Mediavenus предлага сътрудничество!

images.php
 
Ами на мен ми блокираха акаунта заради висок CTR движеше се окол 1, 1.5%, после се оказа, че имало и клиенти който не искали да си взимат поръчките.

Това нас като издатели какво ни грее?
 
Някой да има проблеми с Медиавенус? Нито можеш да се регистрираш, нито можеш да влезеш в акаунта, а рекламите си вървят на сайта?Плащанията са редовни.
 
При по-малко от 15$ моментен баланс как да си искаме плащане или да ги отпишем, понеже не са пуснали опцията? А скоро теглих. До сега са плащали и са били коректни към мен.
 
Добри бяха, жалко. Може би ще изпратят дължимите суми. Кажете сега,
към коя рекламна мрежа да се обърнем?
 
В мейла пише да пуснеш ticket до съпорта, че искаш парите, които са ти на сметката.
Аз пуснах ticket, който автоматично се появи в системата като затворен :D
С други думи, надали има кой да ви изплати парите.
 
kamentk, тези хора приключиха с бизнеса.
В мейла пише, че ще изплатят парите - да пускаме рекуести, та за това се чудех за плащанията под 15$. До сега са били изключително коректнш към мен, за това се зачудих как ще процедират към мен.


Ще пусна и тикет, но явно са решили да не изплащат.


Някой да даде алтернатива - пак с нисък лимит на изплащане и възможност за плащане с paypal
 
Не съм работил с тях, но съм ги мислил като алтернативен вариант. Благодаря за информацията
 
На мен ми изплатиха всичко преди малко. Забелязвам, че рекламите им продължават да вървят.
 
Изплатиха :)
Оказа се, че заради малко необмислен дизайн от тяхна страна, съм си затворил ticket-а още при пускане.
 

Горе