Miss Hosting - нов агресивен играч на пазара

Miss Hosting - нов агресивен играч на хостинг пазара в България.

Miss-Hosting-with-Innovative-Features-800x416.png


Да видим как ще отговорят местните на това предизвикателство.
Идва ли краят на дерибейството от Регистър.бг?
 
Яко спам с тоя скамерски сайт.
плащат ли ви или за да сте в крак с модата не знам.
 
Вижте на какви езици е преведен сайта им. Ако някой може да ми даде някакво логично обяснение поне за половината от страните (другата половина някак е по-ясно защо ги има)...
 
Големи са професионалисти с Paint, определено!

ПС. още чакам "хостинг компанията" ren*host, с най- големия title : поредният wordpress блог - собственост на пичовете, които незнаят, дали им се играе counter strike или fifa! :cool:
 
Здравейте,

Казвам се Леннон Уаргенборг и съм регионален мениджър на MissHosting за България.

Първо, радваме се, че хората ни забелязват на пазара и се интересуват от нас.
Ние сме най-бързо развиващата се шведска хостинг компания и от скоро сме на българският пазар.
Мога да Ви уверя, че цените са реални и ние не сме скам компания. Намираме се на адрес София, бул. България 109, Vertigo Business Tower.
Ако някой желае да се запознае с нас или да изпробва нашите услуги, може да дойде в нашият офис за да пием кафе и поговорим.

Ето и малко интересни факти за нашата компания:

35,000 Клиенти.
100,000 Хостнати сайта.
1,000 Сървъра.
3,600% Ръст на продажбите.
50 Служителя.
За по-малко от 30 месеца! :)

Ако имате някакви въпроси, можете да ми пишете на [email protected]

Поздрави,
Lennon Wargenborg

 
Последно редактирано:
Здравейте,

бла бла блабла бла блабла бла бла
Първо, радваме се, че хората ни забелязват на пазара и се интересуват от нас.
бла бла блабла бла блабла бла блабла бла блабла бла блабла бла бла
Малко ще е трудно човек да не ви забележи с тоя спам
19105633_10214036609775286_6205378899808589388_n.jpg
 
Здравейте Sky,

Моля, приемете нашите искрени извинения, ще се погрижим повече да не Ви безпокоим и това не е било нашето намерение.
Направихме справка в нашата система и установихме, че към Вашата поща е изпратен само един email.
Надяваме се, че сте удовлетворен от нашият отговор и отново Ви каним в нашият офис на по чаша ароматно кафе.

Поздрави,
Леннон Уаргенборг
 
че към Вашата поща е изпратен само един email
Убеден съм, че много му се иска това да е неговата поща, но не е. :D
Той няма поща.
 
И какъв е проблемът, че има нова хостинг компания ли? Или че домейните са по-евтини?
 
Здравейте Sky,

Моля, приемете нашите искрени извинения, ще се погрижим повече да не Ви безпокоим и това не е било нашето намерение.
Направихме справка в нашата система и установихме, че към Вашата поща е изпратен само един email.
Надяваме се, че сте удовлетворен от нашият отговор и отново Ви каним в нашият офис на по чаша ароматно кафе.

Поздрави,
Леннон Уаргенборг
Снимката не е моя, но и мен не сте ме пропуснали
 
Аз не мога да разбера защо е тази злоба. Какво като чужда компания стъпва на БГ пазара. Има нужда от такива, или да оставим СуперХ да бъде монопол тук и да продължава да се е*ава с клиентите си и да надува цените. Клиенти има за всички. Хората не Ви карат насила да се местите при тях. А относно спама им, предполагам че почти всички от Вас ежедневно получават десетки спам писма от БГ фирми/магазини/сайтове , ама за техния спам не ревете.
 
с невярна информация за Хост.БГ
Странно, но защо не цитират въпросната невярна информация и не я оборят с факти? Хайде, сетете се.
Къде къде по-аргументирана беше твоята забележка от предното съобщение, а именно "Големи са професионалисти с Paint, определено!".
 
Хахаха, взе да им пари под задника и надигнаха глас. А де спаха толкова години... Браво на тия шведи, за сега разказаха играта на другите хостинги.
 
  • Like
Реакции: sim5
Остана ли нещо неизкупено от СХ?
 

Горе