n-ти по ред. Какво ще кажете?

Moko

Well-Known Member
От доста време мисля един блог, който да е за компютърни парчотии и софтуер (предимно OS), но ме мързеше да го направя. Оня ден ми се разбъзика видео картата и реших, че е време :D
Ето го блога

Общо взето идеята ми е да покажа на хората, че пари от интернет, не значи bux.to или някакъв такъв ppc мизерен сайт... Също така, че е възможно да изкараш достатъчно, за да си купиш нещо добро и скъпичко! (стига да имаш малко мозък, малко пари за инвестиране и естествено - известна доза късмет).

Знам, че ще отнеса доста критики, но все пак - какво мислите? :)

[аз съм по-скромен от колегата sshon, който иска Lotus Elise :D]
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Интерестно е :)
Сега въпросът е как ще покажеш на хората, че ти наистина си изкарал пари и си си купил хубав компютър :)
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

хубаво си си излял душата
статията която си постнал е много актуална и при нас :(
тамплейта ти е хубав но тук има по- хубави -фри блогер тамплейти

пожелавам ти да спечелиш парички за нов компютър :)
 
Последно редактирано:
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Малке цветовете не ми са като за сайт за компютри

иначе си ок
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Благодаря за мненията и пожеланията :)
От сайта, който Ади ми даде си харесах тоя. Само той се вързва с темата... Какво ще кажете за него ? :) Като че ли наистина е по-приятен и за технологиите май върви по-тъмното :)
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

не съм дизайнер , но моето лично мнение е - блога си е твой , идеята е твоя и щом на теб ти допада и се връзва със замисла ти няма нужда да се съобразяваш какво ще кажат другите защото така или иначе не може да се угоди на всички :)
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Права си, но донякъде :) Все пак няма само аз да го гледам тоя блог, нали ? ;) Вярно е, че не може да се угоди на всеки (не и с блог), но все пак трябва да се харесва на хората:) На мен ми се струва, че зеленото успокоява окото, но ако намеря по-добър темплейт с 2-3 редици, веднага ще го сложа ;) Сега започва яко събмитване по директории .... Мля..
 
От: Re: n-ти по ред. Какво ще кажете?

концетрираи се върху бизнес проектите блога по нататък го развиваи като блогваш за резултатите

така и ще направя ;) Но все пак, няколко статии + събмит и адсенс, също могат да докарат някой лев ... Пък аз пак профилактично ще си пиша какво става с другия бизнес:)

Само дето ме е шубе малко да покажа футболният сайт ... Мислите ли, че ако покажа как точно става, сам ще се задълбая? В смисъл да покажа, че чрез банерите аз печеля и така да има хора, които да се откажат да се регистрират точно през моя сайт да речем... Не за друго, ама - българина си е българин ... >.<
А аз главно оттам влача пари, пък то пак си е афилейт...

м.. ? :[
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Старата машина е в абсолютно същата кутия с доста подобни характеристики. Сменена преди половин година. Повярвай ми знам чувството :d
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Тва обаче за bux.to е мн шитаво ... мн хора още се надяват на приходи от такива сайтове ;) ... Поздравления за блога ти
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Интересно ще е да поставиш някоя статия как се маха примерно хард диска, лан карта вентилатор и т.н придружено със снимки ... :) има доста хора на които това ще им е полезно ...
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

@Synthetic
bux.to си е bux.to - бозичка...
Хората са си хора - лъжат се и пият бозички...
@TaloV
Имам едно клипче, в което един пич си сглобява компютър смятах да го пусна, ама по-нататък ;)

Сега започнах да обяснявам откъде се започва с онлайн бизнеса, пък по-нататък вече ще наблегна на контент по темата компютри :)
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Ебали му мамата... Аднах го в няколко директории и за 3 дена - 300 човека... След туй 4 дена нито един посетител вече леле... :d Ама тия дни не ми остава време да пиша... Ще го събмитна в още директории и ще му пусна 1-2 линка към бгтоп и блоговете... Дано оттам дойде малко трафик ;) Ама пък ако не дойде, не дойде.. бал съм ги :d като не искат да печелят от интернет - те губят :d
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Ако продължаваш да пишеш хубави статии и то редовно - пускай в разни социални мрежи, хората ще се зарибят и ще те посещават честичко. Мен ако питаш трябва да правиш първоначално SEO Web 2.0. На този етап директориите не са ти толкова спешни - посъбери още съдържание и връзките ще започнат сами да идват и то къде къде по качествени. Поздрави за блога- аз съм фен и те подкрепям :)
 
От: n-ти по ред. Какво ще кажете?

Аз до колкото съм чел за Web 3.0, почвам да се притеснявам, че жените ще започнат да избират сайтовете пред мъжете... :lol:
 

Горе