META NOODP tag

yMladenov

Member
Код:
<meta name="robots" content="noodp">

.. Из кода на нвидиа.ком.

Често се човъркам из кода на големите сайтове, току-виж са ме понаучили на нещо... ;)

Ето и какво каза гоогъл по въпроса:

Google supports META NOODP tag

Ако питате мен, с правилна употреба може да помогне за CTR-a на позициите в гоогъл.
 
а форума го ползва от 3-4 месеца :)

батета само трябваше да питате иначе от по отдавна го поддържат гугъл просто мат кътс сега е решил да го оповести имаше го по някои от другите им блогове:)
 
ами Гугъл вместо описание от сайта взима описанието от дмоз което на повечето сайтовете е заглавието на сайта и листинга в тръсачката почва да ти изглежда

заглавие : Форумът за Онлайн Бизнес, Интернет Реклама и Оптимизация за Търсачки

описание: Форумът за Онлайн Бизнес.....
като го добавиш спира да прави така и пак си захапва описание от сайта
 
Е май не успях да ви изненадам. :lol:

Ако има още нещо толкова съществено, което може да съм пропуснал, не се притеснявайте да споделите. :p
 
yMladenov каза:
Е май не успях да ви изненадам. :lol:

Ако има още нещо толкова съществено, което може да съм пропуснал, не се притеснявайте да споделите. :p


Е и ти си споделяй... то има толкова много неща, че е нормално да ги пропускаме... Аз общо взето каквото се сещам го поствам в SEO Блога ми
 
MacTeP каза:
yMladenov каза:
Е май не успях да ви изненадам. :lol:

Ако има още нещо толкова съществено, което може да съм пропуснал, не се притеснявайте да споделите. :p


Е и ти си споделяй... то има толкова много неща, че е нормално да ги пропускаме... Аз общо взето каквото се сещам го поствам в SEO Блога ми

Хехе, обнабеждаващ коментар. Напълно съм съгласен с теб. :)
 

Горе