Mediavenus предлага сътрудничество!

Минаха няколко дни, не получавам мейл за одобрение, тъкмо се ядосах и влязах да видя, викам си, сигурно са ме резнали, ама чакай да им пиша, гледам те ме одобрили. Толкова ли е трудно да пратят мейл като стане.


След това сложих рекламния код на сайта си, реклама - йок. Някой имал ли е същия проблем или да пиша на персоналния си мениджър? Ако се е случвало, какво трябва да направя? Понеже са дали само скайп за контакт, а това го ползвам само на един стар компютър който ми е вкъщи, и в работно време няма как да им пиша, понеже цал ден съм по задачи.
 
Пиши им на мейла.
 
Минаха няколко дни, не получавам мейл за одобрение, тъкмо се ядосах и влязах да видя, викам си, сигурно са ме резнали, ама чакай да им пиша, гледам те ме одобрили. Толкова ли е трудно да пратят мейл като стане.


След това сложих рекламния код на сайта си, реклама - йок. Някой имал ли е същия проблем или да пиша на персоналния си мениджър? Ако се е случвало, какво трябва да направя? Понеже са дали само скайп за контакт, а това го ползвам само на един стар компютър който ми е вкъщи, и в работно време няма как да им пиша, понеже цал ден съм по задачи.
Да не би да ползваш SSL сертификат?
 
Аз също се регистрирах скоро. Същия проблем, че реклама няма. Обаче, писах си на "мениджъра" още горе където му е скайпа,казах, че имам рекламен блок, не се показват рекламите - мацката помоли да изчакам, 10мин, вече сте одобрен. Влизам в админ панела на сайта, наистина пише одобрен, ма реклама няма.
Викам ок, може кеша да не се е изчистил. Ден по-късно - реклама няма.

Викам, преди да пиша пак, ще направя нов блок, да видим дали не е в мен проблема. Слагам нов блок - а, реклама :D :D

Сложи просто новосъздаден блок, може да се оправи.
 
Аз също се регистрирах скоро. Същия проблем, че реклама няма. Обаче, писах си на "мениджъра" още горе където му е скайпа,казах, че имам рекламен блок, не се показват рекламите - мацката помоли да изчакам, 10мин, вече сте одобрен. Влизам в админ панела на сайта, наистина пише одобрен, ма реклама няма.
Викам ок, може кеша да не се е изчистил. Ден по-късно - реклама няма.

Викам, преди да пиша пак, ще направя нов блок, да видим дали не е в мен проблема. Слагам нов блок - а, реклама :D :D

Сложи просто новосъздаден блок, може да се оправи.

Блока го създадох преди да се регистрирам, може би там е проблема. Като на програмист, ми звучи на нещо, което силно вероятно би се счупило. Ще пробвам с нов и ще видим какво ще се случи. Нямах време да разцъквам сутринта, обстойно. Ако пак не стане, ще им драсна писъмце.
 
Стана работата. Доста са им гадни рекламите, ама ще измислим нещо. За сериозни сайтове не стават с тия хемороиди, гъбички по краката и т.н. Има едни точно в моята ниша. Ако мога да го настроя да показва само тях ще бъде много добре, ама за сега не виждам начин.
 
Някой купувал ли е трафик от тези? Твърдят че до 15% е фейка, но да не се окаже 50+%
 
Някой купувал ли е трафик от тези? Твърдят че до 15% е фейка, но да не се окаже 50+%
Не разбирам хората, които питат това. Ясно е че ако искаш хубав трафик трябва да платиш добре. В момента много се опитват да прекарат дявола, като си купуват трафик за по 1-2 цента за клик. Ако си платежо-способен навсякъде ще имаш хубав трафик, ако не ще обираш трафика от спам сайтовете.
 
Не разбирам хората, които питат това. Ясно е че ако искаш хубав трафик трябва да платиш добре. В момента много се опитват да прекарат дявола, като си купуват трафик за по 1-2 цента за клик. Ако си платежо-способен навсякъде ще имаш хубав трафик, ако не ще обираш трафика от спам сайтовете.
Не разбрах какво точно не е ясно във въпроса ми. По принцип, всички сайтове за покупко-продажба на трафик лъжат (включително и taboola).Тук става на въпроса само за купуване като advertiser.
Доколкото ми стана ясно от разговора със съпорта - за мангасарянски (азиатски етц..) трафик таксуват 2-3 цента
Средняя рыночная цена клика на бурже 0,02-0,03 USD
За англоезичен:
usually it is 0.06-0.1
бурж включает в себя не только usd English speaking offers, но ещё тонну азиатского и восточноевпропейсокго трафика на соотвествующих языках
за счёт них и формируется средняя цена
если вы обнаружите в свою очередь фейковый трафик, просто пришлите скрины с обоснованием, мы разберемся, и если это будут фейки, вернём вам деньги
по отзывам от 5 до 15% фейка
Вижда ми се скъпо 6-10 цента. За пример, в content.ad зa англоезичен:
IMPRESSIONS
4,970,672
CLICKS
9,054
CTR
0.18%
SPEND
$250.10
eCPC
$0.03
Там в началото трафика към един от линковете беше ОК няколко дни, после ми пуснаха ботове. Все пак имаше резон, от 250$ похарчени, около 50$ печалба ми остана. Та това ми беше въпроса, дали някой е купувал от този сайт трафик, да сподели статистики, впечатления:)
 
Би било готино ако имаше скрипт, който да елиминира тези рекламни мрежи. И Човек да може да си купува тафик от сайта, който желае. Това би било удобно за всички. Аз също не съм съгласен когато някой ми плаща 1-2 цента за клик за тарфик идващ от гугал.
 
Едит: Бяха ме блокнали, заради висок CTR
казаха ми, че трябвало да е под 1, сега ще видим какво ще стане
 
Последно редактирано:
Отхвърлиха ми плащането, блокираха ми сайта, писах на сътрудника им, бил в почивка - чак в понеделник щял да ми даде обяснение. Голяма мрежа, голямо чудо! Ако някой може да пише за някоя свястна, нека драсне едно редче, ще му стана реф :)
И мен ме блокираха без обяснение, но платиха.
 
Някой може ли да ми каже какви са данъчните данни на mediavenus, за да ги дам на счетоводителя ми, че нещо не можем да се разберем с мениджъра им... Нямали VAT номер, а какво имат?
 

Горе