Mediavenus предлага сътрудничество!

Има настройки на рекламите, ако ви се повиши CTR, можете да изключите реклами. Не знам но засега моето се движи около 0.43, за днес имам
01.02.2017

6 358 10 583 46 CTR0.43 CPM0.16 Проходи1.69$
 
Мен ми се движи около 1.5 - 2%, което след като прочетох последните няколко мнения изобщо не е добре.
 
Писа на съпорта ли, тъй като не виждам опцията в профила?
Да писахме си със съпорта по скайп. Въведох си данните в системата им и още същия ден ми преведоха. Но задължително трябва да се чуеш с тях, за да ти задействат новия начин на плащане и предполагам след това ще бъде автоматично всяка седмица след като достигнеш минимума.
 
Афилиейт програма за Уебмастъри!

Бързам да споделя добрата новина с уеб администраторите! От днес Имате възможност да вземете участие в нашата Афилиейт програма програма. Смисълът на участието в нея е изключително прост. Привличане в системата на нови уебмастъри реферали, от които Можете да получите 25% от нашия доход. Минималната сума за теглене е 15$. За тази цел той трябва да премине по вашата уникална връзка, която можете да вземете в личния кабинет, в раздел Referrals и да влезете в системата. След като рафералът започне да генерира печалба, ще започнат да идват лихви. Бъдете активни и ще печелите още повече!

Афилиейт програмата се поддържа от всички региони с изключение на ОНД и Русия.
Подробности можете да научите от Вашите мениджъри!
С уважение, екипът на MediaVenus
 
При добавяне на сайт искате въвеждане на "URL статистика", после за въвеждане на Логин и парола. Защо и как става това?
 
Там може да въведеш каквото искаш. Примерно : http://www.sait.com/1234 И аз питах какво трябва да въеда и моя "мениджър" каза да въведа произволни адреси логин и парола, тъй като не били важни
 
Там може да въведеш каквото искаш. Примерно : http://www.sait.com/1234 И аз питах какво трябва да въеда и моя "мениджър" каза да въведа произволни адреси логин и парола, тъй като не били важни

Явно така ще е, Благодаря.
 
Здравейте колеги, имам въпрос относно Mediavenus. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Mediavenus в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!
 
Здравейте колеги, имам въпрос относно Mediavenus. Има ли някаква възможност да предлагам рекламите на Mediavenus в социалните мрежи? Вмомента рекламирам на сайта ми и съм сложил код, но има ли възможност да е само линк който да копирам и сложа във фейсбук/туитър и т.н. и по този начин да се рекламират и съответно трупат средства в баланса ми?
Благодаря предварително за отговорите!
Съмнява ме да може. Питай направо поддръжката (мениджъра) - те ще ти отговорят най-добре.
 
Здравейте искам да питам, ако някои знае mediavenus колко плащат на импресии моля да ми каже. Примерно на 2 000 импресии ?
 
И тия взеха да залязват. СПМ-а взе да става трагичен, чакаме следващите, които ще плащат като хората 5-6 месеца :D
 
И тия взеха да залязват. СПМ-а взе да става трагичен, чакаме следващите, които ще плащат като хората 5-6 месеца :D

В началото изкарвах по 2$ и повече, сега със същия трафик и същите кликове едва правя по 0.30$.
 
Е те всички такива мрежи са еднодневки. 8-9 месеца е добре, после малкия брой рекламодатели и дървените оферти ги закопават.
 
Да и при мен наблюдавам драстичен спад на CPC и CPM. Но може да е временно явление. Поне така се надявам :D
 
Струва ли си още да се инвестира време в тия или да чакаме да изгрее нещо ново?
От тези съм изкарал над $5k и в момента за мен единствената подобна система, която си заслужава. Конкурентът им в лицето на adnow не струва!
 
Последно редактирано:

Горе