moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Търг е, да. На 1. юни приключва в 12:00 на обяд.

Минималната стъпка е 50 лева.

:) Утре вечерта, най-късно вдругиден ще представя още актуална информация за посещения и т.н. Мога да дам и достъп до analytics.
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Ако трябва да изразя мнение, трябва да ти кажа, че търга не протича така, както трябва. Не си споменавал да си пускал обява в друг сайт или че протичат преговори с друг човек. Ти може сам да си ги измисляш офертите (не казвам, че е така... но поне на мен ми е съмнително :) ). И звучи малко несериозно да казваш, че за под 1200 няма да го продадеш при положение, че имаш търг със стартова цена 500 лева, без наддаване и същевременно липса на резерв цена.

Успех!
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Благодаря ти за мнението, нормално да си помислиш подобно нещо, но не всичко се върти около този форум.

Ако някой желае ще дам координати за контакт на лицето с предложението от 1000 лева.
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Когато си пуснал обява тук(ТЪРГ) и като не си обявил къде още предлагаш сайта - ВСИЧКО СЕ ВЪРТИ ОКОЛО "ТОЗИ ФОРУМ"
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Никъде другаде не предлагам сайта, пуснал съм обява само тук. И не, не всичко се върти около този форум. :)
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

[28.5.2012 г. 13:32:22] Angel Dimitrov: имам предложение за 1000 лева от онзи ден, трябва да напиша в темата.
[28.5.2012 г. 21:25:57] Ganchev: ot kade idva predlojenieto?
[28.5.2012 г. 21:48:24] Angel Dimitrov: познат, заинтересован в подобна инвестиция
[28.5.2012 г. 21:48:31] Angel Dimitrov: не знам да има профил в предприемач

Аз спирам до тук :) Не ми отговаряй. Нека всеки си прецени, доколко аз съм прав и до колко ти си коректен.
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Да, прав си, няма да коментирам. :D
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Направи го светъл търга, защото тези предложения може да са "въображаеми".
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Повече на провокации няма да отговарям, ако има сериозен купувач да ми звънне или пише да се видим в София и да му покажа всичко на място.
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Дам, то всъщност не е търг, а приятелчета с оферти и търг... :rolleyes:
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Дам, ако искаш можеш да си спестиш иначе жалкото мнение.
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Качи статистиката за последните 5 дена от адсенсе
 
От: moXtube.com - сайт с развлекателна насоченост (търг)

Дам, ако искаш можеш да си спестиш иначе жалкото мнение.

Ами пич съгласи се, че не е коректно да се пуска търга и другаде. Все пак ако аз наддам тук, а някои наддаде някъде другаде, аз няма как да знам че трябва да се надкачвам още и че реално не печеля търга, и естествено щом не съм видял някои да ме надкачва тук, може да си помисля, че има някаква манипулация на търга. Не те "хейтвам" само казвам, че това което правиш не е търг, а нещо друго.
 

Горе