MVM ADS ме измамиха

Asen_76

New Member
Дължат ми 460 лв и не ги плащат Спряха да плащат не отговарят на запитвания цели 7 плащания вече чакам 469 лв ако не ги бях спрял рекламите сега щяха да са 1000 лв от 3 месеца чакам да ми ги изплатят и нищо.


+43 лв

22.08.2014г. Плащане в процес 62 лв Банков път Детайли

25.06.2014г. Плащане в процес 58 лв Банков път Детайли

26.05.2014г. Плащане в процес 56 лв Банков път Детайли

24.04.2014г. Плащане в процес 70 лв Банков път Детайли

1.04.2014г. Плащане в процес 100 лв Банков път Детайли

24.01.2014г. Плащане в процес 80 лв Банков път Детайли
 
От: MVM ADS ме измамиха

Отдавна още съм писал, че са измамници. И мен ме завлякоха още миналата година.
 
От: MVM ADS ме измамиха

Странно как измамата се приема за толкова обикновено нещо, което просто се случва. Всъщност, измамата е престъпление. С достатъчно разумни действия може някой да отнесе поне условна присъда.
 
От: От: MVM ADS ме измамиха

Странно как измамата се приема за толкова обикновено нещо, което просто се случва. Всъщност, измамата е престъпление. С достатъчно разумни действия може някой да отнесе поне условна присъда.

Колегата е с по-сериозна сума и би могъл нещо да направи, аз с около 50-тина лева не ми се губеха време и нерви...
 
От: MVM ADS ме измамиха

Какво бих могъл да направя като нито адрес имат нито офис нито договор имаме.интересното е че имат още сайтове кото ги рекламират и не са се махнали още имат активност и показваня
Сайтове, изобразяващи реклами на MVM Ads






Показани днес Сайт
1 wasteland-bg.com 709
2 asi-bg.net 184
3 razdavalnik.bg 103
4 bggaylife.com 19

wasteland-bg.com asi-bg.net имат хиляди показваня на ден не знам как да се свържа с тях да ги питам дали на тях им се плаща
 
От: MVM ADS ме измамиха

Аз от тук ги открих тези измамници от тук разбрах за тях и почнах да работя от начоло беше ок после се прецакаха нещата
 

Горе