Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

leonssss

Well-Known Member
Значи мтел намалиха цените на трансфер L и Xl


трансфер L от 40лв става 29.93 лв 1800мин към всички 4 500 MB / 0ст Цена на минута към мобилната мрежа на Мтел и всички фиксирани мрежи в страната след изчерпването на безплатните минути/


трансфер XL от 100 лв става 39.96 лв неограничени минути към всички 10 000 MB / 0ст Цена на минута към мобилната мрежа на Мтел и всички фиксирани мрежи в страната след изчерпването на безплатните минути/

Промоционалните условия са валидни при подписване на договор със срок на ползване от 24 месеца. След изтичане на посочения срок се прилагат стандартните условия на тарифния план. Промоцията е валидна до 16.11.2014 г.



Почнаха европейските цени - който се набутал набутал:):twisted:
 
Почнаха европейските цени - който се набутал набутал:):twisted:

Ти чакай да дойдат празниците да видиш тогава как ще ни залеят с предложения, на които не можем да откажем. :) Надявам се сега да се стегнат всички и да предложат някакви адекватни планове и цени за тях. Не че сегашните не са, но нета пак ми се вижда малко скъпичък. :)
 
От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

В момента същата оферта на Мтел, която е на 39лв., на Виваком е на 29лв. и дават едно S3 mini. Според мен нета на Виваком е най-бърз на тоя етап.
 
От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

В момента същата оферта на Мтел, която е на 39лв., на Виваком е на 29лв. и дават едно S3 mini. Според мен нета на Виваком е най-бърз на тоя етап.

бъркаш колега при тях вивата е 2000 минути, а при мтел е неограничени разговори!
 
Re: От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

В момента същата оферта на Мтел, която е на 39лв., на Виваком е на 29лв. и дават едно S3 mini. Според мен нета на Виваком е най-бърз на тоя етап.

Да, и аз така мисля. И можем да степенуваме всеки един. Имах на Globul, там беше скръб. Не знам как е сега, но преди има няма година, си беше отвратително 3G покритието им. В момента ако се замисля за нет, определено ще е или Vivacom като първенци, или mtel. ;)
 
Re: От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

бъркаш колега при тях вивата е 2000 минути, а при мтел е неограничени разговори!

Бате, мани ги тия глупости. Неограничен, ричнеш ли някакъв си техен лимит, после ходи отваряй сайтове. :) Това е като хостинг доставчиците дето ги пишат тия глупости с неограничения трафик и пространство, и после вземи едно CPU, минути, айнода. :) Няма такова животно като неограничен и е време тези аматьори да започнат да го обясняват тактично на хората. :)
 
От: Re: От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

Бате, мани ги тия глупости. Неограничен, ричнеш ли някакъв си техен лимит, после ходи отваряй сайтове. :) Това е като хостинг доставчиците дето ги пишат тия глупости с неограничения трафик и пространство, и после вземи едно CPU, минути, айнода. :) Няма такова животно като неограничен и е време тези аматьори да започнат да го обясняват тактично на хората. :)

говорех за минути към други мрежи, а за нет е 10 000 мв
 
И за минутите не вярвам да са неограничени наистина, просто някъде със съвсем ситни буквички пише на колко точно са ограничени. Или не пише, ще разбереш ако стигнеш невидимия лимит.
 
Re: От: Re: От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

говорех за минути към други мрежи, а за нет е 10 000 мв

Бате, и това звучи някак странно. Замисли си. Къде ще му излезе края, ако си го купуват такива дето точно това ще искат - да изцедят всичко от плана си. ;)
 
От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

Едно време имаше едни карти на мтел, с които след 21:00 се говореше без пари - всички помнят какъв автогол си вкараха тогава. Мрежата ставаше претоварена и много хора, които плащаха по 300-400лв. сметки не можеха да си свършат работа и ги заебаха. Останаха само пубурите с тия карти на 10лв. абонамент. Ако и сега наскочат на тия неограничени минути към всички, пак ще ахнат. Иначе нета на Виваком съм го пробвал, като друг телефон ми пусна wi-fi точка - еми нета беше се едно си бях на рутера вкъщи.
 
Така е. И пак ще е така. Когато започнат да назначават кадърни хора на ключови места по тези фирми, може и да се оправят нещата. :)

Няма такова животно като неограничено, разберете го. Особено в толкова авантаджийско племе като нашето. :)
 
От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

е то така се дърпа масата с неограничени минути, пак клиента може да си ползва 2000 само
 
Re: От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

е то така се дърпа масата с неограничени минути, пак клиента може да си ползва 2000 само

Мда, ама и така се губят нормални клиенти. :) Като дръпнеш плявата, хубавите клиенти бягат. ;)

Не може един бизнес разговор, който е в рамките на макс 15 мин. да не си го направи човека, защото някакъв тиин е решил да сподели с олигофренския си приятел, че едната му пупка се е спукала вече е Ок да се покаже на диско. Този момент трудно се измисля да е максимално Ок и за двете страни. ;)

А и какво мислиш, пускат спикърфона и така 5 часа. И кой ще ги плати....еми никой, те са неоганичени. Да, ама не.... оператора е вътрешно и се почват от там с циганските си изпълнения, за да не фалира, защото не го преценил като хората. Нещо, което при тях се случва нон стоп. Да се дънят. И то от човешка грешка. :)

За това, чете си внимателно текста с малките букви. ;)
 
От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

прочетено от малките букви!
неограничени разговори към всички опери
Мтел убиха промото на вивата само с едно свое балетно действие

а тиина няма да плати 40 лв
те са в до 10лв

ps. сега прочетох следното след изчерпване на безплатните минути

За разговорите на цена 0 ст./мин. в Мтел и към фиксирани мрежи в страната, операторът си запазва правото да ограничи достъпа на абоната до мрежата в случай на недобросъвестно потребление, като за такова се счита всяко потребление над 5000 мин./месец.

дори същото да е при всички оператори пак си струва, ако някой говори доста .
Програмата е за бизнесмените ,които не си гледат колко говорят им идват по 150лв сметки а сега некви си 40 лв
другите с любовницата ще ги похарчат
 
От: От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

Грубо излиза около 2 часа и половина на ден разговори. Кой говори толкова/!??
прочетено от малките букви!
неограничени разговори към всички опери
Мтел убиха промото на вивата само с едно свое балетно действие

а тиина няма да плати 40 лв
те са в до 10лв

ps. сега прочетох следното след изчерпване на безплатните минути

За разговорите на цена 0 ст./мин. в Мтел и към фиксирани мрежи в страната, операторът си запазва правото да ограничи достъпа на абоната до мрежата в случай на недобросъвестно потребление, като за такова се счита всяко потребление над 5000 мин./месец.

дори същото да е при всички оператори пак си струва, ако някой говори доста .
Програмата е за бизнесмените ,които не си гледат колко говорят им идват по 150лв сметки а сега некви си 40 лв
другите с любовницата ще ги похарчат
 
От: Mtel отговарят на удара! 29.93 и 39.96лв

примерно в мойта фирма

колежките въртят ли въртят телефона към клиентите
300лв разговори намесец има заедно със стационарния
 

Горе