n-ти по ред. Какво ще кажете?

От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Ако продължаваш да пишеш хубави статии и то редовно - пускай в разни социални мрежи, хората ще се зарибят и ще те посещават честичко. Мен ако питаш трябва да правиш първоначално seo web 2.0. На този етап директориите не са ти толкова спешни - посъбери още съдържание и връзките ще започнат сами да идват и то къде къде по качествени. Поздрави за блога- аз съм фен и те подкрепям :)

точно това исках и аз и с тази нагласа тръгнах - да пиша по един увлекателен начин (а доста хора ми казват, че съм добър в това) и така да си спечеля редовни читатели ... Ще им докажа, че пари се изкарват, като им представям статистика от сайтове и така..
А по-нататък ще си бъкам глупости за компютрите и така ще разцъкам нишата като цяло :) Тя между другото, както предполагах, е доста богата - за 4клика получих над 60 цента ;)
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Прочетох статиите за seo2 и оставам като гръмнат... Излиза така, че аз повече съм се опирал на seo2 отколкото на seo и точно това май ме е изстрелвало на по-предни позиции в Гугъл! Бали го!
Да се похваля за блогчето - Гугъл.бг , фраза :
"Искам нов компютър" - 1ва позиция
"Нов компютър" - 1ва позиция
"Компютър" - 15та позиция

До преди седмица-две въобще не бях в Гугъл, а сега без да правя нищо .. :) Голям късметлия съм изглежда :) Сега ако се потрудя мъничко и може да избия на 1ва страница и за думата "Компютър" :d

edit:
Говедото си е говедо!!!!! Сменях темплейта преди няколко дни и съм забравил да си върна проследяващия код от аналитикса! :D
За последните 7 дена имам над 1200** импресии (адсенс имам само на този блог!) и близо 4$ :) Значи има интерес:D Пък аз си мислих, че е замряло всичко, пу дае*а :))))

**
Яко се отплеснах :D 1200 импресии, не 12к :-Р
 
Последно редактирано:

Горе