MyPos.eu

Дискусията в 'Разплащателни Системи' стартирана от mrblond, Март 8, 2018.

1. mrblond

mrblond New Member

Рег.:
    Февру 27, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Някой има ли информация или впечатления от тази организация?
    Ще съм благодарен за информация по въпроса.
    В момента съм на прага да ги пробвам като метод за плащане (виртуален пос терминал) на интернет сайта си.

Връзка към сайта им: https://www.mypos.eu/

Последно редактирано: Март 8, 2018
  2. Dobr3w

Dobr3w Member

Рег.:
    Авг 22, 2017
    Съобщения:
    138
    Харесвания:
    15
    Точки:
    18
    Лично аз за пръв път го чувам това. Но изглежда някак надеждно.

3. rds100

rds100 Premium

Рег.:
    Май 14, 2013
    Съобщения:
    523
    Харесвания:
    43
    Точки:
    28
    Място:
    Varna
    Мога да ти дам промо код за -10% от онлайн магазина им, ако решиш, че искаш физически терминал.

4. atanas.nk.atanasov

atanas.nk.atanasov New Member

Рег.:
    Февру 7, 2018
    Съобщения:
    20
    Харесвания:
    6
    Точки:
    3
    И аз не съм ги ползвал, но ми изглеждат надежни.

5. mrblond

mrblond New Member

Рег.:
    Февру 27, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Благодаря на отзовалите се! Нужно е още инфо. Дотук е ясно, че не са познати.
    Все пак, при регистрацията ти вземат всички лични данни и данните на фирмата и всички постъпили плащания отиват в техните ръце, така че...
    Издават ти карта MyPos - Visa и твърдят, че може да теглиш с нея от всеки банкомат.
    Обаче каква е гаранцията, че след 6 месеца или година, сайтът им няма да изчезне, заедно със сметките в него.

6. zzxxcc

zzxxcc New Member

Рег.:
    Юни 14, 2017
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Гаранция няма, тъй като гарантирани са само депозитите, а това не е депозитна сметка.

Все пак MyPos, както и Leupay са свързани с Айкарт, тоест имат си всички необходими лицензи за тази дейност от страна на БНБ.

7. vassy

vassy Active Member

Рег.:
    Септ 3, 2010
    Съобщения:
    400
    Харесвания:
    54
    Точки:
    28
    Професия:
    системен интегратор
    Място:
    Пловдив
    Представител за България е „Айкарт“ АД. Банковите сметки са при тях, BG34INTF........, INTFBGSF. Валутните сметки от 01.04.2018 стават английски.

myPOS Europe Ltd., address: Level 33, 25 Canada Square, Canary Wharf, London, England, E14 5LB, company number 10630670, authorized and regulated by the Financial Conduct Authority as an Electronic Money Institution, reference number 900826 under the Electronic Money Directive 2009/110/EC (the “EMD”) and The Electronic Money Regulations 2011 and The Payment Service Regulation 2017, providing e-money and payment services in the EEA as of 1st of April 2018. Member of SWIFT and SEPA, BIC code: MPOSGB2L

POS терминалите им са на прилични цени и работят добре и бързо. Картите им са ок, доставка 1 ден и работят като нормална бизнес VISA. По сметките сумите са видими почти веднага след плащане през POS и може да се тегли с картата веднага. Единствено имат някава параноя за онлайн услугите. На няколко клиента отрязаха онлайн услугите "от съображения за сигурност", без други обяснения и окончателно.

Бихме искали да Ви информираме, че въз основа на извърпеният от нас рисков анализ, както и поради съображения за сигурност, Вашите myPOS Online услуги бяха прекратени.
    Бихме желали да знаете, че все още можете да се възползвате от другите функции на Вашата myPOS сметка.

Поддръжката е по чат и имейл, но отговарят бързо и на български, явно от Айкарт. Плъгина за woocommerce e бъгъв, една транакция минава, следващата не, по-следващата минава. С една и съща карта, за една и съща сума и данни за купувача.

За картови плащания ползвайте БОРИКА.

Последно редактирано: Март 11, 2018
  8. VMiloykov

VMiloykov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,878
    Харесвания:
    148
    Точки:
    63
    Някой таксиметровите шофьори ги използват, когато ми се е налагало да плащам с карта. Един от тях даже ми обясняваше колко е бил доволен от тях.

9. Vladimir Dimitrow

Vladimir Dimitrow Member

Рег.:
    Септ 12, 2011
    Съобщения:
    318
    Харесвания:
    13
    Точки:
    18
    Това с плъгина за woocommerce сигурно ли е, че е глобален проблем, а не е единичен случай? Питам, тъй като обмислям да ги ползвам в моя онлайн магазин и това, което си написал малко ме спира.

10. Marinski

Marinski New Member

Рег.:
    Март 15, 2018
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Място:
    Earth

Здравейте,

Аз работя в myPOS и ще се радвам да ви предоставя повече информация. Фирмата е създадена през 2013 г. като към момента имаме над 40 000 клиента в Европейската икономическа зона (ЕИЗ).
    Имаме офиси и представителства в почти всички страни в Европа. От скоро предлагаме услугите си и за България, като имаме офиси в гр. София и гр. Варна, в които работят над 500 човека. В началото на 2018 г. отворихме и физически магазин в Хил Тауърс, София. Магазин на myPOS има и в Лондон, а до средата на годината ще отворим физически магазини в Амстердам, Париж и Милано.

Конкретно по въпроса за виртуалния ПОС терминал, предполагам визирате решенията за електронна търговия (https://www.mypos.eu/bg/online-payments/ecommerce) - предлагаме безплатни разширения за най-популярните платформи за ел. търговия в света, като при необходимост от съдействие или проблеми с интеграция/работа на онлайн решенията, екипът ни е на линия, за да ви помогне (за онлайн модули може директно да пишете до online@mypos.com, за да ви отговорят колегите от IT отдела).

Винаги може се свържете и с нашия Център за обслужване на клиенти (предлагаме обслужване на български език) по телефон, имейл, live chat или през Facebook Messenger.

Поздрави,
    Марински

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice