Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

waldes

Well-Known Member
http://moz.com/partner/namecheap120

Ако не бачка линка като Ората, ръсите сол върху главата на mobilio:mrgreen:
Едит: 120 дни май са 4 месеца:mrgreen:
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Проблема с тея далавери е, че като ти свърши безплатния период и ти таксуват картичката доста стабилно, без да те питат даже, а след 3 месеца я си запомнил, я не, че имаш да отказваш абонамент.

Предполагам и тук е така, понеже гледам искат номер на карта при регистрацията...
 
Проблема с тея далавери е, че като ти свърши безплатния период и ти таксуват картичката доста стабилно, без да те питат даже, а след 3 месеца я си запомнил, я не, че имаш да отказваш абонамент.

Предполагам и тук е така, понеже гледам искат номер на карта при регистрацията...

Предишния път ти взеха $1, един вид кънфърмване на картата, че е реална. А ако не искаш да ползваш след 3тия фри месец услугата, просто влизаш в акаунта и я премахваш чарджването на картата. Демек, че не искаш да ползваш. Това беше тогава. Сега не знам. Ще се събскрайбна и ще проверя. Но реално разчитат на това, че ще си доволен и за 4тия месец, ще си ги дръпнат тези $99. Това е принципа тук. За жалост, не е нещо мега добро, за да си заслужава тези пари. Но има го и другия момент - а 3 месеца реално можеш да направиш много одита на твои и клиентски проекта. :)
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Проблема с тея далавери е, че като ти свърши безплатния период и ти таксуват картичката доста стабилно, без да те питат даже, а след 3 месеца я си запомнил, я не, че имаш да отказваш абонамент.

Предполагам и тук е така, понеже гледам искат номер на карта при регистрацията...
Тези моз са ми през оная работа, просто шернах ресурс към сео-та. Иначе абонираш се и точно, след 1 мин. се разабонирваш и важи промото:). Пробваш им услугата и ако е боклук, просто забравяш за тях:) Те повечето са на този принцип:)
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Аз пробвах да се регна, постоянно ми даваше невалиден емайл пробвах с 10 и постоянно невалиден майл незнам защо
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Аз пробвах да се регна, постоянно ми даваше невалиден емайл пробвах с 10 и постоянно невалиден майл незнам защо
Най-верочно промото е с изтекъл срок на годност. Те тия нали и те трябва се хранят от нещо:)
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Аз си мислех че са сложили фишинг защото си въвеждах данните на картите и мойте данни и постоянно некакви грешки и викам дали тия не са пуснали промоция да събират данните на рибките в случая моите, яко псуване им ударих
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Аз си мислех че са сложили фишинг защото си въвеждах данните на картите и мойте данни и постоянно некакви грешки и викам дали тия не са пуснали промоция да събират данните на рибките в случая моите, яко псуване им ударих
Търсиш под вола теле, приятел:)
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Защо какво му е странното
Защото търсиш измама, фишинг ала бала. На енг пазара не стоят така нещата - няма измами на дребно - всичко си е чист маркетинг (тоест ти мен ме зарибяваш с промо офери за ''без пари'' и очаквам няккаъв процент да платят - чист капиталистически маркетинг:))
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Абе винаги требва да си имаш едно на ум нема енг нема бенг, то хубаво че сме българи та да се пазим от такива работи и да ги ебаваме на тия работяги , иначе ако бехме енг менг, щехме да сме като кон с капаци
 
Re: От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Защото търсиш измама, фишинг ала бала. На енг пазара не стоят така нещата - няма измами на дребно - всичко си е чист маркетинг (тоест ти мен ме зарибяваш с промо офери за ''без пари'' и очаквам няккаъв процент да платят - чист капиталистически маркетинг:))
Да, така е. ;) Ползвам съм я тази услуга и знам, че си заслужава. Мисля пак да го направя. Даже понеделник си прибавям карата. :)
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Най-верочно промото е с изтекъл срок на годност. Те тия нали и те трябва се хранят от нещо:)

Работи, преди 30 минути се регистрирах с нов мейл...изтрий си кукитата, ако не си...
Само да не забравя да се отпиша края на юни, че... :)


* реп на валдес за линка
 
От: Moz.com ----> 3 месеца безплатен абонамент

Работи, преди 30 минути се регистрирах с нов мейл...изтрий си кукитата, ако не си...
Само да не забравя да се отпиша края на юни, че... :)


* реп на валдес за линка

Аз и без това имам една карта която мисля да я закривам тия дни ше я бушонирам :Д хахаха
 

Горе