mp3 сайт с приходи

Статус
Not open for further replies.

Viko

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Дал съм урл, може да разгледате.

Ето снимка с приходите тази година
zzzrk.jpg


Тези са от миналата година
site_prihodi.png


Хоства се при делта.бг - 20 лева за VPS

Не се изисква никаква поддръжка от ваша страна - има си модератори и администратори които качват и одобряват песните.

ЦЕНА : 1500 лева<br /><br /> Домейн Име | URL: http://music-place.net/<br /><br />Приблизителна Цена: 1500<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 250 000<br /><br />Импресии на Месец:: 810 000<br /><br />Регистрирани Потребители: 288482<br /><br />Back Links: 42 455<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Банков Превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://music-place.net/<br /><br />
 
От: mp3 сайт с приходи

Само разход за впс ли има? На тези админи и модератори плаща ли им се нещо или го правят за слава само?
 
От: mp3 сайт с приходи

Защо го продаваш, колега? Като не ти отнема време..дръж си го, нека капе за бензин :)
 
Май така ще стане, доста любопитни, но малко реално заинтересовани. А иначе и аз не знам защо го продавам, сега кола ще купувам пък и имам някои идеи за развитие на други проекти, които имат нужда от инвестиция. ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ НЕ ГО ПРОДАВАМ ЗАРАДИ ПРОБЛЕМИ С АВТОРСКИ ПРАВА И ДРУГИ ПОДОБНИ !
 
От: mp3 сайт с приходи

Бихте ли могли да ми изпратите email на Л.С., защото като новорегистриран потребител не мога да изпращам такива.
 
От: Re: mp3 сайт с приходи

Май така ще стане, доста любопитни, но малко реално заинтересовани. А иначе и аз не знам защо го продавам, сега кола ще купувам пък и имам някои идеи за развитие на други проекти, които имат нужда от инвестиция. ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ НЕ ГО ПРОДАВАМ ЗАРАДИ ПРОБЛЕМИ С АВТОРСКИ ПРАВА И ДРУГИ ПОДОБНИ !
Viko ти не си ли взе кола, още когато имаше 20,000?
 
Re: От: Re: mp3 сайт с приходи

Viko ти не си ли взе кола, още когато имаше 20,000?

Нещо не те разбрах ? Къде съм писал че съм си взел ? Струва ми се че се заяждаш, но не виждам причината

П.С. Ако имаш да ми казваш нещо ми пиши на ЛС
 
От: mp3 сайт с приходи

Здравей
Може ли на ЛС да ми пратиш e-mail или skype да се разберем нещо за сайта? Понеже съм 'заек' и ...
Благодаря предварително
 
Статус
Not open for further replies.

Горе