Mp3 Търсачка, кажете си мнението

Cybertack

New Member
Здравейте приготвих една търсачка за музикални файлове, но преди да го кача официално някъде искам да го тествам ако имате време бихте ли погледнали тук http://search.yjdesign.net

Кажете си мнението независимо дали е положително или отрицателно и ако имате предложения не ги спестявайте, благодаря предварително на всички.
 
на мен ми допада като цяло, само този адсенс отдоло малко може да си пойграеш с цветовете

не ми харесва, че трябва да се регистрирам например и изглежда това ще са песни, които ти си качвал, не от цялата мрежа ? ако е така ще ти трябват доста акаунти в този сървар(по спомени беше 1 гб) и много ъплоудване на нови песни :?
 
добра е търсачката но може би ако можеше и други работи да се търсят... :)
 
CrAzY-MaST за адсенса имах друга идея, обаче чакам одобрение от един сайт и за сега ръцете ми са вързани за това го оставих в тази цветова гама, че ще има едно допълнение отдолу но ако не стане ще го оправя :) А иначе търсачката търси автоматично всички песни в esnips не ги качвам аз :) Не можах да разбера за каква регистрация става въпрос ако имаш време ми обясни защото ако си влязал където казах няма регистрация.. Благодаря ти много за съветите

Sobieski какво друго например кажи ще го измислим :)
 
6+ от мен!

Запази го без регистрации!
Даже може да ти се превърне в слоуган... (хм при това доста добър)

ИСКАМ ПЕСЕН
...никога няма да ви искаме регистрация ;)

:idea:
 
CrAzY-MaST забелязах, че когато индексира изтрити файлове препраща към мястото им ако искаш пробвай да излушаш файла и ако не ти тръгне значи проблема е там.

takamato мерси, че ми вдъхна кураж, благодаря ти и за препоръката.. По някое време се обади и кажи къде да ти пратя бирата :)
 
И аз бих таправил еднно ревю:)
Готино е, и на мен много ми допада. Има едно тегнологично нещо, което ако стане ще е супер. медия плеяра ако можа да има и твоят слоган, аз лично виждам малък прозорец с подобно на твойто лого. Ще е добре ако си е твойто наистина.

Сърч бокса ако е по голям ще е супер - май пак чувъркане ис сорса или може с настройки от някакъв панел. :roll: Бих и направил бутона по атрактивен.

Успехи и много посещения. :) :wink:
 
А има ли вероятност esnips някой ден да писнат заради това ?
 
Готина е търсачка :) Ако има и някакво сортиране по дата, големина и т.н няма да е лошо :D
 

Горе