
това е твоя група и доколкото виждам и от тук дърпаш трафик
Не съм чел назад.. мислих да направя и страница или група.. ама не направих.. :)
Сега вече 7000 посещения.. хохо :D
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

И какво ще ги правиш тези посещения нали знаеш че след 2-3 дни няма да има толкова колкото сега.Като гледам на страницата няма и реклами или нещо за да вадиш приходи така, че не виждам смисъл от този трафик който набута.Но все пак браво
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Колеги.. не знам.. ама аз си грабнах 5000 посещения.. :)
http://www.tyxo.bg/?111893
Поредното ла*но в интернет пространството си изтропал. Евала за трафика, ама да ръсите подобни "изцепки" си е доста смотано. Именно заради подобна щуротия, половината ми "приятели" във фейсбука, бяха тръгнали да реват как фейсбук щял да става платен от 1.1.2011 и даже мейли търсиха за да им държат сметка.
Поне да го беше монитизирал тоя трафик, а като те гледам и тва не си направил.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Асенов щом ти вадиш такъв трафик направи си сметка facebook какъв трафик вади.
 
От: От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Дай идеи. :)
Пусни дарителска кампания с смс-и против спирането на фейса :lol:
 
От: От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Пусни дарителска кампания с смс-и против спирането на фейса :lol:

Да бе, кажи, че събраните средства лично ще ги дадеш на Марк, за да може да покрие разходите за домейн и хостинг.
 
От: От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Да бе, кажи, че събраните средства лично ще ги дадеш на Марк, за да може да покрие разходите за домейн и хостинг.
Да да... и верно да ме осъдят.. :D
 
От: Краят на Facebook на 15 март!

$hits, bull$hits
 

Горе