Mediavenus предлага сътрудничество!

kras79

New Member
Има настройки на рекламите, ако ви се повиши CTR, можете да изключите реклами. Не знам но засега моето се движи около 0.43, за днес имам
01.02.2017

6 358 10 583 46 CTR0.43 CPM0.16 Проходи1.69$

Dan7e

New Member
Мен ми се движи около 1.5 - 2%, което след като прочетох последните няколко мнения изобщо не е добре.

sunstorm

Active Member
Писа на съпорта ли, тъй като не виждам опцията в профила?
Да писахме си със съпорта по скайп. Въведох си данните в системата им и още същия ден ми преведоха. Но задължително трябва да се чуеш с тях, за да ти задействат новия начин на плащане и предполагам след това ще бъде автоматично всяка седмица след като достигнеш минимума.

Mediavenus

New Member
Афилиейт програма за Уебмастъри!

Бързам да споделя добрата новина с уеб администраторите! От днес Имате възможност да вземете участие в нашата Афилиейт програма програма. Смисълът на участието в нея е изключително прост. Привличане в системата на нови уебмастъри реферали, от които Можете да получите 25% от нашия доход. Минималната сума за теглене е 15$. За тази цел той трябва да премине по вашата уникална връзка, която можете да вземете в личния кабинет, в раздел Referrals и да влезете в системата. След като рафералът започне да генерира печалба, ще започнат да идват лихви. Бъдете активни и ще печелите още повече!

Афилиейт програмата се поддържа от всички региони с изключение на ОНД и Русия.
Подробности можете да научите от Вашите мениджъри!
С уважение, екипът на MediaVenus

Странникът

Well-Known Member
При добавяне на сайт искате въвеждане на "URL статистика", после за въвеждане на Логин и парола. Защо и как става това?

traiki

Well-Known Member
Там може да въведеш каквото искаш. Примерно : http://www.sait.com/1234 И аз питах какво трябва да въеда и моя "мениджър" каза да въведа произволни адреси логин и парола, тъй като не били важни

Странникът

Well-Known Member
Там може да въведеш каквото искаш. Примерно : http://www.sait.com/1234 И аз питах какво трябва да въеда и моя "мениджър" каза да въведа произволни адреси логин и парола, тъй като не били важни
Явно така ще е, Благодаря.

Здравейте колеги, имам въпрос относно Mediavenus. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Mediavenus в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!

sunstorm

Active Member
Здравейте колеги, имам въпрос относно Mediavenus. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Mediavenus в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!
Съмнява ме да може. Питай направо поддръжката (мениджъра) - те ще ти отговорят най-добре.

FBOX

Member
Здравейте искам да питам, ако някои знае mediavenus колко плащат на импресии моля да ми каже. Примерно на 2 000 импресии ?

Torbalan Trolski

Well-Known Member
И тия взеха да залязват. СПМ-а взе да става трагичен, чакаме следващите, които ще плащат като хората 5-6 месеца :D

Странникът

Well-Known Member
И тия взеха да залязват. СПМ-а взе да става трагичен, чакаме следващите, които ще плащат като хората 5-6 месеца :D
В началото изкарвах по 2$ и повече, сега със същия трафик и същите кликове едва правя по 0.30$.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Е те всички такива мрежи са еднодневки. 8-9 месеца е добре, после малкия брой рекламодатели и дървените оферти ги закопават.

zlatko0o

Active Member
Струва ли си още да се инвестира време в тия или да чакаме да изгрее нещо ново?
От тези съм изкарал над $5k и в момента за мен единствената подобна система, която си заслужава. Конкурентът им в лицето на adnow не струва!

Последно редактирано:

Горе