Mirror от zamunda

От: Mirror от zamunda

Системата им е писана ако не се лъжа което значи, че е авторска и от което следва, че това което си намислил му се вика кражба. :mad:
 
От: Mirror от zamunda

Системата не е авторска, а и знаете ли за какво ви питам? Ако предлагам торенти в моят сайт, а се теглят от техния!
 
От: Mirror от zamunda

Никой нищо не може да ти каже.Все едно някой да осъди www. mininova. org :(
 
От: Mirror от zamunda

Само дето мининовата ловят торенти от будали тракери дето дават теглене без регистрация. А в твоя случай няма да стане номера, защото от замундата не са толкова тъпи и искат регистрация за да теглиш.
 
От: Mirror от zamunda

абе май това е ограничение само до това да стигнеш линка за торента. но ако го копираш от firefox (тук с парола) и го поставиш в ie (без парола) то торента тръгва да се тегли.
 
От: Mirror от zamunda

само че май не си достатъчно запознат защото торента си има хеш който отчита кой колко е свалил и качил.. от къде смяташ идва този рейтинг
 
От: Mirror от zamunda

някога имаше бъг като изтриеш кей-а и теглиш бе да ти отбелязва коефициент ... сега май не става, т.е. не съм се запознавал напоследък ;)

а хеш-а мисля, че е друго, ама не ми се проверява за да споря, може и да си прав, но не това е интересно в момента а дели е възможно да тръгне торент без да му се предостави парола за достъп. нали ако има парола то ще му баннат акаунта като върви от 5ип-та примерно.
 
От: От: Mirror от zamunda

Само дето мининовата ловят торенти от будали тракери дето дават теглене без регистрация. А в твоя случай няма да стане номера, защото от замундата не са толкова тъпи и искат регистрация за да теглиш.

Ако и на thepiratebay.org казваш будала тракер :wink:
 
От: Mirror от zamunda

Ако сайтове като мининовата могат да ги крадат, значи са будали.
 

Горе