MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

От: От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Сайта си е преведен

Смешно е, като правите различни профили и се опитвате да заблудите останалите. Така само се излагате и не постигате нищо. И не лъжете, защото и аз видях, че имаше непреведени неща. Оправихте ги и след това се правите на луди. Между другото, facebook потребителите, които излизат в тоя голям правоъгълник ви съсипват дизайна. На голям екран е добре, но на по-малка резолюция отдолу се появява скрол. Да не говорим, че като видях сайта през телефона си, цялата страница се разширява заради този facebook и всичко друго става малко и седи вляво. Оправете си нещата и тествайте сайта през различни устройства и на различни резолюции! Преведете и изпипайте всичко, а след това го публикувайте! И знайте, че по този начин не си правите никаква реклама, а само се излагате.
 
От: От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Смешно е, като правите различни профили и се опитвате да заблудите останалите. Така само се излагате и не постигате нищо. И не лъжете, защото и аз видях, че имаше непреведени неща. Оправихте ги и след това се правите на луди. Между другото, facebook потребителите, които излизат в тоя голям правоъгълник ви съсипват дизайна. На голям екран е добре, но на по-малка резолюция отдолу се появява скрол. Да не говорим, че като видях сайта през телефона си, цялата страница се разширява заради този facebook и всичко друго става малко и седи вляво. Оправете си нещата и тествайте сайта през различни устройства и на различни резолюции! Преведете и изпипайте всичко, а след това го публикувайте! И знайте, че по този начин не си правите никаква реклама, а само се излагате.

Ето, това е коментар. Благодаря Ви, Господине :)
Все още обмисляме да не е за Българиа сайта, поради наличието на критики и прочие. Доста пари са "наляти" в сайта, а шанса за прогрес на наша земя е малък
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Къв труд е бате?
Ти си шаран.
Хванал си се на баси и номера. Този CMS не струва и 200 лева даже.
Успех няма да имаш гарантирам 100%. Мързи те да четеш просто.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Не си бил до мен в безсънните нощи за да коментираш баце ;)
плюй. плюй това го умееш много добре :)
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Не си бил до мен в безсънните нощи за да коментираш баце ;)
плюй. плюй това го умееш много добре :)
Това, че си налял пари не значи, че ще има успех. Безсънни защо?
Дай да видим защо предпочете този софтуер? Какви са му предимствата пред алтернативит?
Кои са изобщо алтернативите? Ти потърси ли?
Правите по 1000 профила тук и излизате с баси малоумната тема, е какво очаквате? Похвали?
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Нищо не очакваме от такива, като теб. Не ме критикувай в избора ми :) Този софт съм избрал, него съм взел :) Грешката ми е една, че реших да е български сайта, айде много ви здраве на всички многознайковци, ще се ориентирам към международни води :) Няма да коментирам повече :) Вие сте правВите, аз съм малоумника :)
 
От: От: От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Все още обмисляме да не е за Българиа сайта, поради наличието на критики и прочие.

Как ще правиш бизнес в която и да било страна при положение, че дори незнаеш как се изписва името на държавата? :shock:
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Нищо не очакваме от такива, като теб. Не ме критикувай в избора ми :) Този софт съм избрал, него съм взел :) Грешката ми е една, че реших да е български сайта, айде много ви здраве на всички многознайковци, ще се ориентирам към международни води :) Няма да коментирам повече :) Вие сте правВите, аз съм малоумника :)
А в чужбина знаеш ли колко са толерантни кън такива мищоци като теб?
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Ако не можеш да се справиш с такива "удари" каквито ти нанесоха в тази тема, не ти препоръчвам да се занимаваш въобще с бизнес. Това което се случва тук е най-малкото зло което можеше да ти се случи. Вместо да "отвърнеш на удара" ти какво направи? Първото нещо беше да избягаш! Така бизнес не се прави, защото ще те смачкат. Почети малко, иди на някой бизнес семинар, поработи за някой който прави това което искаш ти да направиш и като събереш опит и знания пробвай пак.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

А що бе, той само 5 бона за софта е дал, за домейна още, за хост кой знае как го смучат, отделно не се знае кой друг го е видял, че не отбира нищо и му е взел парите ти сега му казваш да се откаже?
Няма бате сега триеш всичко и почваш от нулата, няма да се плашиш.
Сподели ти как го виждаш тоя проект и ние ще ти помогнем - кой със съвет за нов софтуер кой със съвет как да развиеш сайта. Ама и ти малко по така, имаме тук един женчо (уни-леб) няма да правиш като него.


Ако не можеш да се справиш с такива "удари" каквито ти нанесоха в тази тема, не ти препоръчвам да се занимаваш въобще с бизнес. Това което се случва тук е най-малкото зло което можеше да ти се случи. Вместо да "отвърнеш на удара" ти какво направи? Първото нещо беше да избягаш! Така бизнес не се прави, защото ще те смачкат. Почети малко, иди на някой бизнес семинар, поработи за някой който прави това което искаш ти да направиш и като събереш опит и знания пробвай пак.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Ето излезе наяве мъжкия род, автор на темата. Търпи критики, за да успявяш. И един съвет - ти на Бг пазара не знаеш как да се наложиш, какво говорим да предложиш продукта си на евро и световната общност. Помисли малко :)
 
От: От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

А що бе, той само 5 бона за софта е дал, за домейна още, за хост кой знае как го смучат, отделно не се знае кой друг го е видял, че не отбира нищо и му е взел парите ти сега му казваш да се откаже?
Няма бате сега триеш всичко и почваш от нулата, няма да се плашиш.
Сподели ти как го виждаш тоя проект и ние ще ти помогнем - кой със съвет за нов софтуер кой със съвет как да развиеш сайта. Ама и ти малко по така, имаме тук един женчо (уни-леб) няма да правиш като него.

5к не се харчат така. Или са дошли от някъде лесно и лесно ще си идат (както и май се случва) или просто скрипта е занулен.
 
От: От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

5к не се харчат така. Или са дошли от някъде лесно и лесно ще си идат (както и май се случва) или просто скрипта е занулен.
Сайта е хостнат при авторите на скрипта няма как да е нулед.
Ама ги признавам тея, един да са продали и са на голям плюс. Подобен в цодекаион е 100/200 долара макс.
Явно знаят как да ловят шарани.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Сега не ми се рови, но щом е хостнат при тях най-вероятно се плаща за дните през който се ползва. Тоест не са платени 5к а някаква по-малка сума. Ползва скрипта, но няма права над него.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Скрипта е купен с намаление от 10%
Благодаря на всички, писали по темата. И да няма да се отказвам, ще го развия дали в България или не, за мен не е от значение :)
Не съм се занимавал до сега с подобен сайт, както вероятно се забелязва. Имам успешен бизнес в друга сфера, но имам една идея в тази сфера и искам да я развия :)
 

Горе