MTEL с нови гащи!

dalasweb

Well-Known Member
Ето я новата визия на мтел!
По-големият за теб!
Смениха гащите сега да чакаме нови промоции опс насирания!

Толкова разбъркан сайт с категории не е имал никога мтел!
 
От: MTEL с нови гащи!

ам сори делете
 
От: MTEL с нови гащи!

Не съм впечатлен от новата визия на сайта им.
Стария много повече ми харесваше.
А това M в бранда Mtel ме стресира, когато го отворих за първи път, помислих си че съм сбъркал сайта.
 
Аз също, не изглежда в стила, в който трябва да е. Не знам кой ги е излъгал, че това е добро попадение. Грам не ми се връзва с новите тенденции за пространствени сайтове и интерактивност. Старият не беше зле. Този малко ми идва в повече. От нашите телекоми, може би този на http://vivacom.bg/ ми допада. Не знам дали и от резолюцията, но реално някои елементи ми се виждат с кофти качество.

Слайдерът под главното меню нещо е поупрял. Даже се чудя дали е такова, каквото трябва да е. А сега видях, че изкачат след като кликнеш на долните думи. Това не ми се видя логично.

Няма добре зададени мета тагове, което си проличава и след тайпването на бранда в Google Search-а:

mtel.png


Малко ми се губи визабилитито. Това ми харесва: http://www.att.com - щом имаш бяло в бранда, аз лично бих го използвал повече, най-вече при правенето на дизайн, който позволява на всичко в него да "диша". Прилича ми на един много добър сайт, но за едно време. Нищо съвременно не виждам в него.
 
От: Re: MTEL с нови гащи!

Няма добре зададени мета тагове, което си проличава и след тайпването на бранда в Google Search-а:

mtel.png

Вече на няколко места срещам твърдения, че мета таговете и прочие били отживелица и гошо се интересувал предимно от съдържанието. 8)
 
От: Re: MTEL с нови гащи!

Вече на няколко места срещам твърдения, че мета таговете и прочие били отживелица и гошо се интересувал предимно от съдържанието. 8)

Той и с тайтъла си прави пи..и вече ти за метата. :)
 
Re: От: Re: MTEL с нови гащи!

Вече на няколко места срещам твърдения, че мета таговете и прочие били отживелица и гошо се интересувал предимно от съдържанието. 8)
Да, но бих се съгласил само за кл. думи. За описанието, мисля, че все още е важен елемент, който се гледа. Естествено, google си избира каквото му падне, но не е лошо да го насочваме какво искаме и ние.
 
От: MTEL с нови гащи!

Ходих сутринта да си плащам телефоните. Черпиха с бонбони и брандирани химикалчета. :) За първи път да взема нещо от тях, досега само съм давал:)
 
От: MTEL с нови гащи!

Ходих сутринта да си плащам телефоните. Черпиха с бонбони и брандирани химикалчета. :) За първи път да взема нещо от тях, досега само съм давал:)

Виж да не са ти ги включили в сметката :lol:
 
От: Re: MTEL с нови гащи!

Той и с тайтъла си прави пи..и вече ти за метата. :)
гошо може да си прави каквото си иска, но аз в сайт с такова описание бих влязъл едва след като тези до 6-7 страница не ми свършат работа. Ако ще и на първо място да е.

bodyrock89, дизайна на клипа е сто пъти по-добър от дизайна на сайта.
 
От: Re: MTEL с нови гащи!

гошо може да си прави каквото си иска, но аз в сайт с такова описание бих влязъл едва след като тези до 6-7 страница не ми свършат работа. Ако ще и на първо място да е.

Ами те хич нямат мета описание, да не говорим, че и въобще структурата им в хед секцията е пълна скръб прав си така е, но аз говоря за сайтове с добра конструкция и що-годе добър онпейдж и гуглю си прави с тайтъла вече каквото му е кеф. Айде описанието, че си го избираше още от преди избираше си ама сега въобще не ти изкарва целия тайтъл по някога.

Примерно за една от битките в забавни инфо "Черната Златка или Здравко Ахилесов? Кой е по-умен? Битка от Забавни Инфо" като търсиш нещо свързано с тайтъла винаги си ми показва "Кой е по-умен?" другото изчезва и ми болдва от описанието или урл. Въобще гугъл си е вече е.ал мамата.
 
От: MTEL с нови гащи!

Ха бахти новата визия :lol: Хващам се на бас че след известно време ще разберем от къде реално е дошла идеята за логото или по скоро от къде е открадната. На мен лично не ми харесва тази визия, вместо първокласна мобилна мрежа ми изглежда по скоро от рода на кабеларка с тва m и tel след него. Остана да видим дали някои ще купи Globul че в последно време доста изостанаха от към нови услуги и т.н. Дори вече доста рядко виждам техни реклами, но за сметка на това vivacom здраво дръпнаха и ако продължава с това темпо е възможно да стане водещ мобилен оператор.
 
От: MTEL с нови гащи!

Аз тва се чудих що вече на оператор от вчера/днеска не пише Mtel BG, а само Mtel, а те правели промени :D
 
Re: От: MTEL с нови гащи!

Ахахахахахах чак толкова прилика не очаквах!! :lol: :lol: :D

Виж файлът 4739

Това е фейк и няма да е зле да спрете да го разпространявате, защото автора на бъзика ще си го отнесе по съдебен път ...
 
От: Re: От: MTEL с нови гащи!

Това е фейк и няма да е зле да спрете да го разпространявате, защото автора на бъзика ще си го отнесе по съдебен път ...
Аз всички очаквам от тази компания, че и като гледам logo.jpg може и да не е фейк, ако тази компания имат такова лого.
 
От: MTEL с нови гащи!

Тия не с нови гащи и без гащи да излязат не искам да чувам за тях
 
От: MTEL с нови гащи!

img_232515_1692902_l.jpg
 
Re: От: Re: От: MTEL с нови гащи!

Аз всички очаквам от тази компания, че и като гледам Виж файлът 4741 може и да не е фейк, ако тази компания имат такова лого.

Автора на синичкото лого, го беше постнал в туътър за гаврата и явно не е очаквал виралния ефект който получи. Сега може и да съжалява, че го е направил.
 

Горе