MuscoMax с темплейт на 4 езика

coolice

Owner
Новата бодибилдинг хранителна добавка MuscoMax вече има темплейт преведен на немски, френски и испански език. Ако разбирате някои от тези езици сега е момента да направите сео на съотвтният език и да захапете пазарен дял.

Жокерчето нас: Разделете темплейта и правете сео само на една от чуждоезиковите версии ще е по лесно :)

А за тези които не са се записали още:
Най-добрата Афилиейт програма
 
Да и на мен продукта ми вдъхва доверие.
И един жокер и от мен: Ако ще правите SEO на друг език, гледайте да знаете кой думи се търсят - на съответният език, както и на английски. Много анлийски думи тайпнати в търсачките идват от различни държави, а и що излизате на съответният Google за keyword-a на даденият език, то тогава хващате не лош трафик. :wink:
 
Какво по дяволите е това? Сори че така се намесвам ама се занимавам със кулутирзъм повече от 2 години и това като го гледам никога не бих го взел. Тея нещо по тъпо неможаха ли да измилсят? :?
 
coolice каза:
Винаги е хубаво да има и по професионално мнение за продукта :) а това е обичания продукт от типа на хранителните добавки билки + витамини

Четох съставките и описанието....и... :shock: . Това на практика не би трябвало да струва повече от 15-20$. Тия хора със тези продукти са си цяла SCAM програма.
 
в бг цените са разлини :) аи нали трябва да вземем 40% комисионна :) виж в щатите е друго :) Един мои бивш съученик които е емигрирал в сащ каза че там като се разболееш си е е**ло майкта тези антибиотици които тук са по 10 - 15лв кутииката там струват над $100 :shock: :shock: :shock: Откаде тази разлика в цените ами тук фармацевта взима 600-1000 лв заплата на месец там минимум 10 пъти повече и тези пари трябва да се генерират от някаде и става посредством по високи цени....
 
coolice каза:
в бг цените са разлини :) аи нали трябва да вземем 40% комисионна :) виж в щатите е друго :) Един мои бивш съученик които е емигрирал в сащ каза че там като се разболееш си е е**ло майкта тези антибиотици които тук са по 10 - 15лв кутииката там струват над $100 :shock: :shock: :shock: Откаде тази разлика в цените ами тук фармацевта взима 600-1000 лв заплата на месец там минимум 10 пъти повече и тези пари трябва да се генерират от някаде и става посредством по високи цени....
От друга страна и заплатите на повечето американци са по-високи от нашите. Но главната болест там е затлъстяването, затова и може добър онлайн бизнес да стане с качествени хапчета за отслабване (пример - Proactol от MoreNiche).
 
Бате, на фитнеса на който ходя ми забъркват коктейл с мляко, банан и една доза протеин за 2.00 лева. А това си е пара, ако ходиш по 12 пъти на месец. Та мисълта ми е че и продуктите за фитнес не са много евтини тук, освен ако не говориме за тънкият креатин, който брат ми си намира отнякъде - ей това е съмнително.

А че производстената цена може да е споменатата от теб е така - нали си има още неща към събестойността на продукта: опаковка, доставка, търговска надценка (комисионна за афилиейтите), маркетинг (сайт + промотиране), и др. И ето ти парите за продукта. :wink:
 

Горе