MVM Ads са лъжци!!!

От: MVM Ads са лъжци!!!

Отдавна хората казват, че не плащат. Явно системата е оставена на самотек, ако изкара нещо изкара.
 
Re: От: MVM Ads са лъжци!!!

Отдавна хората казват, че не плащат. Явно системата е оставена на самотек, ако изкара нещо изкара.

Откакто мина в ръцете на друг (а беше на наш читав съфорумец) се тековаха яко отзад. Не само не работят коректно, но и завличат хора. И дори нямат смелоста да излезе някой да каже какво се случва. А не знам и защо още ги има?
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Ами то е ясно какво се случва. Сайта е оставен без никой да се занимава с него. Така ако някой реши да плати за реклама, добре дошло. Накрая на годината ако не си заслужава подновяването на хостинга и домейна, сайта просто изчезва. Забелязал съм доста такива практики през годините.
 
Re: От: MVM Ads са лъжци!!!

Ами то е ясно какво се случва. Сайта е оставен без никой да се занимава с него. Така ако някой реши да плати за реклама, добре дошло. Накрая на годината ако не си заслужава подновяването на хостинга и домейна, сайта просто изчезва. Забелязал съм доста такива практики през годините.

Да, това е така, но малко куцо. Нали зад него седи някой и този някой утре ще има друг бизнес. Дали няма да му се отрази това върху него и погледа на хората дали ще е изпълнен с толкова доверие? Въпросът ми е риторичен. :) Какви бизнесмени има последно време тук в БГ, чак се плаша. :)
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Blinky, кой може да каже кой стой за този сайт? Може да си пише тука във форума и да има рейтинг и пак да си цака. На всякакви хора съм се нагледал.
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Мрежата не я ли купя някой от форума, ако не се лъжа.
 
Re: От: MVM Ads са лъжци!!!

Мрежата не я ли купя някой от форума, ако не се лъжа.

Абе не знам, знам че се продаде тук, но не знам кой е сегашния собственик въобще. Но е адски непрофесионално отношението му към хората и бизнеса му, но както казах, това е просто едно нещо на самотек и не се знае до къде ще го бъде. ;) Но е лошото, че завлича и още хора. Ето тази тема се надявам да е един анонсмънт за това. ;)
 
Но гледам като им напиеш името в Google: https://www.google.com/search?q=MVM+Ads&gws_rd=ssl - направо няма на какво да се сърдят хората, започнали работа с тях. Само тези в заварено положение ще имат проблем, защото те все още са си с тях и не подозират. ;)
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Дължат ми 460 лв и не ги плащат Спряха да плащат не отговарят на запитвания цели 7 плащания вече чакам 469 лв ако не ги бях спрял рекламите сега щяха да са 1000 лв от 3 месеца чакам да ми ги изплатят и нищо.


+43 лв

22.08.2014г. Плащане в процес 62 лв Банков път Детайли

25.06.2014г. Плащане в процес 58 лв Банков път Детайли

26.05.2014г. Плащане в процес 56 лв Банков път Детайли

24.04.2014г. Плащане в процес 70 лв Банков път Детайли

1.04.2014г. Плащане в процес 100 лв Банков път Детайли

24.01.2014г. Плащане в процес 80 лв Банков път Детайли
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

като не плащат как тогава още имат партньори и и рекламират за тях
Саит показвания
1 wasteland-bg.com 15864
2 asi-bg.net 6861
3 razdavalnik.bg 968
4 bgpresa.free.bg 474
5 bg-gledai.tv 424
6 ponichka.net 173
 
Може да плащат избирателно. След като няма информация, реално никой нищо не знае. Ще е добре поне някой техен партньор да даде някакво инфо защо аджеба някои хора не са си получавали плащанията толкова време, работят ли още и ако работят, какво реално се случва с тях. ;)
 
Поредните БГ мишки, които са направили уж бизнес, ама не съвсем. :) Ще се види до къде ще я добутат, но нещо не ги виждам скоро. ;)
 

Горе