MSN RANK ?

Nindja

New Member
Poneje dosega ne sum komunikiral s bg webmasteri ,a predimno s amerikanci i latviici iskam da vi popitam.Zashto MSN mahna svoite MSN-Links .....ne 4e ima golqmo znachenie , prosto me uchudi tozi fakt.Zabelqzvam v posledno vreme ,che izdiga moi sait ...zadurja go na N1 2-3 dni i posle go maha,sled edna sedmica cikala go povtarq , tochno napravish nqkoi drug $ i pak na izhodno polojenie ....hehhee ....dobre che imam nad 100 saita :)
 
Бате, както знаеш тази търсачка е предимно информационна, или казано накратко - толерира сайтове който са информационни портали, тези от Майкрософт няма да пуснат някой да им се яви с бруталният Sales Page. :lol: Така че това че си правиш скокове е нормално.

А за да бъда максимално честен там са сайтовете ми, които са с най-много отчетени линкове след Yahoo, ама те Yahoo са се бъгнали нещо, за няква ключова дума в ранкинга си показват на 5-то място Google. Така че за мен от тогава не са много читави.

Иначе добре е че си с бройка сайтове та да си балансираш по търсачките. :lol:

P.S: Очаквам мнение, бате. :D
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
:)

Nikak ne e za podcenqvane MSN , az dosta raz4itam na nego ....yahoo me razo4arova mnogo ...no i ot MSN se pravi seriozen kesh ...povqrvai mi :) znaesh li Google koga shte dava PR ...az mislq tezi dni trqbva da ima vkliu4vane :)
 
Аз знам от опит че говориш истината, нищо против това не съм казал, просто споменавам че е поле за информационни сайтове. Мисля даже че някой блогове са с добри позиций там.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
относно link: MSN не го е спрял перманентно а по скоро временно... ако не си забелязал не е единственото нещо което спряха...
Според мен трябва да се подготвим за някаква по едра промяна на MSN като започнем от алгоритъм и предполагам още доста неща .. това е само лично мнение не е проверена информация но на такова нещо ми намирисва :)
 
Ти сам си отговаряш на въпроса. MSN както и другите търсачки гледат да предлагат quality сайтове в резултатите си. Много хора направиха по 100-200 сайта и сега си подържат само наколко (печелившите), а другите ги остават да exspirе - нат.
 
Да така си е, някой домейни си заминават безславно без да са направили нещо ценно за собственика си. :D Но има и такива който ги бива, ако си добър всеки можеш да правиш добър. Поне като популярност.

А иначе да много търсачки се стараят да показват даже да алгаритмуват резултатите на другите търсачки за да създадат друг резутат по-добър и по-мета.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Всяка търсачка е добра

Човек не трябва да подценява никоя търсачка .Аз съвсем случайно се регнах в една и от там имам вече над 2000 посетителя дневно и се увеличават правопропорционално със индексираните ми страници при тях.
 
Браво, ilianskim. Надявам се скоро да си получаваш максимума хитове за думичката за която се оптимизираш. Но си прав че и другите големи търсачки на са за подциняване - някой могат да ти донесат добра цифра трафик.

За да бъдеме максимално обективни - трябва да кажеме че не винаги Google е търсачката, в която хората търсят нон стоп. Има и други, такива които носят трафик, достатъчен за доброто развитие на продажбите - и естествено лансирането на нови сайтове, не добре оценени от големите търсачки.
---------------------------------------------------------
penis articles
 
Re: Всяка търсачка е добра

ilianskim каза:
Човек не трябва да подценява никоя търсачка .Аз съвсем случайно се регнах в една и от там имам вече над 2000 посетителя дневно и се увеличават правопропорционално със индексираните ми страници при тях.

Е няма лошо ако кажеш коя е търсачката.
 
търсачка по руский

Мислих да отворя нова тема за тая търсачка , но yandex.ru търсачката и имам посещения както на англосайтове така и на бгсайтове .Тя е май най-използваната търсачка в русия и като се замислим , че думите ни съвпадат и кодинга и всичко търсене там означава възможни резултати и бгстраници по някой ключови думи .Дори обмислям и сайт с руски менюта все пак те са малко повече от 200 000 000 а ние сме 8 говоря по цял свят .Русниците си ползват явно яндекса ,защото и те като нас искат да намират и малко по тъмни зони в нета :)и по безплатни не знам , но препоръчвам всеки сайт с бг контент да си субмитне там урл и сайтмап
хайде поздарви
П.С те също имат пейдж ранк моя ранк там е 2 и имам към 40 000 страници индексирани май
 
И аз съм заинтересиван кои търсачки визираш? Повечето големи ги знаем, въпроса е ти за коя би ни информирал, че си доволен. Аз лично харесвам AOL и Ask Jeeves. Последно време получавам и-мейли за PPC-то на LookSmart, май нещо си търсят рекламудатели.

A като стана дума за търсачки, тук има списък с някои много специализирани търсачки: www.allsearchengines.com Дано да го намерите полезен.
------------------------------------------------------------------------------------
Penis Health
 
Яндекска го знам и аз. И на мен ми пащаше посетители по едно време. Интересното е че при тях трябва да събитнеш на ръка май.
Иначе на мен спецялно ми трябват англо говорящи.

Съветвам те да пуснеш тема и да дадеш идеа как да се изплува на нея. Много хора ще имат бенефит от това :)
 

Горе