Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

От: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

Да, хората са им дали много добра идея - леко и елегантно да избягнат негативното сео като просто не отчитат кофти линковете, вместо да наказват за тях! Лесно и просто, но дано го направят така.
 
От: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

много е кфоти като не искаш да признаеш че си сбъркал ....


поне за рекъвирто че ще излизат сами е добре ... това значи че може да барнат алгото без да казват :)
 
Пожелавам им да загубят първото място. :)

Силно си мечтая Facebook да вземе лидерството. ;) След това и Yahoo да ги мине и накрая да се наредят след сайта на Деян Марковски (стар и уважаван член на форума) - .vulk-edinak-s-edin-tashak-i-baba-meca-stravnica-s-goliama-cica.info - Класика в жанра.

Много ясно, че направиха грешка. Доказателство за това са лошите резултати, които показва търсачката последно време. Не е нужно да си ядрен физик, за да се забележи. Сигурен съм, че всеки потребител е намерил разликата в "качествените" резултати от едно време и сега. :)
 
От: Re: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

vulk-edinak-s-edin-tashak-i-baba-meca-stravnica-s-goliama-cica.info
Не ми го отваря? Ама добра идея за тема за "яки" домейни и прилежащите им сайтове. :-]
 
От: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

Истината е, че Гошо НИКОГА няма да се справи със спама.Ако за подобряване алгоритъма на Гошо
работят примерно 5000 човека, срещу тях работят поне 100000.Е кой ще победи?
И за напред трябва да сме подготвени за такива о*****ия на Гошо.
 
От: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

Истината е, че Гошо НИКОГА няма да се справи със спама.Ако за подобряване алгоритъма на Гошо
работят примерно 5000 човека, срещу тях работят поне 100000.Е кой ще победи?
И за напред трябва да сме подготвени за такива о*****ия на Гошо.

Ще се оправи лесно.

3 реда реклами, 2 реда видео, 3 реда ebay, amazon, wikipedia и 3-4 случайни резултата на първа страница (каквото е останало от нея). Втора и трета страници почети по същата схема. Е, мъчи сео тогава, ако ти стиска. :)
 
От: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

Ще се оправи лесно.

3 реда реклами, 2 реда видео, 3 реда ebay, amazon, wikipedia и 3-4 случайни резултата на първа страница (каквото е останало от нея). Втора и трета страници почети по същата схема. Е, мъчи сео тогава, ако ти стиска. :)

Точно така не може да стане.Все пак претендират, че са наЙ-търсачка а не портал.
А и конкуренцията не дреме.Просто е въпрос на време да видим търсачката на фейсбук.
 
От: Mat Cutts Speaks up on Penguin - “A Success”

Нали не мислите, че CuNts ще ви признае грешката си. Просто ще я поправят със следващите няколко ъпдейта, тихомълком. Без да говорят много много, че са променяли нещо. Истината е, че Wikipedia, About, ehow и другите ферми за съдържание са на по-добри позиции в момента. Аз харесвам wikipedia ама все пак да ми излиза на първо място по toothbrush в google.co.uk си е смях. Все пак живея на планетата Земя, знам какво е четка за зъби. Просто искам да си купя такава. Да не говоря за другите резултати, които съм наблюдавал, че зле ми става.
 
Да, и много ме радва като напиша нещо в някоя по така ниша, като mens health и там да ми изскочат edu спамове и yahoo answers, където е яко засилен keyword stuffing-a, както и фейл линк билдинга - пускане на няколко стотина хил. блог коментара. Никак не ми се вижда читаво и минавам в друга търсачка. Ето някой занимаващ се с консултации в интернет бизнеса могат да отидат в Microsoft България за една консултация как да вземат пазарен дял тук в БГ, използвайки момента. Естествено точка № 1 трябва да е да оправят резултатите на кирилица и да не ги слива с тези на руски, македонски, сръбски и наподобяващ език. Аз лично съм готов да го консултирам безплатно. Само желание да има. Ще помогна на много хора тук. ;)
 

Горе