Meta VS Predpriemach..ще ли измести ли метата - предприемача

bgtupanfighter

Well-Known Member
Метата с много смел ход и е на път да задмине предприемача! :)

Аватар е бил долно изнасилен от няколко бета тестери. Линк


Предполага се, че бетите са членове на предприемач, тъй-като същите имат най-голям опит с виртуалните издевателства над аватари :)

Според предварителни проучвания, вероятните извършители са нокито, датата и лисицата ахаха

Ноката твърдо отрича да е клатил аватар в мета, защото по тва време бил се клатил с друг в предприемача.. Освен това се оплакал, че му липсва долната част на тялото, а той с горната не можел да клати никой :D:D

Датата признава, че вече е виртуална валута, но постоянно натяква, че никога не би заменил креватното лупкане с клатенето на аватари, още повече щом нямат крака, но с усмивка мълчи на разследването - защото по време на срамният акт срещу нищо неподозиращия аватар, неговата тема в предприемач е била на втора страница ;):love:

Стифокса пък само бил снимал.. но не защото бил воайор, а защото тия лумпени от администрацията на мета нищо не разбират и не могат да направят и простата разлика от "само снимам" и "само гледам", защото едното било чисто технически акт и в съда щяло да падне с 200 ахахах

За сега се запазва мълчание относно личността на изнасиленият аватар, но не бил тупана, защото не бил издържал тестовете за интелегентност и протоколите установяващи минимума за собствен аватар във виртуалната вселена :p
 
Е как, не беше ли ти?!? ПипАхме, пипАхме за дупето..

"група аватари са опипвали мястото, на което е трябвало да се намират слабините на виртуалния му герой."

Нема, бате..

"аватарите в метавселената на Зукърбърг умишлено са направени без крака, за да нямат слабини и задни части"

Ръги тогаз дето свариш, па тъй.:)

"Когато се опитах да се махна, те казаха "Не се преструвай, че не ти харесва"

Нещял, па седя и охкА на кеф, а беги!

пс: Всеки, който се съмнява, че съм ДатаАдиктед, да компенсира времето и занимавката на Блинки, той да изкара всички данни, да сравним. (На никой не му пука и не е важно, иначе щях да го приканя да изкара рисърча.) Да викнем датата, да извадим паспортите, да направим видеовръзка.. Ай шавейба конспиролозите, много станахте!:):)
 
Не съм аз!! Аз твърдо отказах да бъда без долната си част, а и без това горната по принуда ми е заета тук :)

На Блинки не може да му се вярва, аз съм по запознат :) Освен това Гарантирам, че никога няма да вземе отношение по въппроса ;)


Иначе от коментарите :D

Кога ли някой ще се оплаче че има PTSD защото е застрелян в някоя игра като Call of Duty

Олигофрен до олигофрена, майно льо! Тия хора са неприспособими към реалния живот.

Да те изнасилят без да имат възможност изобщо да те докоснат..
(определено те са по-прецакани) :D:D
 
Абонирам се.

1643998061862.jpeg
 
Дейтата все още не се е появявал след последния бан, за съжаление.
 
За съжаление и на други освен теб, чак им се привижда.
 
За съжаление и на други освен теб, чак им се привижда.

Харесал тъ е, затва.

Нали виждаш как все около тия 3-мата дето ужким най-много го дразнят се усуква.
 
Ми убаво бре, нека да не е датата :) Нямам грам драма с това. Всъщност, изобщо никога не ми е пукало.. ;)
Щом това е предпоствка за успешната му форумна кариера - нека е така :D

От този момент, етера официално за мен не е датата ахахахаха

Всъщност, винаги ми е било особено хумородраматично, когато някой е толкова загрижен за фарумният си лик :love: Не знам дали е от възпитание или просто чувство за свобода, но на мен никога не ми е пукало с кой и как-изглеждаш АВАТАР ще се ползувам :D Приемам ОФлайна зависимостите, както и ОНлайна зависимостите като признак на слабост или най-малкото - така известното чувтво във виртуалните среди - за загуба на почва под краката ;) ТО който е стапил на говня, иска-неиска ВИНАГИ ще има подобно чувство, независимо с кой Аватар се ползува :p:p:love:
 
Ми убаво бре, нека да не е датата :) Нямам грам драма с това. Всъщност, изобщо никога не ми е пукало.. ;)
Щом това е предпоствка за успешната му форумна кариера - нека е така :D

От този момент, етера официално за мен не е датата ахахахаха

Всъщност, винаги ми е било особено хумородраматично, когато някой е толкова загрижен за фарумният си лик :love: Не знам дали е от възпитание или просто чувство за свобода, но на мен никога не ми е пукало с кой и как-изглеждаш АВАТАР ще се ползувам :D Приемам ОФлайна зависимостите, както и ОНлайна зависимостите като признак на слабост или най-малкото - така известното чувтво във виртуалните среди - за загуба на почва под краката ;) ТО който е стапил на говня, иска-неиска ВИНАГИ ще има подобно чувство, независимо с кой Аватар се ползува :p:p:love:
Тупанче, стига бе брато:) Що сега тия?:) Ква загриженост за лика, ква зависимост, кви пет лв. Просто ти за пети път упорито и убедено я пускаш тая слухня и аз да си кажа, че не съм.

