mp3-ки като дата.бг

ghost

Member
Искам да ви питам ако направя сайт музикален и хоствам mp3-ките на моя хост и направя като data.bg да се свалят след заплащане с смс или 30 секунди и напиша в правилата си, че не отговарям за качените песни на сървъра дали ще ми се размине НСБОБ-а или там каквито бяха :) По логиката би трябвало щом на тях нищо не им казват и на мен да не казват :)
няма да хоствам чалгаджийски песни или бг песни

искам да ги хоствам при мен за да могат с флаш плеиер да се преслушват
 
От: mp3-ки като дата.бг

Според мен щом ти ги хостваш на твой сървър няма как да не отговаряш за тях. Хоста е твой и следователно ти си ги качвал.:)
 
От: mp3-ки като дата.бг

тогава защо никой не търси data.bg за авторски права :)

"2.Права на Data.BG
2.1. Data.BG не носи никаква отговорност за данните, които са на ПОТРЕБИТЕЛСКОТО персонално дисково пространство."

и все пак може да си имаш ядове с тия мп3 та :)
 
От: mp3-ки като дата.бг

е то и аз мога да напиша това и да направя потребителите да имат уш персонално пространство
 
От: mp3-ки като дата.бг

В миналото датата се разминаха само като разкараха торентите
докато шефа на арена го арестуваха май извзеха техниката както и на замунда, явно
момчетата от датата имат дебели връзки където трябва

как така те не носят отговорност, а пък замунда например носи
явно някой мери с двоен аршин
 
От: mp3-ки като дата.бг

Проблемът не е в това, че предлагаш mp3-ки, а в това, че искаш да ти се плати (с SMS) за това. Измисли друг начин за монетизация и може да излезеш що-годе законен.
 
От: mp3-ки като дата.бг

аз не искам даже да ми се плаща щото е гадно това а и щях нарочно да оставя голями дупки за да може се заобикалят тези смс-и просто мислех, че това ме извинява като датабг :)

на споделен хостинг ще ми разрешат ли за в началото, че така или иначе имам свободен?
 
От: mp3-ки като дата.бг

ти носиш всичките отговорности за мп3-ките защото са на твой хост трябва посотянно да следиш за авторски права , защото ако песента е качена преди 1 месец и още стои значи не си следиш файловете.+ това ти трябва доста стабилни адвокати , защото постоянно ще посещаваш гдбоп да се разправяш.
 
От: mp3-ки като дата.бг

ти носиш всичките отговорности за мп3-ките защото са на твой хост трябва посотянно да следиш за авторски права , защото ако песента е качена преди 1 месец и още стои значи не си следиш файловете.+ това ти трябва доста стабилни адвокати , защото постоянно ще посещаваш гдбоп да се разправяш.
Хора, явно продължавате да живеете в миналия век. Тази реалност отдавна отмина и в момента не е работа на ГДБОП да се занимава с лични свади за авторски права.
 
От: От: mp3-ки като дата.бг

Хора, явно продължавате да живеете в миналия век. Тази реалност отдавна отмина и в момента не е работа на ГДБОП да се занимава с лични свади за авторски права.

пробвай и ще разбереш информацията ми е дадена от 1-ви лица които притежават такива сайтове казват ми колко разправии има постоянно заради файловете как постоянно постъпват жалби за авторски права :)
 
От: От: От: mp3-ки като дата.бг

пробвай и ще разбереш информацията ми е дадена от 1-ви лица които притежават такива сайтове казват ми колко разправии има постоянно заради файловете как постоянно постъпват жалби за авторски права :)
Жалбите са си нещо нормално. Друго си е да ти влизат с шут в къщи без обяснения.
 
От: mp3-ки като дата.бг

Собственика на датата беше собственик, ако не се лъжа, на популярен вестник или списание, а може би и на още други (май все медийни) неща.
 

Горе