microinvest - онлайн магазин

От: microinvest - онлайн магазин

Поразгледах го това одо. Почетох малко и имам въпроси по него. Изглежда добре интересно и явно може да съвмести всичко в едно. Само, че никъде не видях цени към предлаганите услуги?

 
От: Re: microinvest - онлайн магазин

Явно въпроса е бил към мен. Извинявам се за закъснелия отговор, но сезона е такъв.
Odoo във версия 8 освен ERP е и с вградена поддръжка за електронна търговия, сайт, блог и мн.други неща от ERP-то, които могат да се изнесат във фронтенда през уеб. Цената е 0 (нула) лв. като лиценз, понеже Odoo е система с отворен код под AGPL V3 лиценз. Ако хоствате на сървъри на Odoo s.a., тогава услугата е платена. Това по принцип е така за всякакви SAAS услуги и за други системи. Ако хоствате на собствен или нает сървър/VPS, разходите ви са за това. Ако искате внедряване, плащате го отделно.
Ако имате въпроси, питайте, тук в темата или на ЛС.
 
От: microinvest - онлайн магазин

Микроинвест отдавна са ми в черния списък - за едно и също нещо плащах три пъти, и така и не проработи.
Стара практика на фирмата е да пусне стръв с промоция на нещо, а след това почва якото цакане за добавки и поправки. Много обичат сумата 50 лв, когато искат да приберат от някого поне 200-300 лева. ;)
 

Горе