Moreniche / Genbux Бързо

ем от начало ще вложа $100 така сам решил в ППС и след тва ако видя че има продайби ще вложа 2-3 повече. Ма не сам сигорен ако от ППЦ не видя печалба според вас ? и ок кой ден след кат туря ППС да очаквам продажба и дали изобщо ще си варна парите
 
Бате прегледаи секцията за Pay Per Click и това

http://www.google.com/adwords/learningcenter/

Нямаш гаранции при ппц ако нещо не ти хареса тунинговаш кмапанията и пак пробваш аз въпреки че имам 2 години опит ми се случва да имам и губещи кампании (няма начин да си само на печалба) а и аз пробвам в няколко ниши едновременно ...
 
Gotovski каза:
и ок кой ден след кат туря ППС да очаквам продажба и дали изобщо ще си варна парите

всичко е МНОГО относително
 
Ами няма но ако си подготвен ще успееш погледни лърнинг ценъра на гугъл там има всичко необходимо на видеота ;)

След това за почваш предпазливо и вероятно ще се получи (и внимаваш какво правиш че едно приятелче без да иска беше дал бид $30 вместо $0,30....)
 
Gotovski каза:
е демек не е много гаранциа че може да си варнеш $ и да си на печалба от ППС ?

За първи път, като видях adwords(отвътре) се стреснах, до преди това си мислех, че само пиша "title, description. url" и слагам няколко цента на бид и "ставам милионер" :p

Но после, седнах да чета за PPC и се оказа, че не е това което изглежда от страни.
 
inviSible каза:
А къв е тоя зелен чай за първи път го чувам :)
Най-харесваният чай след черен чай :p Има доказани действия върху здравето и отслабването, затова е сравнително лесен за промотиране.
 
inviSible каза:
Изкаш да кажеш че Avatrim се продава много

прдукта е пуснат през януари тази година, за момента има "HTL" (high trust lvl), но имай в предвид, че когато става дума за хапчета - всички да песимисти.
 

Горе