MoreNich

Tsanko

Member
Много странно. Незнам дали на вас ви се е случило, но аз сега като се опитах да се регистрирам в MoreNiche и ме препрати към страница с описание: "Warning: We need to have extra information for the webmasters from a high fraud countries" където трябва да се дам информация с кои програми работя, screenshot колко съм спечелил от тях и обяснение , защо искам да аработя с точно MoreNiche. Не, че е някакъв проблем да дам тази информация, но се чуствам малко обиден, а ако е някой новак, който иска да започне? Ко праим?

Докъто пишех този пост получих Welcome mail с бонус $15 дори без да
съм попълнил тази "stop fraud" информация. След това си купих книга и разни глупости за $25, така че вече съм назад с $10 от MN, което ми се случва за пръв път :lol: Между другото някой друг поръчвал ли си е тази книга и как да си получа останалите неща, които бяха описани в тази "Bonus offer", която попринцип струвала $89 :wink:
 
Мии той сега MsGeR се е регистрирал, така че и той може да Ви каже за офертата. На мен ми се видя много добра, но все още немога да си намеря хостинга и купоните за реклама. Иначе получих писмо, че DVD-то(сега видях, че е не е книга, а DVD) е поръчано и ще ми го изпратят след няколко дни :)
 
Е дават ли като имаш 15$ да си земеш нещо за 25$ от тях... или аз не можах да го разбера (За бонуса говоря)
 
Е то не от тези $15, които са ми дали като бонус. Говоря попринцип, че вече аз лично съм с $10 назад :) Тези $15 си ми седят в акаунта на MN и чакам още някои друг долар, че им сложих банера на един мой блог :wink:

EDIT: Сега получих писмо, че ако не съм се възползвал от офертата да се възползвам сега шото е много якаа....а на мен още ми няма ваучерите и хостинга. Иначе, който иска да се възползва от офертата може да го направи на http://webmasters.moreniche.com/mnoffer.html
 
Ми незнам ама изчакай първо аз да си взема всичко и тогава. За DVD-то съм сигурен, че ще ми го пратят по пощата, но все още не съм видял хостинга и купоните :evil: Иначе офертата найстина е добра....
 
Значи пиша втори пост под моя за да могат всички да го видят :) Днес получих DVD-то, копие на целия им сайт :) Общо взето всичко което можеш да го изтеглиш от там го имам на диск:) Хостинга си го получих за една година напълно безплатно от midphase.com, ни ми билнаха картата за да я верифицират и сега едни $95 ще трябва да си ги чакам до 19.12 :) Купоните все още не съм ги взел, но и те са от офертата на midphase, така че като ми потрябват няма да имам проблеми да ги взема :) От цялата оферта общо взето за сега съм с $70 напред което не е лошо като идея :)
 
pyrvo iskam da se izvinq, zashtoto tuka nqma kirilica ...
gotina e ofertata, a ako se zamislish 25$ v momenta sa ne poveche ot 40 leva... za tiq 25$ poluchavash dvd-to i vsichki oniq knigi taka li ??
i ... samo s paypal li moje da se poruchat? ne moje li prez debitna karta naprimer ?
struva mi se qko.. ne samo zashtoto pishat che e s 60$ po malko...
hem se nauchava/uprajnqva angliiskiq, hem moje da se izkara nqkoi lev...

aide molq , cuknete razqsnenie? :)
[btw tva e oferta samo za registrirani nali?]

p.s ako moje prez debitna karta, ima li problemi che she e v leva? smisyl valuta BGN ... thnx in advance ;)
 
Може и ако не си член да си ги купиш тези работи, но когато си член ти ги дават БЕЗПЛАТНО :) Общо взето цялата далавера от тази поръчка е безплатния хостинг и купоните за реклама :)

П.С. Между другото някой знае ли как да си купя безплатния домейн от midPhase?
 
Tsanko каза:
Може и ако не си член да си ги купиш тези работи, но когато си член ти ги дават БЕЗПЛАТНО :) Общо взето цялата далавера от тази поръчка е безплатния хостинг и купоните за реклама :)

П.С. Между другото някой знае ли как да си купя безплатния домейн от midPhase?
кое е безплатно??? я пак я пак? :roll: :lol:
 
Moko каза:
Tsanko каза:
Може и ако не си член да си ги купиш тези работи, но когато си член ти ги дават БЕЗПЛАТНО :) Общо взето цялата далавера от тази поръчка е безплатния хостинг и купоните за реклама :)

П.С. Между другото някой знае ли как да си купя безплатния домейн от midPhase?
кое е безплатно??? я пак я пак? :roll: :lol:

Всичко, което го има в диска го има безплатно и на сайта на MN.
 
Tsanko каза:
Moko каза:
Tsanko каза:
Може и ако не си член да си ги купиш тези работи, но когато си член ти ги дават БЕЗПЛАТНО :) Общо взето цялата далавера от тази поръчка е безплатния хостинг и купоните за реклама :)

П.С. Между другото някой знае ли как да си купя безплатния домейн от midPhase?
кое е безплатно??? я пак я пак? :roll: :lol:

Всичко, което го има в диска го има безплатно и на сайта на MN.
на сайта :lol: тръТката е да имаш диска и книгите.. аз питах диска + книгите ли = 25$ ?
 

Горе