Mediavenus предлага сътрудничество!

Mediavenus

New Member
дравейте. Представям ви Media Venus.
Международна мрежа за тийзър реклама с уникална технология за прикачване на обяви в уебсайт. Управлението на банерите е максимално удобно и функционално, ефективността на тийзъра се изчислява за всяко отделно каре според интересите на вашата аудитория. Получавате максимален приход.

Ние предлагаме:
• Най-големи приходи - 0.07$ средна стойност на клик (CPC)
• Средна честота на кликане(CTR) - 0,5
• Редовно разплащане веднъж седмично
• Без попъп тийзъри и забранени практики (по желание на клиента)
• Личен консултант
• Топ рекламодатели и техните стоки гарантират високи приходи за вашите сайтове
• Широкообхватно разпространение
• Работим със сайтове на всякаква тематика
• Система за реферален маркетинг

Нашите отзивчиви консултанти са готови да ви асистират с настройката на каретата/банерите, въвеждане кода на сайта, да ви посъветват как да увеличите приходите си, както и да отговорят на всички ваши въпроси свързани с нашата мрежа!
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Начини на плащане ? Минимум за плащане ? Може ли да работи съвместно с адсенс ?
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

На сайта им пише
Checks, Paypal, all major Credit/Debit Cards and Bank Wire Transfers are all methods of payment.
....
Payments are usually sent out on the 5th and 20th of every month, for the previous two weeks, if the publisher (you) has a balance greater than $100 USD.
обаче в системата им има само WebMoney, Paxum и Capitalist.

Сега чакам отговор от акаунт мениджъра. Надявам се да имат по-сериозно отношение от колкото аднау.
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Това как да се разбира
Payments are usually sent out on the 5th and 20th of every month, for the previous two weeks, if the publisher (you) has a balance greater than $100 USD.

След като в 1вия пост пише :
Редовно разплащане веднъж седмично
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Здравейте! Paxum, Capitalist и WebMoney.
В скоро време Кредитни карти, PayPal и Payoneer.
Минимално плащане - 15$ Работи с асденс - да.
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Здравейте, аз ползвам системата от няколко месеца доволен съм като цяло. Рекламите са същите като на AdNow, но се изкарват повече пари. Наистина плащат само през руски системи за разплащане, но има варианти да се теглят и от там. Плащат всяка седмица от Понеделник до Четвъртък, минимума е 15 $, цената на клик е по-ниска не е както са казали 0,07 $ някъде около 0,04-0,05 $ но е имало дни в който клика стига до 0,30$ което дори и AdSense не може да докара. Като цяло изискванията на системата са минимални, но е тегава регистрацията в WebMoney. Ако някой има нужда от помощ може да пише да му обясня по-подробно.
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Здравейте, аз ползвам системата от няколко месеца доволен съм като цяло. Рекламите са същите като на AdNow, но се изкарват повече пари. Наистина плащат само през руски системи за разплащане, но има варианти да се теглят и от там. Плащат всяка седмица от Понеделник до Четвъртък, минимума е 15 $, цената на клик е по-ниска не е както са казали 0,07 $ някъде около 0,04-0,05 $ но е имало дни в който клика стига до 0,30$ което дори и AdSense не може да докара. Като цяло изискванията на системата са минимални, но е тегава регистрацията в WebMoney. Ако някой има нужда от помощ може да пише да му обясня по-подробно.

Това за бг сайт ли е 30 цента? Щото с Адсенс не е невероятно да издокараш 30 цента с кликове отвъд БГ.
 
От: От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Това за бг сайт ли е 30 цента? Щото с Адсенс не е невероятно да издокараш 30 цента с кликове отвъд БГ.

Да за сайт с БГ съдържание. като не си представяйте това да е всеки ден случвало ми се е 3-4 пъти.
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

Аз имам чувството че това са ADNOW
 
От: Mediavenus предлага сътрудничество!

По руските форуми е пълно с "Хвалби" относно медията ви :)
 
Плащат редовно бе, имаш си мениндьър по скайпа и с него си пишеш, стига да си събрал 15 долара може да изкаш плащане и веднага плаща, 2 3 дена докато стигнат парите в картата...
2e071eae8cd34f22adf32a57618a1a76.png
 
Някой има ли проблеми с CTR-а. На нас ни казаха, че бил твърде висок и щели да ни блокират акаунта? Колко % трябва да е този ctr и как можем да го регулираме?
 
Ами на мен ми блокираха акаунта заради висок CTR движеше се окол 1, 1.5%, после се оказа, че имало и клиенти който не искали да си взимат поръчките.
 

Горе