Иначе, сега, ако тва обяснение - за нагазилия в лайната за самоугрижеността етерчо - те кара да се чувстваш някак по-добре, тогава съм ок. Ако се познавахме в живота - нищо общо. Който познат да питаш - нищо общо. Но ако си решил, ако така си ме видял, ако си убеден или просто тъй те кефи - така да бъде. Нагазил съм, тъп съм, прост съм, комплексар съм, чикиджия съм - квото трябва, това.:)

Чай да добавя само за това:
"Щом това е предпоствка за успешната му форумна кариера - нека е така :D"

ХахахахахаххааХааааааа!:):) Аз съм в десета глуха по рейтинг у форумот, тотален маргинал и повечето като им кажа нещо - не ми отговарят. Бах тая кариера!:) Ше я направя, решил съм, ше се издигна!:D:)
 
Последно редактирано:
Е, мое да съм се обаркал :) Ама ти що така грубо.. Тей силно отказваш, се едно датата е бил некаФ зъл и лош човек :) Явно не го познаваш ахаха ;) Той не БЕШЕ лош човекот, просто се нуждаеше от повече внимание... ЧЕ кой не търси внимание? Ти? Как си? Имаш ли някаФ трабъл..?! Тук е точното мЕсто, повервай ми :D

Аз пък не бих реагирал толкова опортЮнически..ноо ми дреме с кой ме описват, още повече с герой като датата ;) Даже бих се гордял в голяма степен :love:

Иначе, само за информация.. токсоплазозата е много коварно заболяване (нищо че няма нищо общо с теб), имат го в хроничен вид ГАРАНЦИЯ 99% от собствениците на над 3 котки :p
Само не ме вкарвайте в ролята на доки, реДко давам бонуси кат тоз, секи си прави сметката, размишлява, проверява..
 
Иначе, само за информация.. токсоплазозата е много коварно заболяване (нищо че няма нищо общо с теб), имат го в хроничен вид ГАРАНЦИЯ 99% от собствениците на над 3 котки :p
Само не ме вкарвайте в ролята на доки, реДко давам бонуси кат тоз, секи си прави сметката, размишлява, проверява..

Само за фетуси между тази и онази седмица.

Мога да консултирам по темата някой ако се интересува.
 
Отричам, щото не съм него:) (Е, ся, има и тоя момент: тук съм никой, но в живота съм..как да кажа. Не можеш да ме объркаш, да ме пренебрегнат в някоя група - за добро или лошо - не ми се случва. Просто е така (вкл. и за лошото), и когато обикновено си около центъра на вниманието, едно коварно самомнение все ти се закача като паразитче, няма как - не отричам. Та като те сравнят с някой и автоматик има реакция. Така че, може и по-грубо да отхвърлям че съм Датата, и който и да е друг.:))

Иначе, чел съм туй-онуй и - да, в няква степен си е за гордост да те сравняват с него. (По принцип, за мен - не. Не щото се имам за повече от него, или се гордея с уникалната си личност:) а щото си се кефя на керливата персона и не я сменям за по-добра. Смятам с нея да добутам до Края:))

Датата има много попадения, бая смях е правил, бая забава (по много различен начин от мен). И е бая умен.
От др. страна ви е сцепвал почти всички основни герои от дразнене, а и вие сте го сцепвали в отговор - и ти, и Ноке, и ...май всички:) Попрочетох, посмях се.

Та, забавно е да, в някъв смисъл и уважително да те сметнат за него. Не съм обаче.. Но май наистина съвпадат периодите на моето идване и неговия бан? Може би и малко сме се засекли, не знам. Та може човек да си помисли, че тоя новия, публикуващ, шегуващ се и малко говерещ на въпреки по повечко, е датата. И аз бих си го помислил (А ония е умен и по принцип би могъл да си смени стила и да "влезе" по нов начин с ново алтер его):)

Ейййй, Дата, четеш ли бе? Следа остави, легенди се носят, малцина се помнят тъй у форумния въртоп, БАЙ УЙЧОООО, къде си бе??:):)

(ПС: Дата, ако се върнеш, не ми пиши в темата, тъпанар досаден! Другите дразни:))
 
Виждам, че сте ЯКО в конкуренция ахахаха, тУ единя завижда на другия, Ту другия - нямал нищо общо с първия :D:D:D
Абе, Вие шизоФреници, да не сте братя?? Ама не тиЕ позьоре от сериалот, а риАл бракЯ, като по туркеЙ сериалие :love:

Аз вече, честно, нямам идея, кой е по умен от двамата :D











Ноки, КО стана с консултациите, има ли някой кандидат? Или Изчетеният матриал ти е свършил все пак работа и за твоята Важна персона :) Ако няма калабалък, все пак, мога да се включа и аз, ако ще ти изясни някои Детайли, или още повече - помогна.. ОООбожавам това ейй вервай ми :love:
 
евтиното LSD от Люлин и плъзнало из цяла София :-/
 
Ноки, КО стана с консултациите, има ли някой кандидат? Или Изчетеният матриал ти е свършил все пак работа и за твоята Важна персона :) Ако няма калабалък, все пак, мога да се включа и аз, ако ще ти изясни някои Детайли, или още повече - помогна.. ОООбожавам това ейй вервай ми :love:
Кое, за токсото ли?

Ако се преместиш на село и случайно забременееш, просто избягвай да копаш и да садиш у градината и мий хубаво плод-зеленчука преди да го ядеш и всичко ще е 6.

Айде, консултиран си.
 

Горе