mtel лимит до 10 лв

dalasweb

Well-Known Member
здравейте!
Имам карта на мтел на тарифа 5.90
възможно ли е лимита на карта ми да е 10 лева,защото все над 20 лева сметки ми идват.А вивателския ми е основния телефон,този само дето съм вкарал 3 номера на приятели.
:)
 
От: mtel лимит до 10 лв

Лимитите са само за да те заблуждават, че ти е още ниска сметката. Може да си си сложил 50лв лимит, а да ти праснат 300лв сметка - супер много хора има измамени така.

ПС: абе вярно ли че утре имало протест срещу мтел?
Тия яко медиино затъмнение правят....
 
От: mtel лимит до 10 лв

Мисля че минималния лимит е 50 кинта ..
Нищо не съм чул за протест, но бих се включил ако имам възможност. Няма такива измамници просто.
Най-лошото е че не са единствените, гледах да се прехвръля на вива или глобул, но при тех са същите истории.
 
От: mtel лимит до 10 лв

Мтел надписват яко сметки особено фирмени най-обичат. Поне преди така беше сега не знам как е. За протест и аз не съм чул.:)
 
От: mtel лимит до 10 лв

Глобул са най-големите боклуци, не ходи при тях :) Аз бях 7-8 години там и ме деряха като за световно. Че и накрая не ми дадоха да си прехвърля номера, та трябваше да го закрия.

Сега при виваком по-се живее, лошото е че почти никой няма там, а те дават малко минути към другите оператори.
 
От: mtel лимит до 10 лв

Аз с лимит 50 лв., платих 120 лв. сметка. Когато попитах служителката как става тая работа, тя ми каза, че се случвало системата да "пропусне".
Викам "Е, добре де, защо все във Ваша полза се случва да пропусне? Защо не пропусне 20 лв. разговори например?", кратко мълчание и "Ама г-не, аз нямам вина...", аз - "ама точно Вие искате да ми вземете паричките сега, нали?"...
Направих един панаир, обаче след ден-два платих, защото иначе си губя номера, а той е доста важен, поради хората, които разполагат с него и не можах да си позволя да го изгубя.
 
От: mtel лимит до 10 лв

Като не ви харесва Мтел защо седите при тях? Аз съм на Глобул от няколко години вече и досега проблеми не съм имал.
 
Re: От: mtel лимит до 10 лв

Като не ви харесва Мтел защо седите при тях? Аз съм на Глобул от няколко години вече и досега проблеми не съм имал.

Абсолютно подкрепям! Клиент съм на Глобул от има няма 10 години, до сега една забележка нямам, а дори си преподписах договора за още 2 години, като с лек бонус си взех и ново телефонче на което не мога да спра да се радвам, че идва малко по-умно от компютъра от който пиша това съобщение.
От друга страна пък преди 2 години станах абонат на МТЕЛ, понеже приятелката ми, тогава замина за Германия и от тази компания, предлагаха "по-добри условия". 3 месеца си плащах по 200++ лева (това си бях изговорил), до де не получих сметка от 350 - в справката - 48 минути разговор с Египет. Е да ме прощават, ама къде е България, къде е Германия, а къде е Египет. Платих си, платих си и неустойката по договора и им теглих майната, въпреки, че не ми се щеше да го правя пред толкова красива консултантка, която ме обслужваше тогава :)
За виваком/вивател/бтк или както там се водят в момента - нямам впечатления като ползвател на услугите им, но пък като човек отговарящ за 10тина компютъра в офис, ползващи техен интернет, смея да твърдя, че съм крайно разочарован.
Писал съм и преди за това, не мисля да се повтарям, но ще си позволя да разгранича компаниите в 3 категории:

Вивател - предлагат много, а не получаваш нищо
М-Тел - предлагат, получаваш, но и получаваш надписана сметка
Глобул - кофти договор, доста звездички и ограничения, но пък, поне за мен, най-малкото зло от гореизброените.
 
От: Re: От: mtel лимит до 10 лв

като човек отговарящ за 10тина компютъра в офис, ползващи техен интернет, смея да твърдя, че съм крайно разочарован.
говориме за мобилните услуги
иначе и аз не съм доволен от интернета,който предлага вивател.
Както споменах основния ми телефон е вивателски и съм ужасно доволен
поради причина:
намалиха ми се сметките
,защото имам доста безплатни минути към всички оператори в България,дори и към щерката на комшийката/майтап де/
И ненадписват сметки.
 
От: mtel лимит до 10 лв

Виваком към момента предлагат най-добри условия. Пак най-добри е условно казано, защото всеки си преценява според това, от което има нужда. Аз съм още в бизнес група към М(ен)тел, но се съдим в момета, за да се махнем от тях. Надписват сметките, не си спазват условията по договорите, а искат безбожни неустойки за прекратяване ... изобщо бягайте далече.
 
От: mtel лимит до 10 лв

само аз ли съм много доволен от мтел? преди бъгването им имах по 30-40 лв на месец на единия, и 10-15 на друг
сега пристигат сметкаи 15 кинта и 7. е как да не съм доволен, пък според мен даже говря повече :D:D
 
От: mtel лимит до 10 лв

Имам позната, която точно преди бъгването е била в чужбина и заради роуминга е натрупала 300-400 лева сметка, вероятно понадписана разбира се. Прибира се в България, Мтел се "бъгват" и няколко месеца поред получава една и съща до стотинка сметка със сума от този порядък, а това вече не е куул...Следва спиране на телефона докато не си платиш, въпреки че не си изговорил толкова пари, а некоректно калкулираната сметка си е изцяло по вина на Мтел.
 
От: mtel лимит до 10 лв

имах по 30-40 лв на месец на единия, и 10-15 на друг
сега пристигат сметкаи 15 кинта и 7. е как да не съм доволен, пък според мен даже говря повече
значи вече си плащаш реалните разовори-предисигурно са те начислявали
 
От: mtel лимит до 10 лв

Мтел (Ментел) са големи мошенници ... ето какво се случи при мен.

Значи след смяната на платформата им ми доиде 120 лева сметка като лимита ми е 50 но както и да е платих я и си смених плана като минах на план с безплатни минути към всички мрежи, безплатен трафик,смс-и и безплатни разговори в мрежата. Първия месец добре говоря си в безплатните минути, а си плащам само таксата защото не си изговарям всички безплатни минути, но вторият месец се получават леки аномалии.... По принцип на 14 та дата ми се ресва сметката и решавам да я проверя дали се е обновила и кво да видя сума до момента 10 лева, а имам пълен списък с безплатни минути защото са се обновили и възтановили ядосан спирам в офис на Ментел те братче не знаят на коя планета са горките аз повече знам от тях питам го:

Тая сметка до момента за миналият месец ли е или само за днес защото на 14 ми се рестартира.
- Да верно на 14 ти се обновява сметката но не мога да ти кажа дали е за днес или предишния
Викам си ок ще изчакам да доиде 15-та дата може днес до края на деня да я обновят и тази сметка да е за предишния месец но неее днес сме 20-ти и сметката си седи на 10 лева. Е кво да кажа просто супер започвам нов месец с начална сметка от 10 лева като не е включена таксата и ДДС-то. А няма как да съм ги навъртял 10 лева при положение че имам безплатни минути към всички мрежи, трафик, смс-си и всичко за каквото се сетите.
 
От: mtel лимит до 10 лв

Днес отново ме изумиха!

Минавам през хенди и викам чеи да проверя дали имам някоя фактура ... проверявам и ми излиза фактура 12 лева, викам си евала от 120 на 12 добре плащам я всичко точно и си заминавам доволен.

След два часа някъде получавам обаждане от непознат номер, вдигам:
- добър ден ала бала от хенди сме, пазите ли си касовия бон
аз: ... секунда да проверя ... пазя го да.
- ами ще можете ли да мините да ни го върнете за да ви върнем парите
аз: ???
- системата не е отчела плащане

Просто пълна пародия на мобилен оператор ... ами ако не си пазех касовия бон?!
 
От: mtel лимит до 10 лв

4 от 5 пъти когато отивам в Хенди за да заплтя сметката за Мтел "системата им не работи" , но това е изцяло нова изцепка :D

Днес отново ме изумиха!

Минавам през хенди и викам чеи да проверя дали имам някоя фактура ... проверявам и ми излиза фактура 12 лева, викам си евала от 120 на 12 добре плащам я всичко точно и си заминавам доволен.

След два часа някъде получавам обаждане от непознат номер, вдигам:
- добър ден ала бала от хенди сме, пазите ли си касовия бон
аз: ... секунда да проверя ... пазя го да.
- ами ще можете ли да мините да ни го върнете за да ви върнем парите
аз: ???
- системата не е отчела плащане

Просто пълна пародия на мобилен оператор ... ами ако не си пазех касовия бон?!
 
От: От: mtel лимит до 10 лв

4 от 5 пъти когато отивам в Хенди за да заплтя сметката за Мтел "системата им не работи" , но това е изцяло нова изцепка :D

Бе когато плащах ми направи впечатление че нещо ходят наляво надясно се блъскат един в друг и гледат мониторите изумени, викам им всичко наред ли е ако не е ще мина друг път от тяхна страна отговора беше 12,30 лв ни даи.
 
От: mtel лимит до 10 лв

тия хенди никога нямат интернет или връзка с мтел, и само пробутват някакви тъпи договори и "бонуси"
 

Горе